0

Jak Bartra mial sie pokazac skoro zostawal rzucany od razu na gleboka wode? NIe gral praktycznie nic az tu nagle zostal zmuszony do grania z najlepsza obecnie druzynie na swiecie. Zreszta, zagral niezle

0

Matko, jakie wy piszecie glupoty to glowa mała. Moimi idolami sa Iniesta i Eto'o, i co z tego?

0

wystarczy*

0

"to mi wystarzy" - w jakim sensie?

0

tego goscia wlasnie chcialem na trenera

0

Jeden z moich ulubionych zawodnikow, Mam nadzieje ze przybycie Neymara nie zatrzyma rozwoju Tello

0

Segi Roberto to przynajmniej poziom wyzej.

0

wywiad z inteligentnym, znajacym sie na pilcem gosciem. PO kopromitacji z Kurowskim przyszedl czas na pochwale :)

0

przeciez on nie ma najmniejsZego pojecia o futbolu :D

0

zasrane choragiewki. przed odejsciem Thiago byl swietny, wybitny i tak dalej, teraz jest smieciem. gardze wami :)

0

przestan pieprzyc :)

0

kto tu zrzuca wine na klub? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem bo wstyd, serio.

0

"Nawet jeśli statystycznie odstają
.od Messiego, to jednak w ich grze widać pasję, walkę, wolę zwycięstwa"


o gosciu, bardziej idiotycznego zdania dawno nie czytalem :D

Niby w grze Messiego nie widac pasji, walki i woli zwyciestwa? :D Nie wierze w to co czytam :D Gosciu ktory co roku pobija wszelkie rekordy nie ma woli zwyciestwa i pasji... NIE MAM PYTAN :D

0

Szkoda, ze tak pozno Martino przejal Barcelone. Moze chcialby sciagnac jakiegos typowego srodkowego napastnika.... typu Lewandowski

0

z powodu sparingu

0

lepiej zeby na bogatego, niz na biednego. CHcialbys zeby to kogos z Twojej rodziny zaatakowalo? Mysle, ze nie. Tak wiec jak nastepnym razem napiszesz cos podobnego to przemysl to

0

widze ze dla wiekszosci znaczenie ma tylko i wylaccznie wynik meczu. Przypominam tylko ze to 1 sparing i raczej nikt tu za wszelka cene wygrac chcial nie bedzie

0

raz tak gral dotychczas

0

nie oczekuj od chłopca dinia az tak wiele :)

0

na jakism zagranicznym kanale na nc+ bedzie?

0

bredzisz chlopie, bredzisz

0

tu nikt o wynik gral nie bedzie. Myslisz chlopcze sparingi z oficjalnymi meczami

0

to sie juz niedlugo okaze :)

0

w sumie dobrze ze w koncu ktos z zewnatrz bo juz mialem powoli dosc tej bezproduktywnej "tiki taki" u vilanovy. licze na jakies zmiany!

0

swietnie!

0

Pepa nie znal, nie kojarzyl? Serio? Przeciez zdecydowana wiekszosc wrecz MUSIAŁA go znać

0

co prawda mialem innych faworytow ale mysle, ze wziecie kogos z zewnatrz moze byc dobrym pomyslem. Mam nadzieje ze nasza gra sie troche zmieni stylowo

0

Nie byłbym tego taki pewny :)

0

to niech Barcelona przestanie zabiegac o Thiago SIlve w takim razie :)

0

no i? Widze, ze Thiago jak i Pep z króli nagle staja sie obiektem ciaglej krytyki i drwin. Wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?