Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szlag mnie trafia jak czytam takie brednie na temat Iniesty
1
sam twierdze ze to tylko i wylacznie blad Legii ale... Celtic mogl sie zachowac fair play i nie zgodzic sie na to. Gdzies czytalem, ze mogli tak zrobic no ale w obecnej pilce coraz mniej zdrowej rywalizacji bo teraz rządzą pieniadze
0
nie twierdze ze Rakitic jest slabym pilkarzem. Na pewno jest bardziej waleczy i raczej lepszy w odbiorze ale jesli chodzi o kreatywnosc to zdecydowanie Fabs przewyzsza Rakiticia
6
Cesc tez mowil, ze nigdy w zyciu nie zalozy koszulki Chelsea :)
2
nie przesadzaj, Fabregas jesli chodzi o umiejetnosci zjada Rakiticia
0
jak bedziemy mieli nawet na lawce rezerwowych gwiazdy to nasi mlodzi wychowankowie nigdy nie dostana szansy
0
co ma do tego opel?
0
jak ja potrafilem na smartfonie slabej klasy obejrzec takze nie wprowadzaj ludzi w blad, inteligencie
0
nie wchodze nawet z toba w dyskusje. Falcao moze Eto'o buty czyscic. Koniec, kropka.
9
ten filmik to ma byc dowod na jego dobra gre? Bo ja meczu nie ogladalem ale ogladajac ten filmik blizej jestem zdania ze zagral fatalnie, a nie dobrze. Ponad polowa dosrodkowan za mocno, strzaly slabe, dryblingi w miejscu. Czym sie zachwycac?
1
chyba jestes niepowazny... Eto'o w optymalnej formie > Falcao w optymalnej formie
0
taki dojrzaly destro hahah.
zeby nie bylo doskonale pamietam cicinho w bialych barwach
3
piszczek piszczek piszczek
0
zbanowac tego psychola Kesha...
0
nie bo Rakitic klepnął z Iniestą. Pomylilo ci sie
1
jezeli taka bylaby klauzula to Borussia nie mialaby nic do gadania w sytuacji gdy Barca zdecydowałaby sie zapłacic te 25mln o ktorych piszesz
1
zawsze twierdzilem, ze pasuje ale skoro destro twierdzi ze nie pasuje to nie pasuje. dzieki ekspecie!
7
literówka kolego, literówka
0
holendrzy nie po niemiecku a po angielsku, nie wypisuj glupot
0
szczerze dla mnie to zaskoczenie... myslalem, ze mimo wszytsko LE da mu szanse. WYpozyczenie Deulofeu to szansa glownie dla Munira i dla Adama Traore
1
nolito?
2
Neuer - bramkarz kompletny!
0
no i jestem za tym zeby grali ale... przeniesienie ich na stale do 1 druzyny uniemozliwi im granie w rezerwach, wiec lepiej aby byli czlonkami Barcelony B i od czasu do czasu grali w 1 druzynie, a pozostaly czas poswiecali na granie w rezerwach
0
ban, zegnam
1
kolega prosil o link, problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
0
masy czy mięsni?
0
Data rejestracji
2 maja 2014
nara
1
dwaj "eksperci" :)
0
Sergi ROberto nie raz pokazywal swoj talent. Z Thiago robiło sie mega gwiazde ale czy slusznie? Mysle, ze nie. Osttani sezon przed odejsciem mial co najwyzej przecietny.
0
Podobna sytuacja jak z Bartra, ja wam to mowie. Gosciu z ogromnym potencjalem ale musi sie "odblokowac"