Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
chodzilo mu bardziej o kwestie finansowe
1
co ty bredzisz. 1 siłą w Hiszpanii jest Atletico. Mistrzostwo Hiszpanii + superpuchar
0
polska publiczna telewizja wiec "promują" Polakow, co w tym dziwnego? Jak ci nie pasuje to plac za NC+, a majątku za te telewizje placic nie trzeba
0
czy ja wiem... to nadal swiatowej klasy napastnik. W dodatku znajacy juz styl Barcelony.
A okazje do gry mialby, spokojnie. Suarez wszystkich meczow w sezonie nie rozegra.
No i swietnie byloby ujrzec znow E2(dla mnie najlepsza "9" w Barcelonie w historii i jeden z najlepszych napastnikow) w barwach Blaugrana.
0
czyli co, gdybys mial do wyboru reprezentowanie barw zalozmy Niemiec i Polski to wybralbys Niemcy bo wieksza szansa na sukces? Patriota.
2
Edmilson ma u mnie szacunek ze jako jedyny nie bal sie swego czasu mowic o "swietych krowach" w druzynie!
0
ty gosciu nie masz pojecia widze czym jest reprezentowanie barw narodowych. co za czasy, kroluje debilizm
3
smieszy mnie to wybieranie reprezentacji. albo sie czuje hiszpanem albo marokanczykiem. nad czym tu myslec?!
3
szkoda ze Zubi nie zdecydowal sie na sciagniecie go... Przydalby sie na pewno!
2
xavi na lawce trenerskiej to bedzie samobojstwo
1
predzej czy pozniej bedzie szkoleniowcem Barcelony, jak Luis
2
przestaw swoj możdzęto klaunie
0
zawodnik kompletny! lepszy niz mi maryje i inne jamesy
0
dlaczego piszac o orlowskim wiekszosc ludzi pisze per pan? jedyny taki przypadek wsrod komentatorow.
najlepsze jest to, ze ten gosc nie dosc ze jest najnudniejszyk komentatorem na swiecie, to dodatkowo pieprzy takie smieci ze rzyvac sie chce a jest uznawany za swietnego komentatora i znawce.
co sie dzieje z tym swiatem :)
0
okreslenia "bol dupy" czy "bol czterech liter" uzywaja hmmm... niezbyt dojrzali ludzie takze nie nazywaj innych uzytkownikow dziecmi
0
racja, tyle, ze blizej prawdy jestem ja, niz osoba ktora twierdzi ze kontuzjogennosc = podatnosc na kontuzje
0
ja osobiscie wcale nie twierdze, ze Sandro zaprezentowal sie gorzej w presezonie :) Dla mnie to Sandro jest wlasnie najwiekszym zaskoczeniem
0
swietnie sie prezentował Sandro a najmniej o nim sie mowi. Ciekawy zawodnik, troche inny niz wszyscy bo jest dosc fizycznym zawodnikiem
0
co do rozgrywajacych to Xavi ma godnego konkurenta - Scholes
1
Dziadku, pisz po polsku, proszę.
4
i racja a znawcy z fcbarca.com hca gwiazdy nawt na lawce rezerowych wiec nasuwa sie pytanie... kiedy okazjale do gry maja miec mlodzi wychowankowie?!
0
slowo kontuzjogenny oznacza, ze dany pilkarz powoduje kontuzje, a nie, ze jest podatny na kontuzje
0
srednio go lubie. mam nadzieje ze w lidze dopoki nie dojdzie do siebie ter Stegen bedzie bronil Masip!
0
tak jest co sezon praktycznie, po to jest 2 zespół
1
jaka Neya?
Henry/Ronaldinho - Eto'o - Messi
0
smiesza mnie te problemu zoladkowe sportowcow. Niby trzymaja diete, jedza zdrowo to skad sie to bierze? Bo ja nie pamietam kiedy mialem jakies problemy z zoladkiem a odzywiam sie na pewno duzo gorzej niz taki Pedros.
0
Rakitić, Sergi ROberto, Samper, Halilović, Rafinha
0
Jest rowniez Rafinha czy Halilovic, Samper i inni młodzi ktorzy niezle wygladaja. Co do Sergi Roberto... 90% ludzi rok temu mowilo o Bartrze, bedzie podobnie o ile dostanie kilka całych meczów.
Zeby nie bylo - Koke uwazam za genialnego zawodnika ale niekoniecznie potrzebnego
0
po co Koke? hmm
0
Celtic nic nie składał