Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
To bedzie mecz walki, Xavi wg mnie nie nadaje sie na tego typu spotkanie. Nie wyskoczy do główki, nie wejdzie wslizgiem, odstawi noge... niestety. Thiago albo Fabs!
0
DInio - a ja nie wiem co ty robisz na tej stronie bo wypisujesz takie bzdety ze to sie w glowie nie miesci
0
nie chce dzis Xaviego. zawsze odklada noge a dzis to tym bardziej nie zawalczy czy to o glowke czy o jakas stykowa pilka.
0
trzeba szybko strzelic bramke a bedzie dobrze
0
wywiady z Xavim sa mega nudne...
0
destro, - meczu w Lm nie mozna proownac do GD? smieszne.
Swoja droga byla mowa o Milanie jako druzynie - i napisze to jeszcze raz. Milan dawno nie byl tak slaby jak obecnie(rozwijaja sie, sklad perspektywistyczny ale na te chwile nie sa nikim wielkim - w przyszlosci byc moze)
0
STelios23- "takim przeciwnikiem"? Milan juz dawno nie byl tak słaby. To, ze wygrali z nami 2-0 nic nie znaczy. Dostalismy rowniez baty od pół rezerwowego Realu
0
ktos*
0
alicja - ban prawidlowy. jak juos ma ograniczone slownictwo to juz jego problem :)
0
tak samo nienawidze reklam butow pilkarskich, dzieki ktorym jest sie szybszym i tak dalej i tak dalej. Ale jak widac sa ludzie naiwni i to wlasnie na takich naiwnych ludziach zarabia sie pieniadze
0
Tzard, - prosze Cie... Wyraznie jest napisane, ze ochraniacze DODAJĄ zwinności. Co do pewnosci siebie... hmm... wiekszosc zawodnikow ma zalozone ochraniacze tylko z tego wzgledu, ze przepisy to nakazuja.
0
"Dziś ochraniacze nie są jedynie skutecznym zabezpieczeniem, chroniącym największe dobro piłkarza przed ostrymi wejściami przeciwnika. Dzięki ewolucji techniki i ręcznej pracy producentów dodają zawodnikom pewności i zwinności na boisku."
uwielbiam takie BAJKI
0
apropo hummelsa to kolejny jego blad przy bramce w tym sezonie
0
Mi rowniez Hummels nie imponuja tak jak wiekszosci, bo widze macie go za obronce idealnego a moim zdaniem wcale tak nie jest.
Moim faworytem jest lewonozny Nastasić. Swietnie wyprowadza pilke, niezly technicznie, wysoki, dosc szybki no i młody.
1
Darconan - dokladnie tylko... akutat na tej pozycji mamy swietnych zawodnikow i ciekawy jestem jak sie potoczy kariera Roberto w Barcelonie.
swoja droga caly czas sie dziwie ze zaden z silbiejszych klubow typu MU, Arsenal, City sie nim nie interesuja
0
Ciagle piszecie o obroncach a nie widzialem ani razu zeby ktos wspomnial o genialnym Nastasiciu. Para Pique Nastasic to byloby cos pieknego.
Bartre trzeba obowiazkowo wypozyczyc lub sprzedac. Juz stracilem nadzieje, ze ktos w Barcelonie na niego postawi
0
scorpion - idz pisac tego swojego smiesznego bloga
0
"Scorpion22,
29 letni Agger? Pewnie jeszcze z 30 mln będą chcieli za niego...
I za 3 lata kolejne 30-35 żeby kupić kogoś za Aggera bo będzie stary.
Co za głupota. Kto tym klubem zarządza?"
kolejna kompromitacja scorpiona... wiesz co to są plotki? Czy ktos z Barcelony w ogole powiedzial o ewentualnym transferze Aggera?
0
naprawde nie jestem w stanie pojac dlaczego w Barcelonie nie wierzą w Bartre... Jeszcze bedzie tak, ze wroci fatalny Fontas z wypozyczneia i on bedzie dostawal wiecej szans niz Marc
0
AdrianM11 - Messi juz stracil szybkosc. tesknie za tymi jego rajdami
0
sedzia mial prawo pokazac czerwona kartke!! wyprostowana noga(w trakcie kontaktu jeszcze Nani jakby docisnal noge do Arbeloi) na wysokosci brzucha/klatki piersiowej to jest niesamowicie niebezpieczne zagranie. nie wazne czy widzial nani arbeloe czy nie - jego obowiazkiem przed tak niebezpiecznym zagraniem jest upewnienie sie czy nikogo w poblizu nie ma
0
masa11 - mamy zawodnika ktory POWINIEN zagrac jako "9" z realem - to Villa
0
masa11 - czy ja wiem... moim zdaniem bardziej to motywuje zawodnikow Barcelony, choc pewnie takiego zamiaru nie mial
0
czerwona kartka jak najbardziej zasluzona. prosta noga na wysokosci brzucha i wiecej nic nie trzeba dodawac. nie jest wazne w tym momencie czy zrobil to celowo, jesli juz sie zawodnik decyduje na takie zagranie to musi miec pewnosc ze obok nikogo nie ma.
0
Kingleonidas -on tylko stwierdził fakt. gdyby mowil, ze sedzia okradl Barcelone czy cos tego typu to moglbys mowic ze "płacze".
0
nie wiem czemu ale jakos tego Lasoty nie trawie
0
juliancarax - chcesz zawodnika, a nie wiesz jak sie pisze poprawnie jego imie :)
barca1squad - Pique sie nie nadaje? to nasz najlepszy obronca
0
dlugi20 - hmmm, to czemu Tello nie boi sie dryblowac?
0
trzeba zmian na Milan, przede wszystkim trzeba zaskoczyc ustawieniem i skladem. tak jak juz pisalem wczesniej w pomoy widzialbym messiego i inieste i ktoregos z trzech: thiago, xavi, fabs a w ataku tello villa pedro