Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bedzie swiatowej klasy stoperem, jak nie w Barcelonie to gdzies indziej
0
Ronaldinho... pilkarz wg mnie kompletny ktorego szanowac powinien KAZDY fan Barcelony. ja jestem mu wdzieczny za wszystko a jednoczesnie mam zal, ze skonczylo sie to tak szybko... szkoda
0
jak nie thiago to sergi roberto!
0
Pedro > Alexis
0
mysle, ze nie tylko na papierze :)
0
wypalony? mysle ze nie. W manchesterze w tym sezonie był swego rodzaju zapchajdziurą iwlasnie z tego tez powodu jego forma była niezbyt stabilna. Zawodnik wybitny, silny, szybki, zwrotny, swietny technicznie. Jak najbardziej widziałbym go u nas
0
Jestem jak najbardziej za wymiana Thiago+dopłata - Rooney(jesli Thiago chce tak bardzo odejsc oczywiscie, bo jestem fanem jego talentu).
Przeciez atak Neymar Rooney Messi to byłoby zabójstwo!
0
dlaczego LE21 wiedzialby jak go prowadzic? Dlatego, ze byl trenerem Barcelony? Co za brednie
0
z tym, ze Song przewyzsza go o 2 klasy jesli chodzi o gre na def pomocy
0
Oczom nie wierze... jak mozna pisac, ze ten mlodzieniec jest lepszy niz Pedro? Idiotyzm
0
Sergi Roberto jest niemniej utalentowany niz Thiago. Co wiecej to w nim zawsze widzialem "nastepce" Xaviego. Thiago jest wg mnie bardziej ofensywny
0
uwielbiam te komentarze typu "w PL go połamią". jakim cudem zyja jeszcze silva mata nasri modric?
0
Xavi powoli widze robi sie swieta krowa. niech gra dalej nimo przecietnej formy a po Thiago jeszcze ucieknie rownie utalentowany sergi roberto
0
Cochise - po prostu jestem zdania, ze klub FC Barcelona zasluguje na trenera z prawdziwego zdarzenia, Villanova takim nie jest. Nikt tak dawno nie skompromitowal klubu jak Tito w dwumeczu Bayernem.
A to, ze uwazam, ze Guardiola jest wybitny oznacza, ze mam byc kibicem Bayernu? Moze ty masz takie podejscie, ja nie. Jestem fanem Guardioli, a przede wszystkim Barcelony. Idac twoim tokiem rozumowania mam byc rowniez kibicem City bo uwielbiam ogladac Davida Silve?
0
ile masz lat ze podniecasz sie takimi pytaniami? nie rozumiem co w tym takiego fascynujacego
0
mysle ze po badz co badz slabszym sezonie Messiego to Iniesta ma szanse zgarnac to trofeum. w kazdym razie w tym roku z calego serca zycze Iniescie zlota pilkr
0
to powinno byc tak:
bayern nie chcial grac w pilke :)
0
Guardiola stworzyl cos, czego nikt juz nigdy nie stworzy. Vilanova to marna imitacja Guardioli, niestety. Ciekawe kiedy to zrozumie Rossel
0
sergi roberto rowniez jest wybitny, tak wiec po co?
0
to jakis zart :)
0
To wlasnie jego lub Luisa Enrique chcialem jako 1 trenera.
0
moje male marzenie - zobaczyc Lewandowskiego i Piszczka w barwach Blaugrana! I nie, nie jest to moje marzenie od wczoraj bo juz niejednokrotnie o tym pisalem
0
Gallaret - "nawet taki Gundogan"? Gundogan to klasa swiatowa... malo sie o nim mowi ale jest genialny
0
expertem*
0
a co to, Laskowski teraz zostanie jakims ekxpertem fcbarca.com? haha
0
destro - VIlanova. Juz mozesz nie powtarzac do "usranej"
0
LovciamBarce - wyjdz chlopie i nie wracaj. "Kochasz" Barcelone ta? a kto wczoraj pisal, zeby Bayern strzelił na 5-0?
0
wookash94 - szkoda tylko, ze ta druzyna nie potrafi grac z wielkimi druzynami. Czy to z Realem czy to z Bayernem, a nawet z PSG - a to zlepek gwiazd.
0
kolejny baran :) sezonowiec bo pisze prawde i jestem obiektywny. Genialnie
0
najgorsze: Nie mamy trenera