Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile razy widziales Mathieu w akcji?
0
na Euro to samo. Przereklamowany zawodnik a takich na tej stronie ludzie cenią :)
0
Niech zrobi z MIlika zawodnika na miare Lewego! :)
0
masz źródła. czytac trzeba dokladnie :)
0
to nie Enrique decyduje o internsywnowsci a gosc od przygotowania fizycznego
0
do destro to oczywiscie bylo. Wersja mobilna zawodzi..
1
a ty sie codziennie kompromitujesz na tej stronie i zyjesz :)
0
dzieki
0
zupelnie inny typ zawodnikow.Swoja droga... czy nie tak rodza sie wielcy zawodnicy? Przychodza jako malo znani a gra w danym klubie rozwijaja sie i sa wielkimi zawodnikami. Przyklad?Yaya Toure transfer z Monaco do Barcelony
0
znacie panowie lub panie jakas strone ktora udostepnia całe mecze Barcelony B do sciagniecia? Bo niestety dzis na zywo nie bede mogl obejrzec, a jestem ciekaw kilku zawodnikow :)
0
w kadrze moim zdaniem najsolidniej grajacy zawodnik
2
teraz najwazniejsza jest taktyka, co czesto zabija piekno futbolu. No ale niestety teraz rzadza pieniadze wiec wiekszosc zespolow gra ostroznie
1
gdzie ty bys go u nas widzial? Juz mamy i tak za duzo gwiazd w zespole. Zeby to sie negatywnie nie odbiło na wynikach
0
3 napastnikow + Messi za nimi to troche ryzykowne. Dlaczego? Messi bedzie chcial dalej bic rekordy strzeleckie wiec bedziemy grali praktycznie 4 napastnikami, a po stracie jakos nie widze Messiego walczacego o odebranie pilki
0
co za nieumiejetnie napisany news... godzina meczu musi byc!
0
ale nigdy z takiej sytuacji nie padl gol :)
0
a ja nienawidze slow: przeca, oczywicha i podobnego badziewia :)
1
nikt w Barcelonie nie działa tylko wielki SInMistico wpadl na pomysł zeby działać haha! Jak mnie wiekszosc komentarzy na tej stronie rozwala! :D
0
Widzial ktos wolniejszego pilkarza od Hummelsa? No dobra, oprocz Busiego.
1
sam kretyniejesz. TO piszą gazety, ZUbi ani nikt zwiazany z Barcelona tego nie powiedzial(chyba, ze powiedzial to zwracam honor)
1
idac tokiem rozumowania Gasparta FIFA nie powinna zabraniac grac zawodnikom, ktorzy zazywaja niedozwolone substancje, tzw. doping
1
o jejciu :(((((((((((((((((((
0
Filipe luis czy Fabs swietne transfery ale Costa? W moim odczuciu zawodnik 1 sezonu, no ale sie okaze
0
nie wiadomo czy tak było
1
szkoda, szkoda..
1
Guardioli sie ta sztuka nie udala? Na pewno nie? Zaraz po przyjsciu zrobil mala rewolucje, dzieki ktorej stworzyl najlepsza druzyne w historii pilki noznej.
Tito i Martino to juz inna historia. Zaledwie przecietni trenerzy
1
Co za idiotyczny temat ... Messi nie ma nic do gadania. To trener ustawia druzyne i kazdy zawodnik ma to zaakceptowac. Jak nie to ławka/odejscie z klubu i tyle. Zaden pilkarz nie jest wazniejszy niz dobro klubu
1
Co wy z tym wolnym jak zolw Hummelsem? W finale pokazal ze jest dramatycznie wolny. Jest wolniejszy niz Pique, wiec nie wyobrazam sobie pary stoperow Hummels - Pique
0
nie ma takiego czegos jak "wgl"
0
jako LO jest fatalny co udowodnil na MŚ. Na pozycji stpera dawno go nie widzialem wiec nie oceniam