0

szlag mnie trafia jak czytam takie brednie na temat Iniesty

1

sam twierdze ze to tylko i wylacznie blad Legii ale... Celtic mogl sie zachowac fair play i nie zgodzic sie na to. Gdzies czytalem, ze mogli tak zrobic no ale w obecnej pilce coraz mniej zdrowej rywalizacji bo teraz rządzą pieniadze

0

nie twierdze ze Rakitic jest slabym pilkarzem. Na pewno jest bardziej waleczy i raczej lepszy w odbiorze ale jesli chodzi o kreatywnosc to zdecydowanie Fabs przewyzsza Rakiticia

6

Cesc tez mowil, ze nigdy w zyciu nie zalozy koszulki Chelsea :)

2

nie przesadzaj, Fabregas jesli chodzi o umiejetnosci zjada Rakiticia

0

jak bedziemy mieli nawet na lawce rezerwowych gwiazdy to nasi mlodzi wychowankowie nigdy nie dostana szansy

0

co ma do tego opel?

0

jak ja potrafilem na smartfonie slabej klasy obejrzec takze nie wprowadzaj ludzi w blad, inteligencie

0

nie wchodze nawet z toba w dyskusje. Falcao moze Eto'o buty czyscic. Koniec, kropka.

9

ten filmik to ma byc dowod na jego dobra gre? Bo ja meczu nie ogladalem ale ogladajac ten filmik blizej jestem zdania ze zagral fatalnie, a nie dobrze. Ponad polowa dosrodkowan za mocno, strzaly slabe, dryblingi w miejscu. Czym sie zachwycac?

1

chyba jestes niepowazny... Eto'o w optymalnej formie > Falcao w optymalnej formie

0

taki dojrzaly destro hahah.

zeby nie bylo doskonale pamietam cicinho w bialych barwach

3

piszczek piszczek piszczek

0

zbanowac tego psychola Kesha...

0

nie bo Rakitic klepnął z Iniestą. Pomylilo ci sie

1

jezeli taka bylaby klauzula to Borussia nie mialaby nic do gadania w sytuacji gdy Barca zdecydowałaby sie zapłacic te 25mln o ktorych piszesz

1

zawsze twierdzilem, ze pasuje ale skoro destro twierdzi ze nie pasuje to nie pasuje. dzieki ekspecie!

7

literówka kolego, literówka

0

holendrzy nie po niemiecku a po angielsku, nie wypisuj glupot

0

szczerze dla mnie to zaskoczenie... myslalem, ze mimo wszytsko LE da mu szanse. WYpozyczenie Deulofeu to szansa glownie dla Munira i dla Adama Traore

1

nolito?

2

Neuer - bramkarz kompletny!

0

no i jestem za tym zeby grali ale... przeniesienie ich na stale do 1 druzyny uniemozliwi im granie w rezerwach, wiec lepiej aby byli czlonkami Barcelony B i od czasu do czasu grali w 1 druzynie, a pozostaly czas poswiecali na granie w rezerwach

0

ban, zegnam

1

kolega prosil o link, problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

0

masy czy mięsni?

0

Data rejestracji
2 maja 2014


nara

1

dwaj "eksperci" :)

0

Sergi ROberto nie raz pokazywal swoj talent. Z Thiago robiło sie mega gwiazde ale czy slusznie? Mysle, ze nie. Osttani sezon przed odejsciem mial co najwyzej przecietny.

0

Podobna sytuacja jak z Bartra, ja wam to mowie. Gosciu z ogromnym potencjalem ale musi sie "odblokowac"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?