0

navas na lewej stronie? ja osobiscie nigdy w zyciu bym go tam nie wystawil. wiadomo ze jego glowna cecha to sprint i dosrodkowanie z prawej nogi

0

co ta wypowiedz miała wnieść?

0

a skad wiesz ze VV odejdzie do Monaco? Wiesz co to plotki i spekulacje? zmadrzej chlopie w koncu.

0

a dla mnie: Xavi ława, Cesc na jego pozycje, a w ataku za Cesca Messi lub Neymar

0

szacunek szacunkiem, ale mnie Xavi od 2 lat juz irytuje. Nie wiem, moze jestem slepy, moze sie nie znam ale od 2 lat prkatycznie nie daje nic druzynie. Spowalnianie akcji gdy jest okazja na kontre, praktycznie zero odwazniejszych pilek w pole karne czy prostopadlych podan, nie walczy o pilke, skoczy do głowy, nie zrobi wslizgu. Kiedys mial to cos, to ostatnie podanie, a teraz? Zostal jedynie wysoki % celonych podan. Cesc teraz jest o przynajmniej klase wyzej.

0

nazwal bym cie inaczej niz antymadritista czy jak tam siebie nazywasz ale dobrze mi bez bana

0

ludzie czemu wy sie spinacie? czy powiedzial cos zlego? niektorzy widze z gory musza zaatakowac kazdego z Realu nawet jak nie mowi nic zlego. dzieciarnia i tyle

0

mozliwe ze skonczy jak Gai Asullin

0

to tez nie wyznacznik. % obronionych strzalow dla mnie wazniejszy jest bo wiadomo ze bramkarz Barcelony nigdy nie bedzie mial tyle roboty co bramkarz innych klubow :)

0

w Chelsea to maja bogactwo bramkarzy :) ja osobiscie postawil bym na Courtoisa

0

bredzisz, Pep czesto stosowal rotacje i chyba nigdy nie desygnowal tego samego skladu 2 razy pod rzad

0

musi*

0

zagra Xavi bo ktos mu "kontrolowac tempo" i nabijac bezsensowne statystyki podan :)

0

hmmm, moze chce wywalczyc 1 sklad w Barcelonie? nie wiesz co siedzi w jego glowie :)

0

szymonek a ty czemu nie wcisniesz?

0

musi zagrac z Atletico!

0

u Tito Messi zagralby caly mecz, jak dobrze, ze nie jest juz trenerem Barcelony(nie oznacza to, ze sie ciesze z jego choroby, wrecz przeciwnie)

0

Fabregas wciaz jest nizszej niz Xavi. Jestem ciekaw co Fabs ma jeszcze zrobic.

0

tak samo wczoraj byl kluczowy

0

strzelam ze masz od 13 do 17 lat. zgadlem?

0

mlody, uspokoj sie.

0

co za bezsensowny tekst? SKoro klauzula wykupu Messiego wynosi 250mln to po co ktos mialby placic 400mln?

0

on nie jest wychowankiem Barcelony

0

uwazasz, ze ktos z dwojki ter Stegen, Reina zgodzi sie byc rezerwowym bramkarzem?

0

mniej niz przecietny zawodnik. Pyrzo to od dawna powtarzal!

0

Obronca nie musi byc widoczny, bo i po co :)

0

jego zycie i jego decyzje. skoro chce grac regularnie to prosze bardzo, nikt mu zabronic nie moze

0

humoryrtyczny news

0

Abidal mistrzu!!!!!!!!!

0

dosc ryzykowne jest podpisywanie tak dlugich kontraktow...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?