1

i co, po Messim, Iniescie, Xavim, Valdesie tez maja byc zakazane?

0

a mialo bhc tak pieknie :)

0

o Nastasiciu trabie od 2 lat, no ale coz

0

ehh... powiedzial to tak, jakby to byla wina Neymara... a to tylko i wylacznie wina jego i Rosella

1

co wy ludzie macie do Shakiry?! przemawia przez was zazdrosc i tyle. zycie prywatne to jedno, gra to drugie. rzygac mi sie chce od tych obwinien Shakiry

0

nie wiadomo, gdyby Barcelona sie postarała mysle, ze nie odrzucilby mozliwosci gry w barwach Blaugrana

0

ja czesto czuje zazenowanie jak czytam Dona, no ale kto co woli :)

0

teraz to juz chyba wszytsko jest legalne... kiedys pamietam jak jakis klub namawial zawodnika przed zakonczeniem jego kontraktu to byla awantura, a teraz? transfery sa oglaszane przed otworzeniem okienka transferowego(wiem, ze w przypadku gdzie zostalo pol roku konktraktu tak mozna)

0

mega crack! na kazdej ofensywnej pozycji poradzi sobie wysmienicie. Nie zastanawialbym sie ani chwili!

Swoja droga... zamiast wydawac 80mln za SUareza mozna bylo wziac Lewandowskiego za darmo + kupic Reusa.

0

mam nadzieje, ze to prowokacja!

0

kompletnie nie ma sylwetki sportowca

4

A Xavi jak panienka :D

0

PISZCZEK - najlepsza opcja wg mnie

2

swoja droga ciekawe ilu kibicow pamieta Silvinho? :) bo jqk widze komentarz "gosciu ze zdjecia przypomina Coste" to rece opadaja

0

to tak jakby sie czepiac, ze zawodnik ktory jest na MŚ został złapany na dopingu nie bedzie mogł grac w klubie... nie chore, a logiczne

0

a po co ludziom taka wiedza potrzebna? wszystkiego kazdy wiedziec nie musi :) mimo wsyztsko z google kazdy powinien potrafic korzystac

0

dokladnie, uwielbiam te kierowane do pilkarzy czy trenerow :D

1

a w bodajze 3 lub 4 kolejce rozgromił Atletico 6-1. Swoja droga jeden z moich ulbionych meczow

0

gdzie ja tu nie okazałem szacunku?

0

od ilu lat ogladasz lige hiszpanska ze dopiero teraz sie takich rzeczy dowiedziales o Mathieu?

1

juhu, czyli dalej bedziemy swiadkami zenujacych wypowiedzi Xaviego po meczach i bezsensownego trzymania i klepania pilki wszerz boiska!

1

troche zle porownanie... wtedy Sanchez doznal kontuzji gdy biegl do pilki, do ktorej nie mial szans dojsc

3

nic tylko sie cieszyc ze żółw Hummels do nas nie dolaczy

4

spelnilem prosbe z twojego inteligentnego komentarza :(

8

szkoda, ze nie wyslali tam Xaviego

0

Xavi przed meczem: "rywale znow nie chcieli z nami grac w pilke"

0

uwazasz Luisa Enrique za idiote? :)

0

spytales sie skad wzieli informacje, a ja ci grzecznie odpowiedzialem, ze MASZ PODANE ZRODLO

0

doskonaly przyklad ze ludzie(rowniez tu) nie znaja sie na pilce i wierza w kazda glupote ktora napisza w roznych gazetach

0

a co nie tak z tym zdjeciem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?