0

0

To bedzie mecz walki, Xavi wg mnie nie nadaje sie na tego typu spotkanie. Nie wyskoczy do główki, nie wejdzie wslizgiem, odstawi noge... niestety. Thiago albo Fabs!

0

DInio - a ja nie wiem co ty robisz na tej stronie bo wypisujesz takie bzdety ze to sie w glowie nie miesci

0

nie chce dzis Xaviego. zawsze odklada noge a dzis to tym bardziej nie zawalczy czy to o glowke czy o jakas stykowa pilka.

0

trzeba szybko strzelic bramke a bedzie dobrze

0

wywiady z Xavim sa mega nudne...

0

destro, - meczu w Lm nie mozna proownac do GD? smieszne.

Swoja droga byla mowa o Milanie jako druzynie - i napisze to jeszcze raz. Milan dawno nie byl tak slaby jak obecnie(rozwijaja sie, sklad perspektywistyczny ale na te chwile nie sa nikim wielkim - w przyszlosci byc moze)

0

STelios23- "takim przeciwnikiem"? Milan juz dawno nie byl tak słaby. To, ze wygrali z nami 2-0 nic nie znaczy. Dostalismy rowniez baty od pół rezerwowego Realu

0

ktos*

0

alicja - ban prawidlowy. jak juos ma ograniczone slownictwo to juz jego problem :)

0

tak samo nienawidze reklam butow pilkarskich, dzieki ktorym jest sie szybszym i tak dalej i tak dalej. Ale jak widac sa ludzie naiwni i to wlasnie na takich naiwnych ludziach zarabia sie pieniadze

0

Tzard, - prosze Cie... Wyraznie jest napisane, ze ochraniacze DODAJĄ zwinności. Co do pewnosci siebie... hmm... wiekszosc zawodnikow ma zalozone ochraniacze tylko z tego wzgledu, ze przepisy to nakazuja.

0

"Dziś ochraniacze nie są jedynie skutecznym zabezpieczeniem, chroniącym największe dobro piłkarza przed ostrymi wejściami przeciwnika. Dzięki ewolucji techniki i ręcznej pracy producentów dodają zawodnikom pewności i zwinności na boisku."


uwielbiam takie BAJKI

0

apropo hummelsa to kolejny jego blad przy bramce w tym sezonie

0

Mi rowniez Hummels nie imponuja tak jak wiekszosci, bo widze macie go za obronce idealnego a moim zdaniem wcale tak nie jest.

Moim faworytem jest lewonozny Nastasić. Swietnie wyprowadza pilke, niezly technicznie, wysoki, dosc szybki no i młody.

1

Darconan - dokladnie tylko... akutat na tej pozycji mamy swietnych zawodnikow i ciekawy jestem jak sie potoczy kariera Roberto w Barcelonie.

swoja droga caly czas sie dziwie ze zaden z silbiejszych klubow typu MU, Arsenal, City sie nim nie interesuja

0

Ciagle piszecie o obroncach a nie widzialem ani razu zeby ktos wspomnial o genialnym Nastasiciu. Para Pique Nastasic to byloby cos pieknego.

Bartre trzeba obowiazkowo wypozyczyc lub sprzedac. Juz stracilem nadzieje, ze ktos w Barcelonie na niego postawi

0

scorpion - idz pisac tego swojego smiesznego bloga

0

"Scorpion22,
29 letni Agger? Pewnie jeszcze z 30 mln będą chcieli za niego...
I za 3 lata kolejne 30-35 żeby kupić kogoś za Aggera bo będzie stary.
Co za głupota. Kto tym klubem zarządza?"


kolejna kompromitacja scorpiona... wiesz co to są plotki? Czy ktos z Barcelony w ogole powiedzial o ewentualnym transferze Aggera?

0

naprawde nie jestem w stanie pojac dlaczego w Barcelonie nie wierzą w Bartre... Jeszcze bedzie tak, ze wroci fatalny Fontas z wypozyczneia i on bedzie dostawal wiecej szans niz Marc

0

AdrianM11 - Messi juz stracil szybkosc. tesknie za tymi jego rajdami

0

sedzia mial prawo pokazac czerwona kartke!! wyprostowana noga(w trakcie kontaktu jeszcze Nani jakby docisnal noge do Arbeloi) na wysokosci brzucha/klatki piersiowej to jest niesamowicie niebezpieczne zagranie. nie wazne czy widzial nani arbeloe czy nie - jego obowiazkiem przed tak niebezpiecznym zagraniem jest upewnienie sie czy nikogo w poblizu nie ma

0

masa11 - mamy zawodnika ktory POWINIEN zagrac jako "9" z realem - to Villa

0

masa11 - czy ja wiem... moim zdaniem bardziej to motywuje zawodnikow Barcelony, choc pewnie takiego zamiaru nie mial

0

czerwona kartka jak najbardziej zasluzona. prosta noga na wysokosci brzucha i wiecej nic nie trzeba dodawac. nie jest wazne w tym momencie czy zrobil to celowo, jesli juz sie zawodnik decyduje na takie zagranie to musi miec pewnosc ze obok nikogo nie ma.

0

Kingleonidas -on tylko stwierdził fakt. gdyby mowil, ze sedzia okradl Barcelone czy cos tego typu to moglbys mowic ze "płacze".

0

nie wiem czemu ale jakos tego Lasoty nie trawie

0

juliancarax - chcesz zawodnika, a nie wiesz jak sie pisze poprawnie jego imie :)

barca1squad - Pique sie nie nadaje? to nasz najlepszy obronca

0

dlugi20 - hmmm, to czemu Tello nie boi sie dryblowac?

0

trzeba zmian na Milan, przede wszystkim trzeba zaskoczyc ustawieniem i skladem. tak jak juz pisalem wczesniej w pomoy widzialbym messiego i inieste i ktoregos z trzech: thiago, xavi, fabs a w ataku tello villa pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?