Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zapoznaj sie z zasadami tego rankingu a bedziesz wiedzial dlaczego. Czemu Polacy sa tak glupi?
0
CO do Sampera. Pamietasz jak Busquets wchodzil do 1 druzyny? W swoim1 sezonie zagral kilka bardzo waznych meczow, w tym final LM. Dlaczego wiec Samper mialby nie dac rady?
1
"Aby przeszkodzić przeciwnikowi w ustawieniu "autobusu" to należy dużo biegać aby nie zdążył tego "autobusu" ustawić. Sergio B zanim się zorientuje co ma z piłka zrobić to przeciwnik już dawno ze 3 "autobusy" by ustawił za ten czas. On jest po prostu za mało zwrotny na TOP drużyny. Wystarczy, że przeciwnik gra z kontry, biega itd. Sergio B leży i kwiczy."
hahahahah, najpierw niby Busi jest za wolny, potem nie wie co ma z pilka zrobic(jest za malo kreatywny?), nastepnie jest za malo zwrotny a na koniec wyskakujesz z kontrami i bieganiem. JESTES MOIM MISTRZEM!!!!!!!!
0
co wy macie wszyscy z tym mega przecietnym verattim? dobry jest w fifie, fm, pesie czy jak?
1
nie sugeruj sie zdaniem destro on nie ma pojecia
0
Bartra tez potrafi uderzyc glowa
0
niczego oprocz szybkosci ten gosc nie ma
1
Ale łaszki będą
0
Czyli jak zawodnik cieniuje caly sezon a ma udane 2 finaly to znaczy ze mial kapitalny sezon? Dla mnie liczy sie caly sezon, a nie pojedyncze mecze
0
Jakie te wywiady z naszymi pilkarzami sa nudne... Ciagle pieprzenie o filozofii, o podazaniu odpowiednia droga...
0
Kapitalny sezon? Kibice realu twierdza inaczej, w sensie ze zawodzi i ma jednorazowe przeblyski. I sie bie dziwie. Mysle ze po najdrozszym pilkarzu w historii mozna spodziewac sie wiecej
0
Nie tylko statystyki sie licza. Tacy pilkarze jak Ronaldinho czy Henry to magicy, grajacy z wielka elegancja. Brakujr takich teraz pilkarzy
1
Fajny dokhment byl na canal+ niedawno wlasnie o tym jak wchodzili oni do 1 druzyny
0
bodajze 2 mistrzostwa Anglii
0
podaj mi mecz w ktorym Ibra gral na skrzydle w Barcelonie
1
hmmmm, sam wydajesz "wyrok" nie wiedzac czy ogladał lige francuska :)
0
nie wiadomo, Barcelona ma prawo zerwac wypozyczenie za 3mln
3
od 2/3 sezonow bezapelacyjnie Toure
0
Lewandowski, i mowie serio
1
Ibra gral na skrzydle? Propobuje obejrzec mecze z tamtego okresu bo chyba wtedy jeszcze nie kibicowales Barcelonie skoro tak bredzisz
0
nie jestesmy zadnym wiecej niz klubem a kto twierdzi inaczej jest idiota
1
rzygam tymi pomeczowymi idiotycznymi wypowiedziami zawodnikow jak i trenerow, na co to komu?
0
Juve opiera pomoc na Pirlo i?
2
Real potrafi dostosowac sie do kazdego rywala, maja sklad silny jak nigdy, a przede wszystkim o kilka klas lepsza pomoc od nas
0
Mathieu/ Grimaldo
0
ojejciu, niesamowite :)
0
No mamy inne zdanie. Wg mnie byl wartosciowym zawodnikiem, a takim jak narazie przynajmniej Douglas nie jest
0
U nas gral wiecej w ponocy niz w ataku :)
0
Jak nie wpisal sie w historie klubu? Byl czescia 1,sezonu Guardioli i na ponocy spisywal sie na prawde niezle
1
tak, to sie tak latwo mowi, ze za 2/3 lata wskoczy i bedzie gral. Zeby sie rozwijac musi ciagle grac, a nie siedziec na lawce. To nie działa tak, ze zawodnik ktory siedzi na lawce, a ma ogromny potencjal sie rozwija - bo sie nie rozwija a stoi w miejscu