Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie przesadzaj, najwieksze pomylki to Toure, Eto'o. Alexis jest swietnym pilkarzem ale w Barcelonir sie dusil i bardzo dobrze ze zmieni otoczenie. dobrze i dla Barcelony i dla niego
0
a kto pisal ze to to samo?
0
On nie byl wychowankiem. W Barcelonie spedzil bodajze 2 lata.
0
Reina, LLoris, Navas, Hart, Caballero, Mignolet? Wybuchłem śmiechem
1
rece opadaja jak widze twoj komentarz
8
podobna sytuacja jak z Bartra. rok temu wiekszosc mowila, ze Bartra za slaby i zeby sprzedac a teraz co? Sergi musi dostac szanse od trenera ktory w niego uwierzy a eksploduje jego talent przynajmniej na poziomie Bartry
2
z szacunkiem... jaki "szrot"?!
15
na bramce
0
swojw droga mowi sie o odejsciu Nastasicia z City... genialny zawodnik i mysle ze Barca powinna sprobowac go sciagnac
0
my sobie mozemy nie lubic ale to ich praca :) A jak widomo apetyt rosnie w miare jedzenia
0
dlaczego powinni?
1
Fabs mial grac do konca kariery w FCB, dodatkowo mowil, ze nie wyobraza sobie grac w Chelsea... A tak chlopa szanowalem..
2
jest taka zasada - nie masz o czyms pojecia - nie wypowiadasz sie. Abidal jak juz kolega wczesniej wspomnial w Monako byl ŚO
1
co za smieszny komentarz... ani jeden, ani drugi nawet nie odbyl treningu w Barcelonie
1
i tak nie pojedziesz :)
1
Kompany
1
silva wciaga Kompanego? to Kompany wciaga Silve.
1
to jest caly Maradona!
0
Moze Muniese sciagnac? Sily sporo zyskal, moglby byc transfer ala Pique :D
0
niekoniecznie skorzystac. W szatni moze byc nieciekawie
17
niesamowite
1
bredzisz, oj bredzisz. Od 2009 roku lepszy niz Casillas nad ktorym sie zawsze wszyscy spuszczali.
1
Guti cóż za imaż
1
żółci tysiąc
0
ludzie ktorzy twierdza, ze jest za slaby pewnie nigdy nawet jego gry na oczy nie widzieli
0
TYle, ze Pedro ma predyspozycje na bocznego, ofensywnego obronce. Szybki, waleczny, nieustepliwy
0
z jakiego powodu?
0
czyli pewnie bedzie 3-5-2
0
na inna odpowiedz nie zasluzyles. Wypisujesz takie glupoty ze glowa mala. Rowniez bez odbioru
0
mam oczy i widze jak zmienil sie na boisku. Nie obchodzi mnie co robi na co dzien