0

ile razy widziales Mathieu w akcji?

0

na Euro to samo. Przereklamowany zawodnik a takich na tej stronie ludzie cenią :)

0

Niech zrobi z MIlika zawodnika na miare Lewego! :)

0

masz źródła. czytac trzeba dokladnie :)

0

to nie Enrique decyduje o internsywnowsci a gosc od przygotowania fizycznego

0

do destro to oczywiscie bylo. Wersja mobilna zawodzi..

1

a ty sie codziennie kompromitujesz na tej stronie i zyjesz :)

0

dzieki

0

zupelnie inny typ zawodnikow.Swoja droga... czy nie tak rodza sie wielcy zawodnicy? Przychodza jako malo znani a gra w danym klubie rozwijaja sie i sa wielkimi zawodnikami. Przyklad?Yaya Toure transfer z Monaco do Barcelony

0

znacie panowie lub panie jakas strone ktora udostepnia całe mecze Barcelony B do sciagniecia? Bo niestety dzis na zywo nie bede mogl obejrzec, a jestem ciekaw kilku zawodnikow :)

0

w kadrze moim zdaniem najsolidniej grajacy zawodnik

2

teraz najwazniejsza jest taktyka, co czesto zabija piekno futbolu. No ale niestety teraz rzadza pieniadze wiec wiekszosc zespolow gra ostroznie

1

gdzie ty bys go u nas widzial? Juz mamy i tak za duzo gwiazd w zespole. Zeby to sie negatywnie nie odbiło na wynikach

0

3 napastnikow + Messi za nimi to troche ryzykowne. Dlaczego? Messi bedzie chcial dalej bic rekordy strzeleckie wiec bedziemy grali praktycznie 4 napastnikami, a po stracie jakos nie widze Messiego walczacego o odebranie pilki

0

co za nieumiejetnie napisany news... godzina meczu musi byc!

0

ale nigdy z takiej sytuacji nie padl gol :)

0

a ja nienawidze slow: przeca, oczywicha i podobnego badziewia :)

1

nikt w Barcelonie nie działa tylko wielki SInMistico wpadl na pomysł zeby działać haha! Jak mnie wiekszosc komentarzy na tej stronie rozwala! :D

0

Widzial ktos wolniejszego pilkarza od Hummelsa? No dobra, oprocz Busiego.

1

sam kretyniejesz. TO piszą gazety, ZUbi ani nikt zwiazany z Barcelona tego nie powiedzial(chyba, ze powiedzial to zwracam honor)

1

idac tokiem rozumowania Gasparta FIFA nie powinna zabraniac grac zawodnikom, ktorzy zazywaja niedozwolone substancje, tzw. doping

1

o jejciu :(((((((((((((((((((

0

Filipe luis czy Fabs swietne transfery ale Costa? W moim odczuciu zawodnik 1 sezonu, no ale sie okaze

0

nie wiadomo czy tak było

1

szkoda, szkoda..

1

Guardioli sie ta sztuka nie udala? Na pewno nie? Zaraz po przyjsciu zrobil mala rewolucje, dzieki ktorej stworzyl najlepsza druzyne w historii pilki noznej.

Tito i Martino to juz inna historia. Zaledwie przecietni trenerzy

1

Co za idiotyczny temat ... Messi nie ma nic do gadania. To trener ustawia druzyne i kazdy zawodnik ma to zaakceptowac. Jak nie to ławka/odejscie z klubu i tyle. Zaden pilkarz nie jest wazniejszy niz dobro klubu

1

Co wy z tym wolnym jak zolw Hummelsem? W finale pokazal ze jest dramatycznie wolny. Jest wolniejszy niz Pique, wiec nie wyobrazam sobie pary stoperow Hummels - Pique

0

nie ma takiego czegos jak "wgl"

0

jako LO jest fatalny co udowodnil na MŚ. Na pozycji stpera dawno go nie widzialem wiec nie oceniam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?