0

byl jeszcze Mathieu :)

1

Czy to najwazniejszy element ukladanki Emeryego to bym sie spieral... Krychowiak :)

0

bo Song to swietny zawodnik ale... zamulona klepanina go usypiala :)

0

czy tiki taka oznacza 80% posiadanie pilki? :o

0

No cos w tym jest. Warto pamietac ze czesto mimo naszego ubolewania w waznych meczach u Guardioli gral Toure\Busi + Keita, ktory gral twardo i zdecydowanie

2

Szkoda ze nikt nie chce postawic zdecydowanie na niego jako typowa "9". Na szpicy jest swietny, na skrzydlo sie srednio nadaje. Pamietam piekna bramke z Villarealem kiedy to przypomne posadzil Ibre na lawie :)

1

Wlasnie druzyna Guardioli graja tiki take. Swoja droga juz denerwuje mnie to okreslenie

0

Messi10VipXD dlaczego Twoj idol Messi nie strzelil dzis bramki? Pytanie na twoim poziomie

0

jak ludzie sie maja nie napinac skoro stado baranów niemajacych o pilce zielonego pojecia wypowiada sie o grze Pique? Pique dzis zagral bardzo dobry mecz, karny karnym - bledy sie zdarzaja ale ogolnie caly mecz zagral bardzo dobrze.
Zaraz wyskoczysz(lub inny znawca) z odpowiedzia, ze karny ustawil mecz. To ja od razu przypomne zmarnowana sytuacje Messiego przy stanie 1-0.

0

nie przetlumaczysz baranom, nie przetlumaczysz.

0

ty chlopcze za duzo szczekasz. Jakbys sie dluzej interesowal pilka to bys wiedzial ze Mathieu na lewej obronie gral sporo czasu

0

dlatego mam nadzieje ze nigdy nie nadejda czasy Xaviego jako trenera Barcelony

0

jak ktos tu jest burakiem to ty z "kumplem"

2

stosuj sie do mody, a modne jest narzekanie na Pique po kazdym meczu!

0

u Iniesty brakuje sportowej zlosci, i to mnie niepokoi. Poniekad zawalil brame(bardziej wg mnie Mascherano), doznal kontuzji a na lawce siedzial spokojnie jakby Barcelona wygrywala. No ale czego oczekiwac skoro ten czlowiek wygral juz wszystko

0

dodaj jeszcze ze Pique to celebryta i niech sie lepiej zajmie Shakira i bedziesz gosc :D

0

bredzisz, Pique oprocz sprokurowanego karnego zagral bardzo solidny mecz. Wiem, ze narzekanie na Pique jest w modzie ale czasem jest niesmaczne :)

0

wiekszy blad popelnil tutaj Mascherano ktory nie wiadomo co chciial zrobic, a potem w tej samej akcji zlamal linie spalonego. Nieporozumienie totalne

2

Przestancie plakac bo nie da sie tego czytac

0

Z tegobco wiem Barca rowniez nie moze sprzedawac

0

Najlepszy od 2 lat srodkowy obronca, bezkonkurencyjny

0

Dobra prowokacja :)

0

jak sie zwrocily? tylko blagam nie mow ze z koszulek bo to smieszneswoja droga jestescie nieobiektywni. Tak to jest placz jak to City, Chelsea, Real psuja rynek, a my wydajemy za zawodnika z rokiem kontraktu OFICJALNIE(ale z tego co sie czyta to duzo wiecej) ponad 50mln euro

0

oczywiscie ze przeplacony, nawet nie podlega to dyskusji

0

nawet 54 mln to jest przeplacenie. Przypominam ze zostal mu rok kontaktu z Santosem

20

z gwiazdki w dojrzalego pilkarza! przeplacony aczkolwiek wybitny zawodnik

0

Nie zlosci a brak mozgu. Generalnie poziom komrntarzy na kazdej stronie roznych klubow zalosny

0

Iniesta moj idol ale Koke.

13

No to chyba sie skonczyla dominacja Hiszpanii w pilce

1

wysmiewales ostatnio ktoregos z Niemcow jak powiedzial, ze mecz z Polska to bedzie najtrudniejszy mecz, co teraz powiesz ekpercie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?