Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry jest ale dosc czesto zdarzaja mu sie fatalne bledy
0
Tak sobie mysle ze do wyciagniecia moze byc Cech. Courtisa chca w Chelsea juz od nastepnego sezonu z tego co mi wiadomo.
0
Iniesta to geniusz tylko ma jedna mala wade... slaby w statystykach. a szkoda bo go uwielbiam i zasluguje na zlota pilke
0
wookash94 - no to najwyzej z tego wypozyczenia nie wroci. Lepiej zeby siedzial na lawce i marnowal swoj potencjal?
0
Bartra to jest ogromny talent i mowie to wam ja! Wypozyczyc obowiazkowo
0
BulaKG - po co ten zanujacy komentarz? Dawno mi sie przejadly tego typu zarty "Rasiak w Realu" itp., a mysle ze nie tylko mi.
Co do Luiza bardzo dobry obronca z dobra technika i niezlym przegladem pola. Mysle ze stylem pasuje jednak bede sie do konca upieral, ze trzeba zaufac Bartrze.
0
Jeszcze dodam, ze na skrzydle MOIM ZDANIEM wiecej daja druzynie od Sancheza: Villa, Pedro, Tello, Adriano no i oczywiscie Don Andres. Rzadko takie rzeczy pisze ale sprzedac go a kase przeznaczyc na zakup Neymara
0
constantine16 - i vice versa fanatyku Ibry.
fllaczek - jesli popierac mnie maja tacy ludzie jak ty to... :)
Kris2313, - kolejny? wymien tych, po ktorych "jezdze". Swoja droga ja sie krytykowac zawodnikow nie boje, jesli ktos gra slabo to mam prawo to robic. Moja cierpliwosc do Sancheza sie juz skonczyła, stara sie, biega, walczy - ja to doceniam, no ale niestety ja oczekuje czegos wiecej.
0
on i Bartra dostaja zdecydowanie za malo szans...
0
ja osobiscie mam go juz dosyc
0
samper - potrafisz czytac? nie ma zadnej kontuzji! adriano tez ostatnio boryka sie z roznymi urazami i co? tez na wiek to zwalisz?
0
to jest to!
0
chudini - skoro jest takim jego fanem to licze ze go sciagnie :) swoja droga alaba to obronca
0
owszem jak dla niego to niezly mecz tylko wlasnie... jesli to jest jego szczyt mozliwosci to nie mamy o czym mowic. mam nadzieje ze Guardiola wezmie swojego Alexisa do monachium a my skusimy sie na Neymara
0
chudini - nie mial prawa tego nie strzelic, wiec... a tych jego dziecinnych strat ja juz mam dosc. bylem cierpiliwy ale powoli cierpliwosc sie konczy. pedro go zjada na sniadanie
0
przestancie ludzie, prosze was. strzelil bramke i juz wielki bohater... ten gosc po prostu sie nie nadaje do tej druzyny. duzo bardziej wole ogladac "swojego" tello, tyle ze ten nie kosztowal fortuny, a alexis tak
0
0
Tylko przejsc ten Milan a bedzie dobrze... w obecne formie mozemy miec niemałe problemy z Milanem
0
Gaucho
nigdy nie rozumialem takiego willkiego zachwytu nad Aguero. Dobry gracz, owszem, ale tylko tyle
0
jesli chodzi o Adriano i jego gre na skrzydle to na pewno dawalby wiecej niz Sanchez. Pedro mimo slabszgo poczatku juz prezentuje znow swoja wysoka forme, daje bardzo wiele druzynie. zego niektorzy nie widza
0
Hen - w tamtym sezonie byly rotacje co mecz. jak sie to skonczylo dobrze wiemy
0
ty gosciu.... a co ma do tego Polska, skoro Barcelona to klub hiszpanski?
0
VillaMaravilla5000, - Fontas jest fatalny.
Wg mnie powinno sie w koncu zaufac BARTRZE, jesli nie to go sprzedac, wypozyczyc(szkoda takiego zawodnika marnować) i kupic Dante z Bayernu. Tez bardzo fajny zawodnik
0
dinio - dziecinko przestan sie udzielac, prosze :(
0
spinacie sie jakby to byl final LM. Zwykly towarzyski mecz
0
wszedzie ten stekelenburg... przeciez to jest przecietny bramkarz
0
jest i fanboj ibry constantine :D
0
BartekDB - nie, nie ma czegos takiego. Kazdy zawodnik ma swoj styl, swoja osobowosc
0
Ostatni akapit... co za glupota.
Monreal przyszedl dlatego, ze Gibbs doznal powaznej kontuzji
0
sprowokowac to mozna Ronaldo zeby strzelil samobója heheh!