1

piszesz, ze Cesc ma lepsze statystyki... jakie brałaś pod uwagę?:)

0

skoro to jest dla CIebie spowodowanie upadku... to nie mam nic wiecej do dodania :)

1

jak podkoszony? lekko kopniety, na pewno Alexisa to nie scielo z nog. Zaraz ktos powie, ze Alexis wykazal sie sprytem... tak.. ale nie takiej pilki noznej ja chce i wg mnie nie ma karnego.

Inna sytuacja, tutaj obronca byl w pełnym biegu.

4

meczu ogladac nie moglem, dopiero teraz obejrzalem skroty i powiem krotko, 2 karne dla nas wyciagniete niewiadomo skad. 1 karny - delikatne kopniecie + symulka Alexisa, 2 karny to "nastrzelenie" przez Neymara reke rywala, ktory mial naturalnie reke ulozona i nie mial czasu na reakcje. Szkoda, ze po takich karnych wygrywamy...

0

jak mial sie zaprezentowac dobrze skoro zostal rzucony przez wybitnego(zartowalem) trenera Villanove na gleboka wode? Caly sezon nie gral i bach, nagle ma zagrac z najlepsza druzyna na swiecie.

0

moim zdaniem to nasz obecnie najlepszy srodkowy obronca

1

znow potwiwrdzenie ze Mes Que Un Club nie nalezy przypisywac do Barcelony. Rosell zniszczyl wszystko.

0

Rosell mistrzunio

0

z tego co wiem to uraz stawu jakiego kolwiek jest gorszy niz zlamanie. Staw uszkodzony raz nigdy juz nie bedzie tak wytrzymaly jak przed urazem, za to kosc zlamana tak. Tak przynajmniej czytalem i moge nie miec racji ;)

0

montozia nam sie kompletnie zatrzymal w rozwoju...

0

jako czlowieka go nie oceniam, ale pilkarzem byl/jest wybitnym. Takiego zawodnika nam brakuje odkad odszedl, to jest nasz glowny problem.

0

niby dlaczego dobry? fan jak fan

0

skonczmy z "Mes Que Un Club"

0

oczywiscie, ale ja takiej Barcelony nie chce. Posiadanie pilki dla samego posiadania to nie jest filozofia Barcelony jak wiekszosc twierdzi. FIlozofia Barcelony polega na atrakcyjnym i pieknym futbolu, a od 2/3 lat Barca ga nudna pilke, taka niestety jest prawda nad ktora ubolewam.

0

Juz wole Oleguera niz Xaviego. Bedzie osmieszal klub na konferencjach a Barcelona bedzie miala 100% posiadania pilki klepiac bezsensownie pilke.

0

Piszczek na prawej obronie, Lewy na szpicy i byloby pieknie :)Tak wiem, ze raczej nierealne ale pomarzyc mozna :)

0

Xavi im starszy tym gorszy i coraz to wieksze glupoty plecie. Mowie szczerze, jak go uwielbialem tak teraz zwyczajnie mam go dosc.

0

druzyna miala charakter i "pazur" i przede wszytskim gra byla rozlozona na kilku graczy w ofensywie a nie tylko na Messiego.

0

sciagac Eto'o po sezonie!

0

zawsze bylem na nie, nic sie nie zmienilo

0

0

dalej 99% jego podan to podania do tylu?

0

Sergi Roberto umiejetnosci slabszych niz Thiago nie ma na pewno. Potrafi grac wybornie tylko musi byc pewny siebie, a ciezko o to gdy dostaje sie tak niewiele szans. Licze ze Tata w koncu zdecydowaniej postawi na mlodego Hiszpana!

0

Barca bez Puyola... nie potrafie sobie tego wyobrazic... Szkoda ze Xavi nie jest tak samokrytyczny wobec siebie jak Tarzan!

0

byl spoeo lepszy zawodnik do wziecia za darmo - Lewandowski

0

Barca potrzebuje typowej 9. marzylem o lewandowskim no ale na marzeniach sie skonczylo, a szkoda. idealny zawodnik na szpice w Barcelonie...

0

slynny slogan Mes que un club z roku na rok zaczyna byc "nieaktywny" ;)

0

dopiero w tym sezonie? Od przyjscia Guardioli ustabilizował forme(bo umiejetnosci mial zawsze wysokie) i jest od tego czasu topowym bramkarzem, przynajmniej dla mnie.

0

zreszta, obecnie ustepuje tylo Neuerowi

0

wcale mnie to nie dziwi, o klase lepszy niz przereklamowany Hart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?