0

to moze pogra w koncu Bartra. oby tylko nie zmuszano Songa do gry w obronie

0

zbieranina gwiazdeczek. Nie mamy prawa z nimi odpasc

0

Pyrzo: PSG jest najlepszym mozliwym rywalem

0

Torres pobił naszego Pedro i zdobył gole w aż 7 róznych rozgrywkach! Pedro dla przypomnienia zdobyl w 6

0

Undertaker87 - kolejny zazdrosny polaczek... ehhh

0

Najciekawszy piłkarsko mecz to Borussia Malaga. 2 fajnie ofensywnie grajace zespoly

0

Wg mnie najłatwiejszy rywal

0

nie dyskutujcie z Dinio. gdy zniszczy sie go argumentami to zawija ogon i ucieka. szkoda czasu na dyskusje z nim

0

zuziazla - Bartrze niestety w Barcelonie nie ufaja. wyjscia sa 2: wypozyczenie lub sprzedaz. nie ma co dluzej marnowac taki talent.

co do srodkowego obroncy to Nastasić

0

Adamos11 - stawiam ze jestes nieudacznikiem i nic w zyciu nie osiagnales. albo jestes mlodym gnojem ktory o pilce za duzego pojecia nie ma

0

Idol85 - Dobrze, ze Guadriola, VIlanova i del Bosque widza jego fenomen

0

Dinio - a gdzie mi zadales to pytanie? Wybacz dziecino, ale nie mam czasu przegladac komentarzy w kazdym newsie, tak jak ty.

Co do Xaviego, zagral dobry mecz, ale skad wiesz, ze Thiago albo Fabs nie zaliczyliby lepszego wystepu? Twierdzilem, ze mogli dac wiecej, a nie ze Xavi jest beznadziejny. Kazdy klase i umiejetnosci Xaviego zna.
Zreszta, zadanie ulatwil nam Milan, myslalem, ze calkowicie inaczej zagra czyli, ze sie zamuruje. Ogolnie mialem podstawy aby "posadzic" Xaviego na lawce - słabsza forma dluższy czas + swiezy powrot po kontuzji.

Zaraz zostane tutaj nazwany jakims wrogiem Xaviego, a wszystko dlatego ze ludzie nie potrafia myśleć i czytac ze zrozumieniem

0

Czasem nie rozumiem sztabu Barcelony...W jakim celu zaproponowali mu kontrakt z 1 druzyna skoro w ogole nie gra? To juz lepiej dla Barcelony jak i dla Bartry aby zostal dalej w 2 druzynie i zaliczał regularne wystepy.

Wielki talent, szkoda tylko ze marnowany

0

MARC PELAZ! Robi ogromne wrazenie

0

dinio w swoim stylu. a taka Malaga na ile gra % w LM? galatasaray? powiedz mi bo jestem ciekawy twoich obliczeń

0

to jest pozycja Villi!

0

wina villi jest taka ze zespol zagral dobrze ofensywnie? cos chyba nie tak z tym zdaniem

0

Sęp - czyli wedlug ciebie sa zawodnicy, ktorzy nie popelniaja bledow? Niestety musze twoja teorie obalić

0

Mam podobnie jak Macherano. Nawet gdy druzyna wygrywa a ja popelnie jakis blad to tez nie potarfie sie jakos w 100% cieszyc ze zwyciestwa.

Warto dodac, ze 3 gol padl po znakomitym odbiorze Masche

0

a mi akurat w tej sytuacji przycieło, a obraz mialem akurat w momencie gdy Messi oddawal strzal :)

0

Chomik

0

VIlla jest genialny ale jest 1 warunek. Musi tak jak dzis grac jako "9"

0

0

Czyli tak jak sie spodziewalem. Tito jak i Roura jak najbezpieczniej, teoretycznie najsilniejszy sklad. Szkoda ze tylko teoretycznie. Slabo to widze z takim skaldem

0

destro, - wiesz ze sie skompromitowales wiec uciekasz. Normalna sprawa :)

0

destro, - widze ze dalej nie dociera do ciebie to, ze Xavi jest swiezo po kontuzji, dodatkowo ostatnio formą nie grzeszył i to przynajmniej 2 miesiące. Napiszesz, ze Fabs czy Thiago rowniez nie zachwycali, owszem, ale MOIM zdaniem dzis są w stanie wiecej dac Barcelonie niz Xavi(co nie oznacza, ze Xavi jest od nich gorszy). Zrozumiales juz chłopczyku czy dalej mam tlumaczyc?

0

Chudini, - to, ze ty dostales bana za cos tam, nie oznacza ze zaraz musisz "donosić". Tym bardziej, ze nic takiego zlego nie napisalem

0

Chudini - gdzie te wulgarne slowa?

Skoro prosisz o bana dla mnie to pros rowniez o bana dla destro za "imbecyli".

0

ze jestem imbecylem*

0

destro - ja jak prostak? To ty ciagle mnie atakujesz, najpierw piszac, ze pisze kompletne glupoty, potem ze jestes imbecylem. Zastanow sie nad soba chlopcze.


Pieprzony sezonowiec powiadasz... tak jak juz kilkadziesiat razy powtarzalem. Ci, ktorzy nazywaja wszystkich wokół od sezonowcow najczesciej sami nimi są :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?