Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kolejne osmieszenie destro jeszcze kilka takich i w koncu sie gosciu zamknie :)
co do songa to ja widze z meczu na mecz pewniejszego goscia ale tez mam wrazenie, ze jest pogodzony z tym iz Busquetsa ze skladu nigdy nie wygryzie. to nie jest zbyt dobre. to co mi sie jeszcze nie podoba to to, ze biega jakby w jednostajnym tempie...
0
podejrzewam, ze tak niska klauzula jest na "prosbe" samego Tello i jego menedzera, a nie klubu.
0
silver912 - po czym wnosisz, ze Cuenca, Deulofeu czy Jeffren sa DUŻO BARDZIEJ utalentowani? Myslalem, ze to boisko weryfikuje.
Napisałaś też: "więc prawdopodobnie odejdzie do PL za sezon lub dwa."
MAsz jakies tajne info? Przed takim zdaniem warto dodac "MOIM ZDANIEM".
0
u99artur - nie jest ze szkółki Barcelony bo nie jest wychowankiem.
0
u99artur
Cuenca totalna klapa? Bredzisz. Dodatkowo Nolito nie gra w Benfice.
0
Dodam tylko, ze Tello uzbierał jeszcze 6 asyst. 4 w lidze, 1 w LM i 1 w Copa del Rey
0
KingLeonidas
Dokladnie tak, wlasnie o to mi chodziło. Gość bez kompleksów z niebywałym potencjałem, czego chciec wiecej? :)
Dlatego boli mnie to, ze to Alexis dostaje wiecej szans, ktory daje sporo mniej Barcelonie.
http://www.dailymotion.com/video/xymosm_tello-is-the-new-thierry-henry_fun#.UW04V6IW2TK
0
destro - dodaj jeszcze, ze kto mysli inaczej jest sezonowcem :)
PS. Valdes jest dla mnie na podobnym poziomie do Neuer.
0
Rafal20
a moim zdaniem po prostu Tello jest ogromnie silny psychicznie. Nie boi sie, niczego sie nie obawia - uda sie to fajnie, nie to trudno. Z takiego zalozenia powinien wychodzic kazdy skrzydlowy. I jesli chodzi o presje to wg mnie na nim ciazy nie mniejsza niz na Sanchezie.
Alexis umiejetnosci ma, to kazdy wie ale co z tego skoro w Barcelonie ich nie potrafi pokazac poprzez swoj charakter? Jedni mowia, ze taktyka Barcelony go stopuje... no ale skoro tak to czemu nie stopuje potencjalu Tello?
Alexis po prostu nie podołał i trudno sie mówi. Tylko teraz licze, ze Barcelona przyzna sie do bledu(tak jak w przypadku Ibry) i go sprzeda.
0
Alba to przede wszystkim ma niewyparzony jezyk. strassnie jest irytujace jak wlasnie przez takie "darcie mordy" do sedziego dostaje kartki, zwlaszcza w ciezkich meczach
0
po pojedynkach powietrznych powinno byc "wygrywa" a nie "nie gra"
0
Geble
hmmm... ale tez przeciez nie mozemy miec stoperow ktorzy maja po 170 cm tylko dlatego ze sa szybcy i zwrotni. Dla mnie Pique jest idealnym obronca i nie zgadzam sie z tym, ze slabo gra glowa bo sporo pojedynkow powietrznych nie gra. Co do pojedynkow jeden na jeden to przed oczami mam kilka meczow z z Realem i wylaczenie Ronaldo przez Pique :)
jedyne co ostatnio mi sie w nim nie podoba to to, ze zrobil sie jakis mniej zwrotny. moze mi sie wydaje ale wyglada jakby troche ostatnimy czasy przytyl.
ale rozumiem, moze ja jestem lekko zaslepiony bo to moj ideal srodkowego obroncy. ale nie moge zrozumiec jak mozna nazwac go drewniakiem :) technicznie jak na stopera jest swietny
destro - dlaczego mnie jeszcze nie nazwales sezonowcem tak jak to masz w zwyczaju? :D
0
dla mnie Tello jest obecnie jedynym skrzydlowym ktory potrafi zrobic roznice. duzo osob zarzuca mu to, ze czasem straci pilke ale wlasnie taki jest jego styl. 2 pilki straci ale przy trzeciej albo dogra swiegna pilke do partnera albo sam umiesci pulke w siatce. gra ladnie dla oka ale tez i niezwykle efektywnie.
to co tez w nim podzieiam to to ze nigdy nie widac po nim jakiegos zwatpienia w siebie. zdarza sie czasem ze 2/3 razy z rzedu straci pilke ale on sie tym nie przejmuje, a skupia sie tyloo na tym aby przy kolejnej probie zrobic to lepiej.
dla porownania Alexis po straconej pilce robi mine jakby mial sie zaraz rozplakac - oczywiscie lekko przesadzam ale to widac.
taka jest roznica miedzy tymi zawodbikami, Tello zawsze pewny siebie, silny psychicznie nawet gdy ma obok Messiego gra to, co ma grac. Alexis niestety psychicznie wysiada, a gdy gra juz Messi to juz calkowicie jest przestraszony
0
destro nadal w formie. Pique zalatuje drewnem? Nie mam wiecej pytan.
I nie zaden "Verane", a "Varane". Ile razy widziales go w akcji? Biorac pod uwage to, ze nie wiesz jak sie dokladnie nazywa obawiam sie, ze widziales go tylko z Barcą
0
xavi890 - w lidze niemieckiej tez są takie "jaja". W angielskiej w sumie tez MU poza konkurencją
0
Tello jest dla Barcelony bezcenny. Jedyny przebojowy skrzydlowy w Barcelonie.
Bartra jak powtarzam od ponad 2 lat to mega talent i jestem wrecz pewny, ze jak nie w Barcelonie to w innym klubie stanie sie swiatowej klasy zawodnikiem
0
Wiadomo, dla wiekszosci fanow pilki jest bohaterem ale nie zapominajmy, ze on mial najlepszą opieke, wszystko na najwyższym poziomie. Biedni ludzie z gorszymi rpzypadkami jak ABidal tego nie mają...
0
Bartra, Roberto, Tello, Thiago - uwielbiam tych mlodzianow!
0
Tello > Alexis
w koncu mamy typowego skrzydlowego ktory potrafi grac efektownie jak i efektywnie!!
0
N2O ty sie nie nadajesz do oceniania zawodników
0
"Blagam CIe wymysliles cos na poczekaniu. A szkoda gadac nawet nie chce mi sie tobie odpisywac. pozdro"
nie chce mu sie odpisywać, a odpisał. Destro gdzie logika? :D
0
pressing wczoraj zawodzil na calej linii... do tego masa strat po ktorych PSG wyprowadzalo bardzo grozne kontry.
Mimo ze jestem wielkim fnem Busiego to musze przyznac ze wczoraj wygladal na zagubionego...
0
jestem dumny z BATRTY!
0
constantine16, - to byl albo szymonst, albo nick cos w stylu radm. tak mi sie wydaje, i stawiał on na Sergi Gomeza bo chodzilo o stoperów :)
Z tego co pamietam to 2 lata i o jakis dobry alkohol, ale oczywiscie nic nie chce, tak z ciekawosci zapytalem. No i tez nie jestem pewnien do kiedy mial trwac ten "zaklad"
0
Smieszy bardzo mnie ta teoria, ze Messi to talent, a Ronaldo to praca. DObrze wiemy, ze Messi bez treningow bylby nikim w piłce, tak samo Ronaldo.
0
0
Dinio, - widze Falcao sie zacial to avatar zmieniony :D
Borussia nie ma szans na LM? Puknij sie w tę swoją główkę. Maja szanse i to spore. Przypomne, ze wygrali grupe smierci, wiec potrafia grac z najlepszymi.
Zarzucasz Borussi ze tylko dzieki sedziemu awansowali, a pytam sie dlaczego gol dla Malagi zostal uznany mimo ze byl stzrelony ze spalonego?
Co do City i PSG - watpie, sam tez mowil, ze odrzucil wszytskie dotychczasowe oferty.
0
messiah16 - po tym jaki sklad podaja media wnioskujesz ze Bartra nie zagra?
0
Valdes - Alves Bartra Pique Alba - Busi Xavi Iniesta - Tello Villa Pedro
Jesli Messi od 1 minuty to ktoś z dwójki Tello/Pedro ławka.
0
Busi na stoperze to jest prawie samobojstwo. Tracimy jakosc w pomocy, do tego nic nie zyskujemy w obronie. Strasznie wolny(pamietacie osmieszenie go przez Pato?), malo dynamiczny, malo zwrotny, kiepsko grajacy głową - a wlasnie przede wsyztskim te cechy powinien miec srodkowy obronca w Barcelonie.
Busi pomocnikiem jest wybitnym, ale nie obroncą. Na obronie ma grac obronca, a takiego mamy - BARTRA!