Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
byl jeszcze Mathieu :)
1
Czy to najwazniejszy element ukladanki Emeryego to bym sie spieral... Krychowiak :)
0
bo Song to swietny zawodnik ale... zamulona klepanina go usypiala :)
0
czy tiki taka oznacza 80% posiadanie pilki? :o
0
No cos w tym jest. Warto pamietac ze czesto mimo naszego ubolewania w waznych meczach u Guardioli gral Toure\Busi + Keita, ktory gral twardo i zdecydowanie
2
Szkoda ze nikt nie chce postawic zdecydowanie na niego jako typowa "9". Na szpicy jest swietny, na skrzydlo sie srednio nadaje. Pamietam piekna bramke z Villarealem kiedy to przypomne posadzil Ibre na lawie :)
1
Wlasnie druzyna Guardioli graja tiki take. Swoja droga juz denerwuje mnie to okreslenie
0
Messi10VipXD dlaczego Twoj idol Messi nie strzelil dzis bramki? Pytanie na twoim poziomie
0
jak ludzie sie maja nie napinac skoro stado baranów niemajacych o pilce zielonego pojecia wypowiada sie o grze Pique? Pique dzis zagral bardzo dobry mecz, karny karnym - bledy sie zdarzaja ale ogolnie caly mecz zagral bardzo dobrze.
Zaraz wyskoczysz(lub inny znawca) z odpowiedzia, ze karny ustawil mecz. To ja od razu przypomne zmarnowana sytuacje Messiego przy stanie 1-0.
0
nie przetlumaczysz baranom, nie przetlumaczysz.
0
ty chlopcze za duzo szczekasz. Jakbys sie dluzej interesowal pilka to bys wiedzial ze Mathieu na lewej obronie gral sporo czasu
0
dlatego mam nadzieje ze nigdy nie nadejda czasy Xaviego jako trenera Barcelony
0
jak ktos tu jest burakiem to ty z "kumplem"
2
stosuj sie do mody, a modne jest narzekanie na Pique po kazdym meczu!
0
u Iniesty brakuje sportowej zlosci, i to mnie niepokoi. Poniekad zawalil brame(bardziej wg mnie Mascherano), doznal kontuzji a na lawce siedzial spokojnie jakby Barcelona wygrywala. No ale czego oczekiwac skoro ten czlowiek wygral juz wszystko
0
dodaj jeszcze ze Pique to celebryta i niech sie lepiej zajmie Shakira i bedziesz gosc :D
0
bredzisz, Pique oprocz sprokurowanego karnego zagral bardzo solidny mecz. Wiem, ze narzekanie na Pique jest w modzie ale czasem jest niesmaczne :)
0
wiekszy blad popelnil tutaj Mascherano ktory nie wiadomo co chciial zrobic, a potem w tej samej akcji zlamal linie spalonego. Nieporozumienie totalne
2
Przestancie plakac bo nie da sie tego czytac
0
Z tegobco wiem Barca rowniez nie moze sprzedawac
0
Najlepszy od 2 lat srodkowy obronca, bezkonkurencyjny
0
Dobra prowokacja :)
0
jak sie zwrocily? tylko blagam nie mow ze z koszulek bo to smieszneswoja droga jestescie nieobiektywni. Tak to jest placz jak to City, Chelsea, Real psuja rynek, a my wydajemy za zawodnika z rokiem kontraktu OFICJALNIE(ale z tego co sie czyta to duzo wiecej) ponad 50mln euro
0
oczywiscie ze przeplacony, nawet nie podlega to dyskusji
0
nawet 54 mln to jest przeplacenie. Przypominam ze zostal mu rok kontaktu z Santosem
20
z gwiazdki w dojrzalego pilkarza! przeplacony aczkolwiek wybitny zawodnik
0
Nie zlosci a brak mozgu. Generalnie poziom komrntarzy na kazdej stronie roznych klubow zalosny
0
Iniesta moj idol ale Koke.
13
No to chyba sie skonczyla dominacja Hiszpanii w pilce
1
wysmiewales ostatnio ktoregos z Niemcow jak powiedzial, ze mecz z Polska to bedzie najtrudniejszy mecz, co teraz powiesz ekpercie?