Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
navas na lewej stronie? ja osobiscie nigdy w zyciu bym go tam nie wystawil. wiadomo ze jego glowna cecha to sprint i dosrodkowanie z prawej nogi
0
co ta wypowiedz miała wnieść?
0
a skad wiesz ze VV odejdzie do Monaco? Wiesz co to plotki i spekulacje? zmadrzej chlopie w koncu.
0
a dla mnie: Xavi ława, Cesc na jego pozycje, a w ataku za Cesca Messi lub Neymar
0
szacunek szacunkiem, ale mnie Xavi od 2 lat juz irytuje. Nie wiem, moze jestem slepy, moze sie nie znam ale od 2 lat prkatycznie nie daje nic druzynie. Spowalnianie akcji gdy jest okazja na kontre, praktycznie zero odwazniejszych pilek w pole karne czy prostopadlych podan, nie walczy o pilke, skoczy do głowy, nie zrobi wslizgu. Kiedys mial to cos, to ostatnie podanie, a teraz? Zostal jedynie wysoki % celonych podan. Cesc teraz jest o przynajmniej klase wyzej.
0
nazwal bym cie inaczej niz antymadritista czy jak tam siebie nazywasz ale dobrze mi bez bana
0
ludzie czemu wy sie spinacie? czy powiedzial cos zlego? niektorzy widze z gory musza zaatakowac kazdego z Realu nawet jak nie mowi nic zlego. dzieciarnia i tyle
0
mozliwe ze skonczy jak Gai Asullin
0
to tez nie wyznacznik. % obronionych strzalow dla mnie wazniejszy jest bo wiadomo ze bramkarz Barcelony nigdy nie bedzie mial tyle roboty co bramkarz innych klubow :)
0
w Chelsea to maja bogactwo bramkarzy :) ja osobiscie postawil bym na Courtoisa
0
bredzisz, Pep czesto stosowal rotacje i chyba nigdy nie desygnowal tego samego skladu 2 razy pod rzad
0
musi*
0
zagra Xavi bo ktos mu "kontrolowac tempo" i nabijac bezsensowne statystyki podan :)
0
hmmm, moze chce wywalczyc 1 sklad w Barcelonie? nie wiesz co siedzi w jego glowie :)
0
szymonek a ty czemu nie wcisniesz?
0
musi zagrac z Atletico!
0
u Tito Messi zagralby caly mecz, jak dobrze, ze nie jest juz trenerem Barcelony(nie oznacza to, ze sie ciesze z jego choroby, wrecz przeciwnie)
0
Fabregas wciaz jest nizszej niz Xavi. Jestem ciekaw co Fabs ma jeszcze zrobic.
0
tak samo wczoraj byl kluczowy
0
strzelam ze masz od 13 do 17 lat. zgadlem?
0
mlody, uspokoj sie.
0
co za bezsensowny tekst? SKoro klauzula wykupu Messiego wynosi 250mln to po co ktos mialby placic 400mln?
0
on nie jest wychowankiem Barcelony
0
uwazasz, ze ktos z dwojki ter Stegen, Reina zgodzi sie byc rezerwowym bramkarzem?
0
mniej niz przecietny zawodnik. Pyrzo to od dawna powtarzal!
0
Obronca nie musi byc widoczny, bo i po co :)
0
jego zycie i jego decyzje. skoro chce grac regularnie to prosze bardzo, nikt mu zabronic nie moze
0
humoryrtyczny news
0
Abidal mistrzu!!!!!!!!!
0
dosc ryzykowne jest podpisywanie tak dlugich kontraktow...