0

wszystko bylo uzgodnione, i jakby byl Vilanova dalej to by doszlo do wypozyczenia. przyszedl Martino i zablokowal wypozyczenie twiwrdzac ze Dos Santos ku sie orzyda

0

Kun zawsze byk kreowany na jakiegos geniusza ale nim nie jest. jest wielu innych lepszych pilkarzy. serio nie wiem co wam w nim az tak sie podoba... ani nie gra jakos widowiskowo, ani nie jest nadzwyczajnie skuteczny, nigdy nie strzelal duzo bramek... Bardzo dobry zawodnik I tyle, do Leo, Ronaldo, Iniesty, Neymara czy nawet do Lewandowskiego moim zdaniem mu brakuje

0

broni chlopcze cala druzyna, pograj troszeczke w pilke a to zrozumiesz. najlepiej na obronie.

0

zabardzo jest przywiazany do barcelonskiej filozofii i to nie byloby dobre wg mnie. trzeba bylo zmian bo Barca za Tito byla najbardziej przewidywalnym klubem w Europie. no ale moze sie myle co do Xaviego, moze bedzie nam kiedys dane sie przekonac. ja jednak licze na to ze nie :) bardziej stawialbym na Puyola!

0

a wg mnie konpletnie sie nie nadaje na trenera. te jego wywiady w ktorych ujmuje innym druzynom umiejetnosci kompletnie mi sie nie podobaja i utwierdzaja w tym, ze bylby to trener ala Tito Vilanova. czyli bezsensowne klepanie dla zasady.

0

no od 2/3 lat tej magii niestety nie ma. gra bo sie nazywa Xavi.

0

Iniesta to moj idol od razu mowie. jak niedoceniany?! nie rozumiem...

0

moim idolem jest Iniesta ale glos leci na Fabsa. mam nadzieje ze w koncu Xavi zacznie zdeydowanie mniej grac... zrobil swoje przez ostatnie lata i starczy, teraz niestety obniza poziom

0

to nie sa wahania formy. kazdy mecz jest inny i tyle. w jednym meczu rywal zagra ofensywnie, drugi rywal defensywnie itp. itd.

0

co ty chlopie pieprzysz za glupoty.. Adriano to ta sama klasa co Alba. Obaj sa wysmienici.

0

wolalbym aby Atletico zostalo nim "wzmocione", a do nas ter Stegen! Atletico by sie nie oslabilo a my mielibysmy rownie dobrego(lub nawet lepszego) bramkarza.

0

jestem za :)
ale raczej to niemozliwe, jak dobrze wiemy Eto'o lubi dobrze zarabiac...

0

pominalem jeszcze Pedrosa

0

oczywiscie "karzeł" nie bylo w celu obrazenia, chcialem tylko zakomunikowac ze niskich graczy w ataku nam nie trzeba. Bo po co? Na skrzydlach Neymar, Alexis(w koncu znow zacznie cieniowac, wtedy zaczniemy sie martwic), wroci Deulofeu, Tello, a klasycznej "9" nie mamy zadnej. A Lewy nadawalby sie idealnie.
Potrafi grac kombinacyjnie, tylem do bramki, silny, dosc szybki, wysoki, skuteczny, niezly technicznie no i nie jest "gwiazdą". Licze na jego przybycie choc wiem, ze szanse sa nikłe

0

szkoda ze tego zgrania jakos wybitnie nie widac w meczach Argentyny :)

0

jak najbardziej tak. Takiego zawodnika potrzebujemy, nie kolejnego karzełka Aguero.

0

mamy sergi roberto, ktory wcale mniejszego potencjalu niz Thiago nie ma, potrzebuje tylko okazji do pokazania swoich umiejetnosci. Dzis zagral swietny mecz a bedzie tylko lepiej.

A Thiago...? Mimo, ze bardzo go zawsze lubilem to ostni sezon mial nieudany. Nie robil roznicy, a powinien i tez wcale malo nie gral. Widocznie potrzebowal zmiany i nowych wyzwan.

0

0

zwycieca ligi mistrzów tylko tam startuje z europy

0

nie pisz w liczbie mnogiej. tak, chce zeby dzis wystapil w 1 skladzie. dlaczego? bo jest jedynym typowym srodkowym napastnikiem i czas przestac sie bawic z Cesca jako napastnika. a Dougou jest ambitnym i utalentowanym zawodnikiem.

0

chlopcze te marne prowokacje to do ludzi twojego poziomu, nie do mnie :)

0

a ja chcialbym dongou!

0

to nie jej

0

nawet sobie nie wyobrazam co by sie stano z rosellem i zubim jakby sprzedany zostal Mesjasz!

0

jest Neymar, gra swietnie i nagle jakos Messi widze staje sie niepotrzebny wg niektorych :)

Co do podwyzki ... Messi wiele z tego co zarabia daje na cele charetatywne. Zreszta, klub mu propnuje wieksze pieiadze to oferte przyjmuje. Proste logiczne.
A to, ze takich kwot jakie zarabiaja obecnie sportowcy nikt nie powinien zarabiac to juz zupelnie inny temat.

0

w koncu sie poznali na Jeffrenie. kompletne beztalencie, jedyny plus to szybkosc ktorej i tak nie potrafil wykorzystqc. wsrod "kibicow" Barcelony znnay glownie z 5 gola z realem i tylko z tego :)

0

starszy od Ciebie jestem ;)

0

z ciebie destro idioty robic nie trzeba. to co wszystko napisales(podziwiam sam siebie ze to przeczytalem) jest zenujaco smieszne.

0

ja pamketam jak w fifie Ronaldinho mial 24 lata :)

0

nie wiem czy cos jest na rzeczy ale jak jest to Rosell musi zaprzeczyc ;) Dowiemy sie prawdy po sezonie i tyle. Argumenty, ze Tata albo Rosell czy Zubi cos powiedzieli w tym momencie sa gowno warte bo nie chca robic zamieszania wokol klubu i trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?