2

Zapoznaj sie z zasadami tego rankingu a bedziesz wiedzial dlaczego. Czemu Polacy sa tak glupi?

0

CO do Sampera. Pamietasz jak Busquets wchodzil do 1 druzyny? W swoim1 sezonie zagral kilka bardzo waznych meczow, w tym final LM. Dlaczego wiec Samper mialby nie dac rady?

1

"Aby przeszkodzić przeciwnikowi w ustawieniu "autobusu" to należy dużo biegać aby nie zdążył tego "autobusu" ustawić. Sergio B zanim się zorientuje co ma z piłka zrobić to przeciwnik już dawno ze 3 "autobusy" by ustawił za ten czas. On jest po prostu za mało zwrotny na TOP drużyny. Wystarczy, że przeciwnik gra z kontry, biega itd. Sergio B leży i kwiczy."

hahahahah, najpierw niby Busi jest za wolny, potem nie wie co ma z pilka zrobic(jest za malo kreatywny?), nastepnie jest za malo zwrotny a na koniec wyskakujesz z kontrami i bieganiem. JESTES MOIM MISTRZEM!!!!!!!!

0

co wy macie wszyscy z tym mega przecietnym verattim? dobry jest w fifie, fm, pesie czy jak?

1

nie sugeruj sie zdaniem destro on nie ma pojecia

0

Bartra tez potrafi uderzyc glowa

0

niczego oprocz szybkosci ten gosc nie ma

1

Ale łaszki będą

0

Czyli jak zawodnik cieniuje caly sezon a ma udane 2 finaly to znaczy ze mial kapitalny sezon? Dla mnie liczy sie caly sezon, a nie pojedyncze mecze

0

Jakie te wywiady z naszymi pilkarzami sa nudne... Ciagle pieprzenie o filozofii, o podazaniu odpowiednia droga...

0

Kapitalny sezon? Kibice realu twierdza inaczej, w sensie ze zawodzi i ma jednorazowe przeblyski. I sie bie dziwie. Mysle ze po najdrozszym pilkarzu w historii mozna spodziewac sie wiecej

0

Nie tylko statystyki sie licza. Tacy pilkarze jak Ronaldinho czy Henry to magicy, grajacy z wielka elegancja. Brakujr takich teraz pilkarzy

1

Fajny dokhment byl na canal+ niedawno wlasnie o tym jak wchodzili oni do 1 druzyny

0

bodajze 2 mistrzostwa Anglii

0

podaj mi mecz w ktorym Ibra gral na skrzydle w Barcelonie

1

hmmmm, sam wydajesz "wyrok" nie wiedzac czy ogladał lige francuska :)

0

nie wiadomo, Barcelona ma prawo zerwac wypozyczenie za 3mln

3

od 2/3 sezonow bezapelacyjnie Toure

0

Lewandowski, i mowie serio

1

Ibra gral na skrzydle? Propobuje obejrzec mecze z tamtego okresu bo chyba wtedy jeszcze nie kibicowales Barcelonie skoro tak bredzisz

0

nie jestesmy zadnym wiecej niz klubem a kto twierdzi inaczej jest idiota

1

rzygam tymi pomeczowymi idiotycznymi wypowiedziami zawodnikow jak i trenerow, na co to komu?

0

Juve opiera pomoc na Pirlo i?

2

Real potrafi dostosowac sie do kazdego rywala, maja sklad silny jak nigdy, a przede wszystkim o kilka klas lepsza pomoc od nas

0

Mathieu/ Grimaldo

0

ojejciu, niesamowite :)

0

No mamy inne zdanie. Wg mnie byl wartosciowym zawodnikiem, a takim jak narazie przynajmniej Douglas nie jest

0

U nas gral wiecej w ponocy niz w ataku :)

0

Jak nie wpisal sie w historie klubu? Byl czescia 1,sezonu Guardioli i na ponocy spisywal sie na prawde niezle

1

tak, to sie tak latwo mowi, ze za 2/3 lata wskoczy i bedzie gral. Zeby sie rozwijac musi ciagle grac, a nie siedziec na lawce. To nie działa tak, ze zawodnik ktory siedzi na lawce, a ma ogromny potencjal sie rozwija - bo sie nie rozwija a stoi w miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?