Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i co, po Messim, Iniescie, Xavim, Valdesie tez maja byc zakazane?
0
a mialo bhc tak pieknie :)
0
o Nastasiciu trabie od 2 lat, no ale coz
0
ehh... powiedzial to tak, jakby to byla wina Neymara... a to tylko i wylacznie wina jego i Rosella
1
co wy ludzie macie do Shakiry?! przemawia przez was zazdrosc i tyle. zycie prywatne to jedno, gra to drugie. rzygac mi sie chce od tych obwinien Shakiry
0
nie wiadomo, gdyby Barcelona sie postarała mysle, ze nie odrzucilby mozliwosci gry w barwach Blaugrana
0
ja czesto czuje zazenowanie jak czytam Dona, no ale kto co woli :)
0
teraz to juz chyba wszytsko jest legalne... kiedys pamietam jak jakis klub namawial zawodnika przed zakonczeniem jego kontraktu to byla awantura, a teraz? transfery sa oglaszane przed otworzeniem okienka transferowego(wiem, ze w przypadku gdzie zostalo pol roku konktraktu tak mozna)
0
mega crack! na kazdej ofensywnej pozycji poradzi sobie wysmienicie. Nie zastanawialbym sie ani chwili!
Swoja droga... zamiast wydawac 80mln za SUareza mozna bylo wziac Lewandowskiego za darmo + kupic Reusa.
0
mam nadzieje, ze to prowokacja!
0
kompletnie nie ma sylwetki sportowca
4
A Xavi jak panienka :D
0
PISZCZEK - najlepsza opcja wg mnie
2
swoja droga ciekawe ilu kibicow pamieta Silvinho? :) bo jqk widze komentarz "gosciu ze zdjecia przypomina Coste" to rece opadaja
0
to tak jakby sie czepiac, ze zawodnik ktory jest na MŚ został złapany na dopingu nie bedzie mogł grac w klubie... nie chore, a logiczne
0
a po co ludziom taka wiedza potrzebna? wszystkiego kazdy wiedziec nie musi :) mimo wsyztsko z google kazdy powinien potrafic korzystac
0
dokladnie, uwielbiam te kierowane do pilkarzy czy trenerow :D
1
a w bodajze 3 lub 4 kolejce rozgromił Atletico 6-1. Swoja droga jeden z moich ulbionych meczow
0
gdzie ja tu nie okazałem szacunku?
0
od ilu lat ogladasz lige hiszpanska ze dopiero teraz sie takich rzeczy dowiedziales o Mathieu?
1
juhu, czyli dalej bedziemy swiadkami zenujacych wypowiedzi Xaviego po meczach i bezsensownego trzymania i klepania pilki wszerz boiska!
1
troche zle porownanie... wtedy Sanchez doznal kontuzji gdy biegl do pilki, do ktorej nie mial szans dojsc
3
nic tylko sie cieszyc ze żółw Hummels do nas nie dolaczy
4
spelnilem prosbe z twojego inteligentnego komentarza :(
8
szkoda, ze nie wyslali tam Xaviego
0
Xavi przed meczem: "rywale znow nie chcieli z nami grac w pilke"
0
uwazasz Luisa Enrique za idiote? :)
0
spytales sie skad wzieli informacje, a ja ci grzecznie odpowiedzialem, ze MASZ PODANE ZRODLO
0
doskonaly przyklad ze ludzie(rowniez tu) nie znaja sie na pilce i wierza w kazda glupote ktora napisza w roznych gazetach
0
a co nie tak z tym zdjeciem?