1

a wiesz co to w ogole klauzula? Przewaznie daje sie zawyzona kwote zeby nikt przypadkiem nie wykupil danego gracza bez zgody klubu

0

tak, Messi sam wygrywa mecze. KROL MESJASZ BOG

1

wcale bym nie plakal i wlasnie z tej 3 kibicuje najbardziej Masipowi

0

za duzo czy za malo?

11

ciekawie by było jakby sobie wywalczyl miejsce w podstawowej 11 :)

0

no i wlasnie przez takie gesty Messi juz nie jest skromnym zawodnikiem, a czesto gwiazdorkiem. Takie sa niestety fakty

0

no to widze ze nie masz pojecia czym jest sport druzynowy, przykre

0

wyrazilem swoje zdanie jedynie. Nikomu przeciez niczego robic nie zakazuje. Ale tak samo nie rozumiem ludzi, ktorzy sie kłaniaja przed Messim, to takie ponizenie samego siebie :) No ale kto co lubi

0

Messi bedzie slabszy ale moze w koncu Argentyna bedzie grala fajna pilke? Z twojej wypowiedzi wynika ze wszystkie pozytywy na tym mundialu sa zasluga Messiego...

0

Nastasicia z checia przywitalbym w Barcelonie

0

dlaczego albo teraz albo nigdy? spokojnie jeszcze 1 mundial przed nim, jak nie 2. No chyba, ze jeszcze mniej bedzie biegał

1

rozumiem koszulka, spodnie, czapka itp., ale robienie sobie tatuazy czy jakichs fryzur to to, juz normalne nie jest

1

no wode lekko gazowaną, a co?

0

wolalbym miec 3 typowych srodkowych obroncow w takim systemie :)

0

jest jeszcze Adriano, ktory rowniez jako ten boczny pomocnik idealnie by sie odnalazl

0

widze ze juz zalozyles, ze Suarez jest nasz. Ja bym wcale tego taki pewny nie byl :)Zreszta, ja tylko "glosno mysle"

3

widze ze nie wiesz to CI podpowiem. WLasnie zaczelo sie okienko transferowe, to jest okres w ktorym kluby moga kupowac zawodnikow z innych klubow

0

Moze LE zmieni ustawienie na 3-5-2 z Alba i Cuardado jako pomocnikami? Nie bylby to zly pomysl

2

jaka zmiane? wystepowal rowniez nie raz na skrzydle

3

Mam nadzieje, ze Adriano zostanie. Zawodnik nie dosc ze najwyzszej klasy to dodatkowo moze zagrac na kazdej pozycji

0

jaki jest Suarez wszyscy wiemy. Wydaje mi sie ze Reus jest duzo bardziej spokojny niz niezrownowazony Urugwajczyk

0

tylko i az :) Swojego "geniuszu" po Barcelonie nie udowodnil

1

z destro nie masz szans. To geniusz, najwiekszy ekspert na tej stronie, a i pewnie w internecie

0

asystent i tylko asystent

0

nie obchodzi mnie gdzie pojdzie. Wydaje mi sie, ze Suarez moze oznaczac wiecej problemow anizeli pozytywowZreszta tez zalezy na jaka pozycje go chca sciagnac w ogole... Jesli na prawe skrzydlo to ja tego nie widze, jesli na srode ataku to byly wg mnie lepszy bylby Lewandowski(wiem, ze juz za pozno) albo Chicharito. Nie twierdze, ze sa lepszymi pilkarzami niz Suarez ale ze lepiej by pasowali do Barceony. Rowniez Reus ale jego wolalbym ogladac na skrzydle

2

3 wielkie osobostosci: Neymar, Messi i Suarez to wg mnie za duzo...

0

TO jest wlasnie najlepszy srodkowy obronca, a nie ten caly Thiago SIlva

0

nie, zreszta zapoznaj sie z zasadami. Jesli nawet to idiotyczne cb byloby skrotem to gdzie kropka na koncu? Jak nie wiesz kiedy jesli chodzi o skroty je stosowac to polecam google.

0

Piszac mi wypracowania na pół strony nie sprawisz, ze zmienie zdanie, wybacz :)

A z tym "np." nie wiem o co ci chodzi... jest to normalny skrot, w przeciwienstwie do tych idiotycznych cb, sb, bd i innych gowien.

0

Jak bede chcial to sie zastosuje, jak nie bede chcial to sie nie zastosuje.
Jednorazowy blad z mojej strony ale mysle ze to nic takiego.
Moze dla ciebie to jest drobiazg, dla mnie to jest idiotyzm uzywac takiego czegos jak "czo". Ludzie sa coraz glupsi, zwlaszcza mlodsi i nie moge patrzec na takie "czo", czy "skroty" typu: bd, cbTeraz zajrzalem na Twoj wiek i juz wszystko jest dla mnie jasne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?