Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie mam isc? Choć, a nie chodź.
1
A skad o tym media wiedza? Ktos z szatni o tym powiedzial mediom. Nie smieszy was to?
0
Albo udajesz glupiego albo.... . Czego ten blad dowodzi? KAZDY zawodnik popelnia bledy i to jest normalne. Mozna tak samo zrobic kompliacji nieudanych zagran Messiego, Neymara, Ronaldo, kogokolwiek. Czy to bedzie dowodzilo tego, ze sa przereklamowani? Zastanow sie a potem sam sobie odpowiedz
0
Jal zwykle grono specjalistow fcbarca.com wie lepiej. Skad wiecie ile Alves sobie woła na rok milionow? Jezeli chce duzo za duzo to logiczne ze zarzad nie bedzie chcial przedluzyc z nim kontraktu
0
Neymar na dlugi kontrakt wiec o co chodzi?
0
czy sie oplacalo... zawodnik wybitny, z przyszloscia ale... jak go kupywalismy mial tylko roczny kontrakt.
0
Kompany jest przereklamowany? No prosze Cie... najlepszy stoper od lat. Przereklamowany to jest Thiago Silva ktory cieniuje we Francji
35
A dopiero co mial 23 lata ...
1
komu przy 2 golu podawal Iniesta? Suarez sie swietnie obronil i w bardzo trudnej sytuacji zdolal dosrodkowac do Messiego, ktory nie trafil do bramki ale za chwile zrobil to Rafinha. Kto asystowal Messiemu przy bramce? Suarez.
Dla mnie zagral swietny mecz, no ale wiekszosc pewnie uzna ze gral slabo bo nie strzelil bramki.
1
Rafinha, Suarez, Iniesta - swietne spotkania. Suarezowi brakowalo jedynie bramki, a Iniescie asysty ale jest dobrze. ZNow gramy z pasja i zaangazowaniem. Brawo ENRIQUE!
0
W tekscie jest blad. Pracuje dla Balotelliego i Pogby, a nie "albo"
0
Nie strasz bo sie .... Internetowy cwaniaczku
0
Abidal ma jakies kwalifikacje ze chca go dac na tak powazne stanowisko jakim jest zarzadzanie szkolka?
0
jakby ktos dal 100mln to od klubu w 1 kolejnosci by zalezalo to, czy pusci Busiego. Potem sam Busi musialby wyrazic zgode. Teraz juz powinienes wiedziec na czym to wsyztsko polega
0
glownie zapamietalem go z afery z prostytutkami. Jesli chodzi o gre nic nigdy szczegolnego nie pokazał
0
No niestety trolli i ludzi ktorzy pisza bezsensownie tu nie banuja. Za to banuja normalnych ludzi, ktorzy wyrazaja swoje zdanie. No ale trolle nabija wiecej komentarzy a o to chyba chodzi administracji
0
Nie rozumiesz na czym polega klauzula to doczytaj i sie nie wypowiadan
9
Co do gestu... Co w tym takiego strasznego? Jak graliscie chocby w klasie B to powinniscie wiedziec jakie rzeczy sie slyszy od rywali wbtrakcie meczu, a co dopiero na najwyzszym poziomie gdzie walka sie toczy o ogromne pieniadze. To jest swego rodzaju gra psychologiczna i ja osobiscie nic do tego nie mam.
Warto przypomniec podobna sytuacje z Abidalem, kiedy to po 5 golu pokazal w kierunku Ronaldo 5 palcow. Jakos wtedy krytyki nie widzialem :)
0
Ten mecz bede zawsze pamietal dzieki Toure, ktory po kapitalnym rajdzir huknal z dystansu!
1
Zastanawiam sie tylko czy zmieniajac Juanfrana Simeone chcial oszczedzic Neymara czy po prostu dal odpoczac swojemu obroncy
0
Xavi ma najmniej minut z tej 3
0
Iniesta nie gral za Xaviego
1
nie ma Xaviego - nie ma przetrzymywania pilki gdy jet okazja wyrpowadzic szybka kontre
0
Ciekawe na ile dni bana dostaniesz :(
0
no to niech dalej nasi zachowuja sie fair play i kopani przez rywali niech podaja im reke.
0
To jest spryt. To ze nasi zachowuja sie czesto jak (nie moge uzyc slowa bo adkinistracja mnie ostatnio banuje za byle co) to juz inna historia. Iniesta po faulu zamiast odejsc to jeszczd pomaga wstac jednemu z zawodnikoe Atletico, zenada. Sami sobie pozwalali na takie zachowanie i ja mam miec z tego powodu pretensje do Atletico? To sa dorosli mezczyzni
0
To w takim razie to ze Pep wygral to co wygral to zasluga Iniesty, Xaviego, Messiego, Pique i kilku innych ktorzy byli w zyciowej formie? To ze nasz atak gra wysmienicie to wlasnie zasluga Enrique. Potrafil poukladac nasza gee w ataku, do tego sprawil ze nasze trio sie znakomicie rozumie. U Martino gdy Messi mial kontuzje Neynar potrafil dobrze grac ale gdy juz Messi wrocil po kontuzji to Neymar blakal sie bez celu na boisku. Do tego nalezy zwrocic uwage ze Enrique wprowadzil znow pressing jak i gre z kontry. Jest kilka tych elementow zaskoczenia, ktorych nie bylo Martino czy Vilanovy. Jeszcze trzeba dodac ze nasza gra w obronie rowniez wyvlada wybornie
10
A to wszystko za sprawą tak nie lubianego na tej stronie "wuefisty"
2
To przypomnij sobie co wyrabiali Pepe i Marcelo - Pepe nadepnal na reke Messiego a Marcelo przebiegl sie po Pedro. Nie ma nawet porownania.
2
Przestancie plakac. Atletico to druzyna z charakterem, graja ostro ale dlaczego maja tak nie grac? Nie sa bogatym klubem i musza nabrabiac zaangazowaniem i agresywnoscia. Szanuje ten klub jak i Simeone ktory dla mnie jest w absolutnej czolowce trenerow.