Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bog chce dla kazdego dobrze, to dlaczego ludzie umieraja w mlodym wieku! dlaczego sa wojny? ludzie maja prawo watpic
5
te "znicze" sobie mozecie wsadzic...
0
bedzie gral MAsche bo jest argetynczykiem :)
0
coraz bardzej bredzisz
2
Trzymalem za niego kciuki od Barcelony B, i ciesze sie ze mu wyszlo. Co do sytuacji z Bale to wyjscie bylo tylko jedno. Faul na zolta kartke. Tak powinien sie wg mnie zachowac
0
sukcesy odnosza w Barcelonie najczesciej Ci trenerzy, ktorzy w przeszlosci sukcesow trenerskich nie mieli, takze niekobiecznie wielkie nazwisko na lawce to recepta na sukces :)
0
taaa... Neymar moze miec każdą i chcialby Radwanska? Jesli tak to z gustem u niego mocno srednio :)
0
pokaz "niusa"
1
jakby nie bylo to musza tak mowic, takze dalej nie wiemy jak na prawde bylo...
0
od tego wlasnie meczu zaczela sie moja przygoda z Barcelona :)
0
autobus autobusem ale Messi po prostu olewa sobie mecze przechodzac obok nich.
0
i SOng jest dowodem na to, ze nie mozna miec najwyzszej klasy zawodnika na lawce bo po prostu sie marnuje
0
odpowiedzi na poziomie sie nie spodziewalem. bez odbioru
5
lige przegralismy? czlowiek malej wiary, nie powinienes sie nazywac kibicem :)
6
nie obchodzi mnie ile czasu nie pojawial sie na konferencjach... obchodzi mnie to, ze olewa gre dla Barcelony bo chce byc w 100% gotowy na mundialu... Widac to golym okiem, ze jednak swoje osiagniecia stawia wyzej niz osiagniecia swojego "ukochanego" klubu
3
normalnie, ty chcesz miec 6 stoperow klasy swiatowej, 4 bocznych obroncow klasy swiatowej? Co w sytuacji gdy wszyscy sa zdrowi. Myslcie ludzie czasem :)
0
Odszedl Laporta i z roku na rok jest regres. Przypadek?
6
irytuje mnie to bronienie naszej "filozofii"... Trzymanie i podawanie pilki po to by ja podawac jest bez sensu. Nie na tym to polega.
0
hmmmm.. Barca juz od 3 lat nie jest na "topie" :)
1
jest zle zle zle zle i jeszcze raz zle. Potrzeba takich zmian jakie zrobil Pep w 2008roku i trenera ktory sie nie boi podejmowac odwaznych decyzji.
Teraz? Przenudna "tiki taka" ktora zanudza nawet nas, prawdziwych kibicow. Czy to ma sens?Pisalem juz nie raz... Lewandowski byl do wziecia, absolutnie top wsrod srodkowych napastnikow... dlaczgo Barca nie starala sie o niego?
0
Tyle, ze Abidal znakomicie laczyl defensywe z ofensywa. Zreszta, obronca jest od bronienia, atak to tylko dodatek a ABidal w obronie byl profesorem.DO wszystkich odpowiedz, nie tylko do TOmo :)
0
w takiej sytuacji obronca musi doskoczyc do napastnika z pilka
1
no i wlasnie przez takie detale tracimy, zaczynaja sie znow swiete krowy. trzeba takiej odmiany jak zrobil Guardiola w swoim 1 sezonie bo bedzie tylko gorzej
1
ciagle sie zastanawiam dlaczego nie sciagnelismy Lewandowskiego za darmo... no gosciu bylby idealny do naszego stylu gry, a zwlaszcza na takie fizyczne mecze... nie uczymy sie kompletnie na bledach. gramy ciagle to samo, nie dosc, ze ta gra zrobila sie nudna jak flaki z olejem to i czesto nieskuteczna. trzeba zmian i tyle, nie jakichs radykalnych ale potrzeba swiezej krwi, zwlaszcza typowej 9 typu Lewandowski
4
i powiedzcie mi jak kibice innych klubow maja szanowac Xaviego? taki typowy buc...
Atletico bylo lepsze w kazdym aspekcie gry, Mascherano to jest dramat, gosciu w polu karnym jest sam na sam z Pinto a masche co robi? zamiadt atakowac napastnika schodzi do goscia ktory nie mial szans na dostanie pilki. parodia I tyle
0
ja rowniez bylbym wdzieczny. Niestety nie moge sam kupic, nie ma mnie obecnie w Polsce wiec jakby ktos posiadal i chcial kod oddac w dobre rece to jestem :)
0
poradzic sobie poradzi, ale nie zagra tak jak Busi :)
0
wlasnie nie bo Fabregas nie jest defensywnym pomocnikiem :)
0
zreszta, nie mozna grac samymi ofensywnymi zawodnikami, moze tego nie widac ale gra obronna jest tak samo wazna jak ofensywna, jak nie wazniejsza
2
ale droga Moniko... zwroc uwage, ze Cesc gra jako ofensywny pomocnik,a Busquets jako defensywny. Jego rozlicza sie z innych zadan:)