Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dinio w formie, dzieki za poprawienie humoru :D
0
mistrzyk - widze wciaz ataki na Ole... to jest tylko i wylacznie tulaczenie newsu z Mundo Deportivo!
0
"Wcale nie jest powiedziane ze Tello jest od niego lepszy. Bo poza szybkoscia i jednej sztuczki Tello nie umie nic."
CYTAT TYGODNIA ALBO NAWET I ROKU :D
0
Cochise - oczywiscie, ze tak. Chodziło mi o to, że klub nie może narzucic przyszłego klubu zawodnikowi. Tzn. moze, ale jesli zawodnik sie nie zgodzi to z transferu nici.
Zreszta nie od dzis wiadomo, ze jesli pilkarz postawi na swoim to klub wtedy nie ma zabardzo wyjscia. Przykład Fabregas, Mascherano, Sanchez - inne kluby oferowały za nich wieksze pieniadze
0
Hen - tylko ze to Valdes zadecyduje gdzie odejdzie, a nie klub :)
swoja droga dalej mam nadzieje ze jeszcze zmieni decyzje
0
Hen - tylko ze to Valdes zadecyduje gdzie odejdzie a nie sam klib :)
0
Hiob93 - czy nie bedzie to sie okaże po odejsciu. Ja osobiscie mam nadzieje, ze Valdes zmieni zdanie bo dla mnie to czołówka światowa
0
Netu - czlowieku co ty za farmazony piszesz.... zatrzymanie zawodnika bedacego w pelnym biegu, praktycznie biegnacego sprintem jest praktycznie niemozliwe. Grasz w piłke w ogole?
0
Brashearr - dokladnie tak. To samo bylo z Eto'o. GDy jeszcze u nas grał to wiadomo jak go tu traktowano, gdy odszedl a w jego miejsce przyszedl przecietny(w Barcelonie byl przecietnym zawodnikiem) Ibra to wszyscy zaczeli tesknic za E2
0
za duzo tych chorób w Barcelonie..
0
sprawdzilem i 10kwietnia tez pokazują mecz
0
bartekvisca - wiadomosc fajna, tyle, ze rewanz gramy w srode 10 kwietnia
0
skromnosc niczym u C. Ronaldo, z tym ze portugalczyk ma prawo tak mowic, Sanchez niebardzo
0
umiejetnosci ma, gorzej z psychiką no i styl Barcelony nie bardzo pod niego. Moim zdaniem w takim Manchesterze United moglby pokazac swoje umiejetnosci
0
KataloN - hmm dla mnie Lewy jest innym typem od nich dwoch. Wzrostowo moze i do Ibry podobny ale gra inaczej no i przede wszystkim ma "normalny" charakter
0
Ogolnie wiele jest fajnych napastników... Tak samo jako "9" mysle ze sprawdzilby sie bez problemu Lewandowski. Technika na najwyzszym poziomie, potrafi grac kombinacyjnie, dobra głowka. Same zalety.
0
bleble123 - oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe. Ale mysle, ze ten atak był by zabójczy. I nie jestem pewnien czy Falcao strzelalby mniej... On rowniez gra swietnie głową i w koncu byloby na kogo dosrodkować. Do tego to typ zawodnika jakim jest Eto'o, czyli szybki, pazerny na gole i taki zawodnik moim zdaniem by sie sprawdzil. Oczywiscie pod warunkiem, ze gralby na srodku ataku, a nie na skrzydle.
0
MESSiah16 - zaciął sie, ale... ma ogromny potencjal. W takiej druzynie jak Barcelona wystrzelilby jeszcze bardziej.
Takie nierealne marzenie:
Neymar - Falcao - Messi
Podkreslam ze nierealne, wiec prosze nie nazywac mnie sezonowcem(tak destro to do ciebie) :)
0
Tak sie jeszzce zastanawiam... gdyby tak grac regularnie podobnie jak z Milanem, czyli z typową "9", a za nim Messi to idealnym kandydatem bylby Falcao. Killer typu Eto'o.
0
Nam potrzeba kogos, kto potrafilby odciazyc Messiego. Takimi zawodnikami wg mnie sa wlasnie Suarez i Neymar
0
destro - skąd, a nie "z kąd" analfabeto
0
ja nie twierdze, ze Aguero jest slaby. Tyle, ze robi sie z niego Boga pilkarskiego a nim nie jest. Jest tylko dobry. Jesli juz kogos sciagac z City to zdecydowanie Silve
0
destro - chłopczyku daruj sobie takie teksty bo sa na zenujaco niskim poziomie :)
0
juz wolalbym sciagnac Suareza, niz przereklamowanego Aguero
0
Aguero - jeden z najbardziej przereklamowanych zawodnikow na swiecie. Nie wiem w czym on jest taki genialny... no nie mam pojecia.
Dobry zawodnik ale tylko dobry a tu sie go traktuje jakby byl zawodnikiem pokroju Messiego.
Czasem mam wrazenie ze wiekszosc ludzi nie oglada meczow, a sugeruje sie tylko i wylacznie mediami
0
taaa bo Tito wystawi Bartre... eweidentnie w niego nie wierzy czego kompletnie nie rozumiem
0
wachaFCB - tu nie chodzi o to czy ktos wierzy w Abiego czy nie ale o to, ze Abidal bardzo dlugo nie uprawial sportu, co wiaze sie ze spadkiem kondycji.
0
ja bym proponowal:
alves pique masche montoya
alves pique barta/song masche
0
nie moiwlem konkretnie o Tobie. po prostu niektorym osobom, ktorzy wiele wspolnego z pilka nie mieli wydaje sie to wszystko takie latwe do zrobienia, a tak nie jest
0
ja juz wolalbym ogladac mascherano na boku obrony niz pedro czy sancheza... dodam tylko ze masche kilka razy w liverpoolu gral na prawej obronie.
ja skomentowalem te propozycje pedro czy sancheza dlatego, ze niektorzy tutaj mysla ze to tak jakby w fifie sobie wystawic napastnika na obronie i nie bedzie roznicy. to sa pewne zachowania ktorych w kilka dni ciezko sie nauczyc, zwlaszcza jesli chce sie zamienic skrzydlowego w obronce