1

Oni? Pisz o mnie w liczbie pojedynczej jak mozesz

0

Od Mascherano nie preentuje sie gorzej. Ten gosc co mecz z rywalem z gornej polki popelnia jakies fatne bledy.

0

niech w koncu LUIS zrobi z Marka podstawowego obronce!

3

A zaloze sie ze wielce bys protestowal jakby to Real zechcial grac final na Camp Nou. Hipokryci

0

Co do tych drwin to tak jak wspomnialem, stracilem troche do was(choc w sumie dalej nie wiem czy to wy zajmujecie sie banami) szacunek za te olewanie w kwestii odpowiedzi na bany. A jakie to byly bany to juz nie pamietam, zreszta teraz to juz nie wazne

0

tez bym tak mowil bo to jest pilka nozna - sport kontaktowy. Niebezpieczne faule byly, sa i beda. Tak samo z kontuzjami.

0

I po co sie spinacie? Powiedzial swoje i tyle. My gramy dalej i to jest najwazniejsze

0

Szanuje was za wasza prace ale mam chyba prawo uwazac, ze kiedys teksty byly ciekawsze? Nic nie poradze, ze kiedys z przyjemnoscia czytalem wszystko co tu pisaliscie, a obecnie czesto przestaje czytac w trakcie.

A i tak najwieksze zastrzezenia mam do banowania choc nie wiem kto konkretnie sie tu tym zajmuje. Zamiast banowac ludzi, ktorzy pisza bez sensu, z bledami, kompletnie nie na temat to dostaje bana ja za jakas kompletna glupote. A najbardziej boli to, ze nie raczycie nawet odpisac na odwolanie bana.

Ale tak jak wspomnialem szacunek za prace wkladana w serwis.

1

Talentu mu nie brakuje. Wypizyczenie jak najbardziej do jakiejs technicznej druzyny i niedowiarki przekonaja sie ze Sergi potrafi grac na wysokim piziomie

0

Serio brak mi slow. Caly sezon Bartra chwalony, ze nowy Puyol itp., teraz pierwszy slabszy mecz wynikajacy z braku regularnosci i juz jednak Bartra za slaby. Rzygam wami.

0

ale chyba pensja kazdego zawodnika jest podawana jako brutto a nie netto?

0

A ja ludziom bez FB wspolczuje. Maja duzo trudniej :)

0

to sie okaze po meczu

8

Juz pisalem w innym temacie ale powtorze.KATASTROFALNY mecz Mascherano

0

Sam nie wiem ktore zło jest lepsze.Masche jako pomocnik czy jako obronca. Serca i walecznosci odmowic mu nie mozna ale na obrone ma zbyt goraca glowe, a na pomoc jest zbyt malo kreatywny

0

Ale tak "na raz" nie powinien nawet wchodzic defensywny pomocnik. Zreszta jak zawodowy pilkarz moze w ten sposob dac sie zalatwic? Przeciez to wystarczylo zeby zawodnik City sie delikatnie zastawil. Do teraz nie moge w to uwierzyc, ze taki zawodnik jak Mascherano, z takim dkswiadczeniem zachowal sie po prostu jak idiota

15

Pique dzis jak skała, nie do przejcia. Za to Mascherano... to jak poszedl na raz w pewnej sytuacji, gdzie gdyby nie Pique bylaby brama ... jak totalny amator - jak to Kazimierz Wegrzyn podsumował: "To pojscie na raz Mascherano to był skandal".



Boli mnie to, ze majac swietnego Bartre dalej gra Mascherano, ktory z wielkimi duzynami praktycznie zawsze popelnia katastrofalne bledy

0

Serio? Ale jest zawodnikiem City

0

Nastasić jest do wyciagniecia za niewielkie pieniadze z City.

1

Nie od dzis wiadomo ze Casillas to buc

0

Redaktorze? Nie przesadzaj

0

Tym samym zwieksza sie szansa na jego przybycie do Barcelony

0

Casillas od 4/5 lat prezentuje sresni poziom. Valdes od kiedy przyszedl Guardiola stal sie pewnym punktem i swiatowej klasy bramkarzem. Lepszym niz Casillas

0

Co z tego ze by zaplacili za Messiego? Messi musialby rowniez wyrazic chec odejscia

2

no Casillas daje taki spokoj, że....

0

Co w tym dziwnego ze normalny kibic Barcelony wchodzi na strone innego hiszpanskiego klubu? Jestes chlopie tak ograniczony, ze glowa mala. Ja wchodze regularnie i na strone realu i atletico. Po co? Bo interesuja mnie informacje na temat zawodnikow, problemy z klubie itp..
Rozumiem, ze jesli jestes przeciwnikiem wchodzenia na rm.pl to rowniez na innych stronach dotyczacych pilki noznej NIE CZYTASZ newsow zwiazanych z Realem? Zacznij myslec w koncu.

A co do tego piwa ... Ciezko jakos w to uwierzyc, jestes chyba 24/7 online

6

Suarez mimo ze nie strzela zbyt duzo to daje duzo jakosci. Duzo ma takich zagran z pierwszej pilki ktore zdecydowanie przyspeszaja akcje, rowniez bardzo duzk ma ostatnich jak i przedostatnich podan. Wnosi bardzo wiele, na pewno wiecej niz Alexis, a Ci co go krytykuja nie maja pojecia o pilce i oatrza tylko na suche statystyki

Swoja droga narzekaliscie na Enrique ale gramy NIESAMOWICIE. To jestvta przemiana Barcelony na ktora czekalem. W konxu potrafiny atakowac bez zbednego klepania, do tego dosLy bramki z kontr jak i swietny pressing. "Wuefista" robi kapitalna robote. Barca Villanovy czy Martino byla tak nudna ze nieraz przysypialem!

3

No to nie od dzis wiadomo przeciez ze inteligencja nie grzeszysz. Fajnie ze sie w koncu przyznales :)

0

Teraz pytanie. Czy takich polglowkow powinno sie banowac?

0

Bezsensowne czepianie sie. Czy kiedykolwiek sttaciliscmy gola po zlgm wyprowadzeniu pilki przez Pinto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?