0

Swietny pomysl, jeszcze zeby rotacji podlegał Sergi ROberto jak i czesciej Tello i bylbym w 7 niebie

0

pisze juz od okolo 2 lat ze Xavi gra glownie dlatego ze nazywa sie Xavi, teraz wiekszosc to powoli zauwaza, i dobrze. Fabs na lawie to cos zenujacego, tak samo jak Xavi wsrod kandydatow do zlotej pilki. Zeby nie bylo - cenie Xaviego za to jak gral za Guardioli i wczesniej ale niestety od 2/3 lat zawodzi. przynajmniej w moim odczuciu. Przez to uparte stawianie na Xaviego stracilismy rowniez Thiago a teraz blokowany jest fantastyczny Sergi Roberto. szkoda

0

no i dla Polakow to byloby wydarzenie... Sam od razu bym zamowil koszulke z nazwiskiem Lewego :)

0

LEwy nie potrafi strzelic z niczego? Mysle, ze jak najbardziej potrafi. Zreszta... w Barcelonie mialby mu kto te sytuacje wypracowywac. Neymar Lewy Messi lub Messi za napastnikami jako ofensywny pomocnik to mogloby byc cos swietnego. Lewy potrafi grac kombinacyjnie, tylem do bramki, niezle w powietrzu, bramkostrzelny, dosc kreatywny. Same zalety. No i za darmo

0

tracac najlepszego zawodnika na swiecie tracimy rowniez pieniadze, mimo, ze wplyneloby te 250mln. Wiec nie zabardzo widze plusy sprzedazy Messiego :)

0

CIty, Bayern, PSG i inne maja jeszcze wiecej pieniedzy, a nigdy nie beda graly lepszej pilki od Barcelony. Tak wiec samymi pieniedzmi na szczyt sie nie zajdzie. Poza tym Messi jest naszym wychowankiem, przywiazanym do bordowo granatowych barw. Bezcenny i tyle

0

Pinto musi zostac w przypadku gdy nowy bramkarz bedzie mial ciezki poczatek z klubem. Mimo, ze Pinto jest dosc wiekowy to nie zawodzi gdy gra. To swietny bramkarz.

Co do zakupu bramkarza to obawiam sie, ze na Reinie sie skonczy... Liczba wychowankow w skladzie w koncu musi sie zgadzac...

0

co za gosc... widac ze czytasz amatorze same tytukg newsow. isco nie przyszedl do Barcelonh przez bariery jezykowe ale to bylo dawno temu, gdy byl nastolatkiem!

0

no i jestem zazenowany tym, ze marnowany jest potencjal Sergi Roberto... i szczerze trzymam kciuki za to ze odejdzie i utrze nosa Martino

0

Fabregas i Neymar jak narazie jesli chodzi o ofensywnych zawodnikow najlepsi. z przyjemnoscia sie ich oglada. do tego jeszcze jak odpala Iniesta i Messi to bedzie cos wspanialego :) tyle ze Fabs i tak w kluczowych meczach nedzie siedzial na lawce bo bedzie gral Xavi...

0

meczów, chłopcze, nie meczy

0

to, ze wsrod nominowanych jest Xavi to dla mnie skandal. Sezon mial tragiczny, drazni mnie to wyroznianie pilkarzy za nazwisko, nawet jesli to jest zawodnik FCB

0

przeczytaj chlopcze newsa

0

Gonzalez gra/gral bez reki? jakim cudem?

0

destro udaje dojrzalego kibica haha :D

"wiesz mi"... poprawnie ma byc tak: "wierz mi"

0

oczywiscie jak najbardziej na tak. Jeden z najlepszych obecnie snajperow na swiecie, do tego za darmo no i Polak! :) Neymar Lewy Messi - miazga

0

trzeba zaskakiwac rywali roznymi ustawieniami. W srodku Messi mialby malo miejsca. Zreszta... liczy sie dobro zespolu a nie 1 zawodnika

0

Gosciu zaskakuje baaaaaaaaaaaaardzo pozytywnie. Gra bardzo dojrzale, skutecznie i dosc widowiskowo, a wiem ze stac go na jeszcze wiecej

0

CIuus - a moge wiedziec jak go traktuja? Ma grac za nazwisko jak u nas nieraz Xavi, podczas gdy Fabs jest w lepszej formie?

0

najpierw Mou, teraz Ancelotti zauwazyli, ze jest to tylko dobry bramkarz. Tylko czemu ciagle uwaza sie ze to jest topowy bramkarz? Nie wiem...

0

dlaczego Neymara nazywasz gwiazdeczką?

0

mi sie snilo, wierzylem w niego zawsze, nawet wolalem Bartre niz Silve :)

0

kokejny karzelek do ataku. tak, tak. Lewandowski bedzie za darmo i jezeli kogos sciagac do ataku to wlasnie jego. Takiego zawodnika czesto nam brakuje, silny, wysoki,skuteczny, dobry technicznie, potrafi grac kombinacyjnie

0

widze, ze 80% ludzi nie przeczytalo newsa. Chodzi o sytuacje gdy byl dzieckiem, nie teraz.

0

Ja Messiego podalem jako przyklad. Ogolnie chodzlo mi o to, ze wspiera sie ciagle tych bogatych, ktorzy moga sobie tymi pieniedzmi dupe podcierac bo nie maja co z nimi zrobic. A sa tez ludzie, ktorzy nie maja co jesc poprzez wlasnie brak pieniedzy.

0

to sie robi coraz bardziej chore. W Polsce sa ludzie ktorzy netto dostaja 1200zl i musza jakos zyc, a taki Messi 1200zl zarabia w sekunde? chory jest ten swiat niestety, zamiast dazyc do tego, zeby CI biedni zarabiali coraz wiecej to wspiera sie w dalszym ciagu tych najbogatszych. Przeciez Messi i tak nie ma co z tymi pieniedzmi robic...

0

no tak, przez cale zycie zarabial 1000zl miesiecznie. co za glupoty.... jak czlowiek zarabiajacy kilka milionow euro moze sobie jeszcze dorabiac?! do czego?! w Barcelobie jakbys przeczytal czekala go lepsza umowa ale on chce sprobowac w innym zespole...

0

wydaje mi sie ze zawodnik nie moze byc 2 razy transferowany w ciagu 1 okienka. zreszta, po co Atletico mialoby go sprzedawac(jezeli go kupia w ogole)...

0

Ronaldinho i Eto'o nawet mogli sie nie lubic, maja takie prawo. Wazne, ze potrafili znakomicie ze soba wpsolpracowac na boisku:)

0

Keita byl przeciez jednym z najwieksza iloscia meczow u Pepa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?