0

jestesmy frajerami i tyle

0

nie rozumiesz mnie kompletnie... nigdzie nie napisalem ze Illaramendi jest tyle wart. Napisalem, ze skoro za takiego przecietniaka jak Illaramendi sie placi taka kase to za Fabregasa Barca powinna wyciagnac conajmniej te 40mln.

Rakitic sie wyroznial? Moze i tak ale gral ciagle na tym przecietnym/dobrym poziomie, dopiero ostatni sezon pokazal, ze stac go na wiecej

0

tej reprezentacji trzeba nowej jakosci, swiezosci i mysle ze zmiana srodka pola bylaby najlepszym wyjsciem

2

del bosque robi sie smieszny. ma tylu wspanialych zawodnikow do wyboru a ciagle gra tymi samymi, wypalonymi od sukcesow pilkarzami. Casillas, Xavi, Busquets, Xabi - patologia. a na lawce tacy zawodbicy jak De Gea, Koke, Javi Martinez, Cazorla..

0

decyzja trenera czy jakas niedyspozycja? bo jest genialny

0

chicharito na lawce?!

0

czyli obecnie Xavi jest takim zawodnikiem?

0

Oczywiscie ze nie kazyd powinien kosztowac 100baniek. Powiem wiecej, ogolnie jestem przeciwnikiem tak ogromnych pieniedzy w pilce noznej... ale biorac pod uwage ostatnie transfery jestem pewny, ze smialo mozna bylo wyciagnac za Fabsa wiecej - niekoniecznie od Chelsea. Za Rakiticia 40-50mln? Dlaczego? Gra w przecietnej druzynie, w sumie dopiero pierwszy jego sezon w ktorym sie wybil sam z przecietnosci

2

to jeden z wielu przykladow. 2 przyklad do chociazby Illaramendi. Jezeli za takich zawodnikow sa wyzsze ceny to jezeli w Barcelonie pracowali by madrzy ludzie to rowniez potrafiliby wynegocjowac wiecej, a nie oddawac najlepszego asystenta w Europie za marne(w tych czasach 33mln to malo) pieniadze

4

jak sie nie sprawdzil? Graczem jest wybitnym co mowia statystyki. Nie jego wina ze byl rzucany po pozycjach, na ktorych dobrze sie nie czuje.


Dalej bedziemy grac tym zenujacym Xavim

3

Luiz 50mln, Fabregas 33mln. Mamy idiotow z zarzadzie i tyle

0

czyli Pique mial racje, myslalem ze sobie bede kreci a jednak mowil prawde :)

0

to nie miala byc odpowiedz

1

a Xavi dalej bedzie pieprzyl po kazdym meczu ze bylismy lepsi, ze rywal nie chcial grac w pilke a zamiast strzelac i asystowac bedzie spowalnil akcje i podawal najbezpieczniej jak sie da. na sama mysl rzygac mi sie chce

0

Messiego? jak juz w ten sposob komentujesz to powienenes wiedziec ze Cesc sie trzyma z Pique

2

nie wierze, ze za 33mln
nie wierze, ze do rywala Arsenalu - Chelsea
nie wierze, ze Barcelona puszcza zawodnika do druzyny Mourinho

1

podoba Ci sie?

6

kilka pozytywnych newsow o Rakiticiu i juz wielki bohater, a Cesc to niepotrzebny szrot :)

1

co ty pleciesz? kontuzje byly, sa i beda

0

musisz w kazdym komentarzu powtarzach ze bardzo chetnie ujrzalbys Valdesa w Monaco?

0

A Napoli i Monaco?

2

Swietnie, ze Enrique widzi w Sergi ROberto potencjal. Licze na jego rozwoj bo talentu na prawde mu nie brakuje

1

a po co on ma to potwierdzac skoro to napisal katalonski sport?

0

jest moda, przed newsami laczacymi go z Barcelony nie widzialem wsrod komentujacych zachwytu Rakiticiem

6

czyli oszustwa podatkowe Messiego media tez sobie wymyslily?
A jesli Messi bral jakies pieniadze z meczów charetatywnych to... brak mi słów.

0

jest kreatywniejszy. Swoja droga to ta moda na Rakticia zaczyna byc smieszna.

0

powolany jest ten irytujacy Maxwell, a nie ma ani Adriano ani FIlipe Luisa?!

0

a ja mu nie zycze zwyciestwa. Swoja droga podziwiam cie. Piszesz, ze oszczedzal sie(inaczej mowiac olał Barcelone), a teraz zyczysz mu zwyciestwa w mistrzostwach...

0

Nolito na 9? Toz to skrzydlowy

0

w PSG akurat bedzie na kogo dosrodkowywac. Rosłych pilkarzy im nie brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?