0

dinio w formie, dzieki za poprawienie humoru :D

0

mistrzyk - widze wciaz ataki na Ole... to jest tylko i wylacznie tulaczenie newsu z Mundo Deportivo!

0

"Wcale nie jest powiedziane ze Tello jest od niego lepszy. Bo poza szybkoscia i jednej sztuczki Tello nie umie nic."


CYTAT TYGODNIA ALBO NAWET I ROKU :D

0

Cochise - oczywiscie, ze tak. Chodziło mi o to, że klub nie może narzucic przyszłego klubu zawodnikowi. Tzn. moze, ale jesli zawodnik sie nie zgodzi to z transferu nici.
Zreszta nie od dzis wiadomo, ze jesli pilkarz postawi na swoim to klub wtedy nie ma zabardzo wyjscia. Przykład Fabregas, Mascherano, Sanchez - inne kluby oferowały za nich wieksze pieniadze

0

Hen - tylko ze to Valdes zadecyduje gdzie odejdzie, a nie klub :)

swoja droga dalej mam nadzieje ze jeszcze zmieni decyzje

0

Hen - tylko ze to Valdes zadecyduje gdzie odejdzie a nie sam klib :)

0

Hiob93 - czy nie bedzie to sie okaże po odejsciu. Ja osobiscie mam nadzieje, ze Valdes zmieni zdanie bo dla mnie to czołówka światowa

0

Netu - czlowieku co ty za farmazony piszesz.... zatrzymanie zawodnika bedacego w pelnym biegu, praktycznie biegnacego sprintem jest praktycznie niemozliwe. Grasz w piłke w ogole?

0

Brashearr - dokladnie tak. To samo bylo z Eto'o. GDy jeszcze u nas grał to wiadomo jak go tu traktowano, gdy odszedl a w jego miejsce przyszedl przecietny(w Barcelonie byl przecietnym zawodnikiem) Ibra to wszyscy zaczeli tesknic za E2

0

za duzo tych chorób w Barcelonie..

0

sprawdzilem i 10kwietnia tez pokazują mecz

0

bartekvisca - wiadomosc fajna, tyle, ze rewanz gramy w srode 10 kwietnia

0

skromnosc niczym u C. Ronaldo, z tym ze portugalczyk ma prawo tak mowic, Sanchez niebardzo

0

umiejetnosci ma, gorzej z psychiką no i styl Barcelony nie bardzo pod niego. Moim zdaniem w takim Manchesterze United moglby pokazac swoje umiejetnosci

0

KataloN - hmm dla mnie Lewy jest innym typem od nich dwoch. Wzrostowo moze i do Ibry podobny ale gra inaczej no i przede wszystkim ma "normalny" charakter

0

Ogolnie wiele jest fajnych napastników... Tak samo jako "9" mysle ze sprawdzilby sie bez problemu Lewandowski. Technika na najwyzszym poziomie, potrafi grac kombinacyjnie, dobra głowka. Same zalety.

0

bleble123 - oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe. Ale mysle, ze ten atak był by zabójczy. I nie jestem pewnien czy Falcao strzelalby mniej... On rowniez gra swietnie głową i w koncu byloby na kogo dosrodkować. Do tego to typ zawodnika jakim jest Eto'o, czyli szybki, pazerny na gole i taki zawodnik moim zdaniem by sie sprawdzil. Oczywiscie pod warunkiem, ze gralby na srodku ataku, a nie na skrzydle.

0

MESSiah16 - zaciął sie, ale... ma ogromny potencjal. W takiej druzynie jak Barcelona wystrzelilby jeszcze bardziej.

Takie nierealne marzenie:

Neymar - Falcao - Messi

Podkreslam ze nierealne, wiec prosze nie nazywac mnie sezonowcem(tak destro to do ciebie) :)

0

Tak sie jeszzce zastanawiam... gdyby tak grac regularnie podobnie jak z Milanem, czyli z typową "9", a za nim Messi to idealnym kandydatem bylby Falcao. Killer typu Eto'o.

0

Nam potrzeba kogos, kto potrafilby odciazyc Messiego. Takimi zawodnikami wg mnie sa wlasnie Suarez i Neymar

0

destro - skąd, a nie "z kąd" analfabeto

0

ja nie twierdze, ze Aguero jest slaby. Tyle, ze robi sie z niego Boga pilkarskiego a nim nie jest. Jest tylko dobry. Jesli juz kogos sciagac z City to zdecydowanie Silve

0

destro - chłopczyku daruj sobie takie teksty bo sa na zenujaco niskim poziomie :)

0

juz wolalbym sciagnac Suareza, niz przereklamowanego Aguero

0

Aguero - jeden z najbardziej przereklamowanych zawodnikow na swiecie. Nie wiem w czym on jest taki genialny... no nie mam pojecia.
Dobry zawodnik ale tylko dobry a tu sie go traktuje jakby byl zawodnikiem pokroju Messiego.
Czasem mam wrazenie ze wiekszosc ludzi nie oglada meczow, a sugeruje sie tylko i wylacznie mediami

0

taaa bo Tito wystawi Bartre... eweidentnie w niego nie wierzy czego kompletnie nie rozumiem

0

wachaFCB - tu nie chodzi o to czy ktos wierzy w Abiego czy nie ale o to, ze Abidal bardzo dlugo nie uprawial sportu, co wiaze sie ze spadkiem kondycji.

0

ja bym proponowal:
alves pique masche montoya
alves pique barta/song masche

0

nie moiwlem konkretnie o Tobie. po prostu niektorym osobom, ktorzy wiele wspolnego z pilka nie mieli wydaje sie to wszystko takie latwe do zrobienia, a tak nie jest

0

ja juz wolalbym ogladac mascherano na boku obrony niz pedro czy sancheza... dodam tylko ze masche kilka razy w liverpoolu gral na prawej obronie.

ja skomentowalem te propozycje pedro czy sancheza dlatego, ze niektorzy tutaj mysla ze to tak jakby w fifie sobie wystawic napastnika na obronie i nie bedzie roznicy. to sa pewne zachowania ktorych w kilka dni ciezko sie nauczyc, zwlaszcza jesli chce sie zamienic skrzydlowego w obronce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?