Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
odniose sie tylko do tego, ze Laporta trafil na Guardiole i zlota generacje wychowankow.
Przypomne, ze przygoda Laporty zaczela sie duzo wczesniej gdy klub byl w malym kryzysie. To byly czasy sciagniecia Ronaldinho czy Eto'o.
0
do 2017 wiele sie moze zmienic
4
z naszych "9" od kiedy ja ogladam Barcelone to zdecydowanie, bezkonkurencyjnie Eto'o! Napastnik z krwi i kosci, lis pola karnego
0
uroki pisania na smartfonie.
Swoja droga juz nie mozna komentarzy edytowac?
0
Gra w obronie to nie tylko bieganie. Trzeba umiejetnie przesuwac, trzymac linie i podejmowac trafne decyzje. Pedeo nigdy nie gral na gej pozycji wiec w tak waznym meczu to mogloby sie tak skonczyc jak niedawno wystawienie Blaszczykowskiego na PO w meczu z Juve chyba.
0
Isco nie jest zadnym rozgeywajacym. Swietnie drybluje ale akurat z podaniami otwierajacymi droge do bramki ma problem
0
fifa 05 rowniez niczego sobie, ale moja ulubiona jest fifa10. Swoja droga jak ktos gra na PC Ultimate Team to zapraszam na priv. Mozna sie zmierzyc :)
0
Zniszczyles mnie swoja inteligencja i madroscia :( bez odbioru, geniuszu
0
Mysle, ze jednak masz :(
0
nie rozumiem tak wielkiej krytyki Iniesty. Jak juz nie raz pisalem ma ogromny wplyw na gre Barcelony. POtrafi przyspieszyc, przywtrzymac pilke nawet gdy jest atakowany przez kilu zawodnikow, co jest bardzo wazne w srodkowej formacji. Rakitic tego nam nie daje. To, ze Iniesta ma statystyki takie jakie ma jest przyczyna moim zdaniem bardziej defensywnym ustawieniem go przez Enrique. Tak przynajmniej mi sie wydaje, ze u poprzednich szkoleniowcow Andres mial wiecej swobody. Teraz wiecej walczy w defensywie.
Podsumowywujac dla mnie to gracz nadal niezastapiony w srodku pola.
0
ja tu nie jestem od domyslania sie, i nie pyskuj
0
Abidal, Puyol, Valdes? Obudz sie
1
Jestem ciekaw kogo znajdziemy tak solidnego na lawke jak Pedro...
0
wątpie.. przynajmniej wg mnie Bartra to jest stoper, nie prawy obronca. No ale kto wie...
1
Barta okreslany ciagle jako mlody ma juz 24 lata. Jestem fanem jego talentu ale musi w koncu grac regularnie bo inaczej bedie jedynie przecietniakiem.
Albo zostanie w Barcelonie i bedzie przecietny albo odejdzie i sie rozwinie. Stawiam, ze niestety zostanie, napisalem niestety bo stac go na duzo wiecej
1
mial sie rpzyznac i dostac zawieszenie?
0
Wie ktos ile ten pajac ma lat i jak wyglada? Ciekawi mniw to strasznie bo w internecie straszny kozaczek
0
Padaka? Sam jestes chlopie padaka. Nie da sie kazdego meczu wygrywac 5-0
0
Hahah czytam i nie wierze... Wyslanie zawodnika na rozgrzewke upokorzeniem hahaha. Paranoja co tu sie wyrabia
0
Dlaczego slabym ogniwem? Jak bedzie 3 lewym obronca to w ogole nie pogra i sie nie rozwinie.
3
jak nie gra w ogole to nie dziwota
0
Swietny pilkarz tylko lubi robic z siebie pajaca i osmiesza klub
0
i po co o tym piszesz? CO cie to obchodzi co tam pisza?
1
Powtorze jescze raz. Jesli Porto kogos kupuje to jwst to transfer przenyslany. I ty zwykly szary czlowiek mozesz sobie miec rozne watpliwosci, ale to oni juz wypromowali sporo zawodnikow wiec wiedza co robia
0
Boateng przekozak, aczkolwiek waptie zeby opuscil Bayern
4
Chyba jestes smieszny. Akurat jesli chodzi o Porto to sa klubem fantastycznym jesli chodzi o sprowadzanie zawodnikow. Zwykle sprzedaja duzo drozej niz kupili
0
na moje oko to bluza
1
Nie ma sie co dziwic bo niestety duza czesc uzytkownikow tej strony to dzieci
2
Nie bede w tej kwestii obeiektywny i chcialbym Piszczka
5
Nasza redakcja poraz kolejny pokazala, ze wiele jej brakuje do tej sprzed lat. Co to ma byc za cyrk z ta czcionka i różem? Kogos to smieszy? Zenada straszna