0

Chcialbym zobaczyc w srodku pola Thiago z Sergi Roberto.

0

co do Alby to znow idiotyczna zolta karta za dyskusje... denerwuje mnie to strasznie, ma niewyparzony jezyk rozumiem, ale w LM wiedzac jaka jest sytuacja w obronie nie ma prawa lapac tak glupich kartek...

0

barcafan - proponuje uwierzyc w Bartre :) beda z niego ludzie, zobaczycie!

0

przede wszystkim harowal za 2 no i lis pola karnego :) lepszej "9" miec juz chyba nie bedziemy

0

Eto'o to przeszlosc, a szkoda :)

0

na serio :)

0

losowanie bedzie

0

Bartra jest po to by grac. co ciekawe jeszcze niedawno wszyscy domagali sie gry Bartry a nagle wszyscy zaczeli w niego watpic... co sie z wami ludzie dzieje?

0

oczywiscie, ze to był rykoszet ale to nie jest wina Bartry, Strzal byl mocny i płaski. Bartra stał blisko wiec czasu na reakcje praktycznie nie miał.
Bledem calego bloku defensywnego bylo to, ze Matuidi mial tyle miejsca

0

WiecznaBarca - przy tym golu ani nie zawinił Bartra ani Valdes...

0

koksik2700 - gdyby Bog sie nim tak opiekowal to nie dopuscilby do tego aby Messi doznal urazu :)

0

MESSIah16, - nie. Nie da sie poprawnie ocenic czy byl spalony nie stojąc na linii spalonego. Sedzia bramkowy nie mial prawa widziec co sie dzieje po lewej stronie(po prawej stal Ibra).

0

jak mozna obwiniac sedziego bramkowego za to, ze nie zauwazyl spalonego? takie glupoty niektorzy tu wypisuja ze glowa mala. to zadanie nalezy do liniowego - to on stoi na linii spalonego i to on widzi najlepiej.

0

skompromitowal sie. zreszta po twarzy widac ze to typowy buc

0

spalony oczywiscie ewidentny ale.... gdyby alexis strzelil te dwie 90% sytuacje to w dupie mielibysmy tego gola Ibrahimovicia. na rewanz wrecz alexis w 1 skladzie wyjsc nie moze.


szkoda mi Bartry... staral sie zablokowac strzal no ale coz, nie udalo sie, a w efekcie zmylil Valdesa. mam nadzieje ze zadne media ani kibice nie beda go obarczac wina za tego gola bo to byla by konpletna glupota

0

również polecam transmisje na onecie za 6zł

0

jaki tam z nieho talent...

0

a sory nie bylo tematu, nie doczytalem :P

0

a nuż sie uda, nie "nóż"

0

kris2313 - tylko, ze Xavi wtedy byl swiezutko po kontuzji + bardzo przeicetna forma przez kontuzją. Przewidywalem mecz walki i na taki mecz w tamtej chwili moim zdaniem lepiej nadawali sie Thiago lub Cesc. Na szczescie dla nas Milan wrecz sam sie wyłożył.

Zreszta, nikt nie jest nieomylny. Bledne decyzje popelnial Guardiola, Mourinho i kazdy inny trener. To co tu piszemy to tylko gdybanie, po to jest mozliwosc komentowania.


0

a i co do PSG - lekceważe ich. Zbieranina gwiazdek, nic wiecej. Nie mamy prawa z nimi chociazby zremisować

0

Kris2313, - twierdzilem, ze Fabs albo Thiago daliby wiecej. I nie moge tego wykluczyc bo Xavi jakiegos meczu z kosmosu nie zagrał.
Inna sprawa, ze Milan mnie zaskoczyl negatywnie i poddał sie przed meczem.

0

a ja powtarzam, ze Ibra jak zwykle w wielkich meczach nie wytrzyma presji (wiem strzelil gola z realem) :)

0

barcapff - liczyc sie naucz

0

Timot3i,

po twojej wypowiedzi moge stwierdzic jedno:

nie masz mózgu

0

a Tello... niesanowity jest. ale i tak przyjdzie taki destro i powie, ze tello nic nie potrafi oprocz szybkiego biegania i wypuszczania pilki :)

0

Bartra zagral niezly mecz. co prawda drobnych bledow sie nie ustrzegl ale mnie to w ogole nie dziwi, poczatki zawsze sa trudne no i nie jest w ogole w rytmie meczowym. albo sie mu zaufa w 100% albo trzeba go wypozyczyc lub sprzedac bo siedzac na law e nie robi zadnych postepow

0

Geble - wlasnie moim zdaniem Nastasić idealnie pasuje stylem do Barcelony. Z tego co ja widzialem, a w akcji go troche widzialem to wlasnie jego zaletą jest wyprowadzanie piłki. W obronie rowniez pewnie. Same plusy jak dla mnie

0

Nie wierze ze Nastasic nie jest w gronie zainteresowanych

0

Nie mamy prawa nawet zremisowac z PSG. Jest to zbieranina gwiazd, kazdy gra pod siebie, a nie dla klubu. Moze nie kazdy, ale wiekszosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?