2

po co on nam? w 1 sladzie bedzie gral tak czy tak Busi

4

Sakho trzeba bylo kupowac jak byl dostepny za niewielkie pieniadze...

0

widze zlosliwy komentarz ale... Mysle ze Messiego Guardiola potrafilby zmotywowac i nie pozwolil by na jego lekcewazace podejscie

2

chlopie jestes nikim, a masz sie za boga. przejrzyj w koncu, o pilce masz naprawde malutkie pojecie

7

prawdziwy lider i LEGENDA! nie Messi, a wlasnie Puyol zasluguje na najwieksze uznanie i szacunek!

0

uciekaj za granice, dobra rada :D

0

Ogladalem. Naucz sie ziomeczku poprawnie stawiac znaki interpunkcyjne bo dziwacznie to wyglada.

0

w koncu ktos podziela moje zdanie. Zwykly zawodnik, nie wiadomo czemu az tak ceniony... Gdyby byl Polakiem jak Lewy bylby gnojony, ale ze jest Argentynczykiem...

1

watpie, mundial coraz blizej a wiec Messi jeszcze bardziej sobie odpusci. Obym sie mylil :)

2

dokladnie, widac czarne na bialym komu tak naprawde zalezy na klubie, a komu na kasie. Rozumiem, ze to jego praca no ale bez przesady. Fabregas, Masche, Sanchez - pewnie na nich glupio sie teraz bedzie Messiemu popatrzec, a przynajmniej powinno

6

niech oni skoncza pieprzyc bo czytac sie juz ich nie da, ciagle to samo. Ja chce zobaczyc te walke na boisku.

1

20mln? w zlym kierunku to wszytsko zmierza. I nie mowie konretnie o Messim.

0

dalej wyjasnilem, ze to jednak punkty decyduja o mistrzostwie. A to, ze to Atletico sie nalezy mistrzostwo to jest tylko i wylacznie moje zdanie :)

0

a dalsza wypowiedz?

0

przeczytaj cala moja wypowiedz ;)

0

dlazego tak sadze... bo statystyki ma jak wielu innych zawodnikow, a nie wiem dlaczego jest gloryfikowany jak Messi czy ROnaldo. Bez przesady. Bardzo dobry zawodnik, ale do najlepszych mu brakuje.

5

no to po dzisiejszym meczu Realu panowie pilkarze Barcelony niech koncza z grillami i niech wezma sie w koncu za powazna walke! Mam nadzieje ze wygramy ale i tak bedzie mega niedosyt i takie poczucie niesprawiedliwosci. To Atletico nalezy sie mistrzostwo w tym roku, na szczescie to punkty decyzuja o zwyciestwie ligi, na szczescie dla nas oczywisce.

6

aguero - chyba njabardziej przereklamowany obecnie zawodnik

0

dlatego jest mobilna

0

skoro mial zaplacic a nie zaplacil to wina tylko i wylacznie Messiego czy tam jego prawnikow. To on zawinił, nie urzad skarbowy, takze wyluzuj

0

co z tego jak przyjdzie jakis gwiazdor typu Thiago Silvy i znow Bartra zagra raz na 2 miesiace...

0

lubie go ale ma jedna wielka wade. zapomina o niektorych zawodnikach z 1 druzyny, o 2 druzynie nawet nie wspomne

2

uwielbiam wszechwiedzacego(tak naprawde nie ma o niczym pojecia) destro! taki nasz kowalczyk :D

1

obecnie najlepszy bramkarz na swiecie takze byloby pieknie, choc co wtedy z ter Stegenem?

0

Rafinha to nie napastnik

1

no dokladnie, skoro chcial napisac list do Tito to nikt by o tym nie wiedzial, a juz na pewno nie o tresci tego listu.
Wszystko pod publike w dzisiejszych czasach

33

jestes chory czlowieku jezeli twierdzisz ze Pep dostal gotowy sklad po Rijkaardzie.

1

Bog... Bog z tego co wiem chce dla kazdego dobrze, a ludzie cierpia, gloduja, umieraja w mlodym wieku... gdzie tu sens?

0

tamten sezon to byl tylko i wylacznie fart... teraz nagle kazdy zaczal "doceniac" Tito I zaraz sie okaze ze to. najlepszy trener w historii pilki noznej... :) czemu ludzie nie potrafia o zmarlych mowic tak samo jak w czasie gdy zyli...?

0

ja tam dalej nie uwazam Tito za dobrego trenera.. szkoda goscia ale codziennie ludzie umieraja..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?