Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Bartra mial sie pokazac skoro zostawal rzucany od razu na gleboka wode? NIe gral praktycznie nic az tu nagle zostal zmuszony do grania z najlepsza obecnie druzynie na swiecie. Zreszta, zagral niezle
0
Matko, jakie wy piszecie glupoty to glowa mała. Moimi idolami sa Iniesta i Eto'o, i co z tego?
0
wystarczy*
0
"to mi wystarzy" - w jakim sensie?
0
tego goscia wlasnie chcialem na trenera
0
Jeden z moich ulubionych zawodnikow, Mam nadzieje ze przybycie Neymara nie zatrzyma rozwoju Tello
0
Segi Roberto to przynajmniej poziom wyzej.
0
wywiad z inteligentnym, znajacym sie na pilcem gosciem. PO kopromitacji z Kurowskim przyszedl czas na pochwale :)
0
przeciez on nie ma najmniejsZego pojecia o futbolu :D
0
zasrane choragiewki. przed odejsciem Thiago byl swietny, wybitny i tak dalej, teraz jest smieciem. gardze wami :)
0
przestan pieprzyc :)
0
kto tu zrzuca wine na klub? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem bo wstyd, serio.
0
"Nawet jeśli statystycznie odstają
.od Messiego, to jednak w ich grze widać pasję, walkę, wolę zwycięstwa"
o gosciu, bardziej idiotycznego zdania dawno nie czytalem :D
Niby w grze Messiego nie widac pasji, walki i woli zwyciestwa? :D Nie wierze w to co czytam :D Gosciu ktory co roku pobija wszelkie rekordy nie ma woli zwyciestwa i pasji... NIE MAM PYTAN :D
0
Szkoda, ze tak pozno Martino przejal Barcelone. Moze chcialby sciagnac jakiegos typowego srodkowego napastnika.... typu Lewandowski
0
z powodu sparingu
0
lepiej zeby na bogatego, niz na biednego. CHcialbys zeby to kogos z Twojej rodziny zaatakowalo? Mysle, ze nie. Tak wiec jak nastepnym razem napiszesz cos podobnego to przemysl to
0
widze ze dla wiekszosci znaczenie ma tylko i wylaccznie wynik meczu. Przypominam tylko ze to 1 sparing i raczej nikt tu za wszelka cene wygrac chcial nie bedzie
0
raz tak gral dotychczas
0
nie oczekuj od chłopca dinia az tak wiele :)
0
na jakism zagranicznym kanale na nc+ bedzie?
0
bredzisz chlopie, bredzisz
0
tu nikt o wynik gral nie bedzie. Myslisz chlopcze sparingi z oficjalnymi meczami
0
to sie juz niedlugo okaze :)
0
w sumie dobrze ze w koncu ktos z zewnatrz bo juz mialem powoli dosc tej bezproduktywnej "tiki taki" u vilanovy. licze na jakies zmiany!
0
swietnie!
0
Pepa nie znal, nie kojarzyl? Serio? Przeciez zdecydowana wiekszosc wrecz MUSIAŁA go znać
0
co prawda mialem innych faworytow ale mysle, ze wziecie kogos z zewnatrz moze byc dobrym pomyslem. Mam nadzieje ze nasza gra sie troche zmieni stylowo
0
Nie byłbym tego taki pewny :)
0
to niech Barcelona przestanie zabiegac o Thiago SIlve w takim razie :)
0
no i? Widze, ze Thiago jak i Pep z króli nagle staja sie obiektem ciaglej krytyki i drwin. Wstyd