Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszystko bylo uzgodnione, i jakby byl Vilanova dalej to by doszlo do wypozyczenia. przyszedl Martino i zablokowal wypozyczenie twiwrdzac ze Dos Santos ku sie orzyda
0
Kun zawsze byk kreowany na jakiegos geniusza ale nim nie jest. jest wielu innych lepszych pilkarzy. serio nie wiem co wam w nim az tak sie podoba... ani nie gra jakos widowiskowo, ani nie jest nadzwyczajnie skuteczny, nigdy nie strzelal duzo bramek... Bardzo dobry zawodnik I tyle, do Leo, Ronaldo, Iniesty, Neymara czy nawet do Lewandowskiego moim zdaniem mu brakuje
0
broni chlopcze cala druzyna, pograj troszeczke w pilke a to zrozumiesz. najlepiej na obronie.
0
zabardzo jest przywiazany do barcelonskiej filozofii i to nie byloby dobre wg mnie. trzeba bylo zmian bo Barca za Tito byla najbardziej przewidywalnym klubem w Europie. no ale moze sie myle co do Xaviego, moze bedzie nam kiedys dane sie przekonac. ja jednak licze na to ze nie :) bardziej stawialbym na Puyola!
0
a wg mnie konpletnie sie nie nadaje na trenera. te jego wywiady w ktorych ujmuje innym druzynom umiejetnosci kompletnie mi sie nie podobaja i utwierdzaja w tym, ze bylby to trener ala Tito Vilanova. czyli bezsensowne klepanie dla zasady.
0
no od 2/3 lat tej magii niestety nie ma. gra bo sie nazywa Xavi.
0
Iniesta to moj idol od razu mowie. jak niedoceniany?! nie rozumiem...
0
moim idolem jest Iniesta ale glos leci na Fabsa. mam nadzieje ze w koncu Xavi zacznie zdeydowanie mniej grac... zrobil swoje przez ostatnie lata i starczy, teraz niestety obniza poziom
0
to nie sa wahania formy. kazdy mecz jest inny i tyle. w jednym meczu rywal zagra ofensywnie, drugi rywal defensywnie itp. itd.
0
co ty chlopie pieprzysz za glupoty.. Adriano to ta sama klasa co Alba. Obaj sa wysmienici.
0
wolalbym aby Atletico zostalo nim "wzmocione", a do nas ter Stegen! Atletico by sie nie oslabilo a my mielibysmy rownie dobrego(lub nawet lepszego) bramkarza.
0
jestem za :)
ale raczej to niemozliwe, jak dobrze wiemy Eto'o lubi dobrze zarabiac...
0
pominalem jeszcze Pedrosa
0
oczywiscie "karzeł" nie bylo w celu obrazenia, chcialem tylko zakomunikowac ze niskich graczy w ataku nam nie trzeba. Bo po co? Na skrzydlach Neymar, Alexis(w koncu znow zacznie cieniowac, wtedy zaczniemy sie martwic), wroci Deulofeu, Tello, a klasycznej "9" nie mamy zadnej. A Lewy nadawalby sie idealnie.
Potrafi grac kombinacyjnie, tylem do bramki, silny, dosc szybki, wysoki, skuteczny, niezly technicznie no i nie jest "gwiazdą". Licze na jego przybycie choc wiem, ze szanse sa nikłe
0
szkoda ze tego zgrania jakos wybitnie nie widac w meczach Argentyny :)
0
jak najbardziej tak. Takiego zawodnika potrzebujemy, nie kolejnego karzełka Aguero.
0
mamy sergi roberto, ktory wcale mniejszego potencjalu niz Thiago nie ma, potrzebuje tylko okazji do pokazania swoich umiejetnosci. Dzis zagral swietny mecz a bedzie tylko lepiej.
A Thiago...? Mimo, ze bardzo go zawsze lubilem to ostni sezon mial nieudany. Nie robil roznicy, a powinien i tez wcale malo nie gral. Widocznie potrzebowal zmiany i nowych wyzwan.
0
0
zwycieca ligi mistrzów tylko tam startuje z europy
0
nie pisz w liczbie mnogiej. tak, chce zeby dzis wystapil w 1 skladzie. dlaczego? bo jest jedynym typowym srodkowym napastnikiem i czas przestac sie bawic z Cesca jako napastnika. a Dougou jest ambitnym i utalentowanym zawodnikiem.
0
chlopcze te marne prowokacje to do ludzi twojego poziomu, nie do mnie :)
0
a ja chcialbym dongou!
0
to nie jej
0
nawet sobie nie wyobrazam co by sie stano z rosellem i zubim jakby sprzedany zostal Mesjasz!
0
jest Neymar, gra swietnie i nagle jakos Messi widze staje sie niepotrzebny wg niektorych :)
Co do podwyzki ... Messi wiele z tego co zarabia daje na cele charetatywne. Zreszta, klub mu propnuje wieksze pieiadze to oferte przyjmuje. Proste logiczne.
A to, ze takich kwot jakie zarabiaja obecnie sportowcy nikt nie powinien zarabiac to juz zupelnie inny temat.
0
w koncu sie poznali na Jeffrenie. kompletne beztalencie, jedyny plus to szybkosc ktorej i tak nie potrafil wykorzystqc. wsrod "kibicow" Barcelony znnay glownie z 5 gola z realem i tylko z tego :)
0
starszy od Ciebie jestem ;)
0
z ciebie destro idioty robic nie trzeba. to co wszystko napisales(podziwiam sam siebie ze to przeczytalem) jest zenujaco smieszne.
0
ja pamketam jak w fifie Ronaldinho mial 24 lata :)
0
nie wiem czy cos jest na rzeczy ale jak jest to Rosell musi zaprzeczyc ;) Dowiemy sie prawdy po sezonie i tyle. Argumenty, ze Tata albo Rosell czy Zubi cos powiedzieli w tym momencie sa gowno warte bo nie chca robic zamieszania wokol klubu i trenera.