Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i git, liczy sie dla niego kariera, ma do tego prawo. Co ci w tym przeszkadza? bo nie rozumiem.
Jesli tobie nie odpowiada dany zaklad pracy(na bank jeszcze nie pracujesz bo to widac) to chcesz zmienic na lepszy, w ktorym bedziesz sie czul wazniejszy i doceniany, oraz bedziesz mogl liczyc na lepszą pensje. Proste? Czy dalej twoja główka tego nie ogarnia?
TO jest zycie Thiago i skoro odszedl to znaczy, ze w Barcelonie nie czul sie wystarczająco dobrze.
0
Skoro ja pieprze to ja nie wiem co ty w tym momencie robisz :)
0
zupelnie co innego, czyli co? Ja jakos nie pamietam zeby Thiago mowil, ze jakos szczegolnie jest przywiazany do Barcelony. Jestem pewnien ze podziekowal(akurat w tym wywiadzie nie), jak nie przez wywiad to osobiscie zawodnikom jak i trenerom.
Zostawia bez szacunku? Nie rozumiem, serio :)
0
widze ze jak zwykle zdanie wiekszosci z was o danym zawodniku zmienilo sie calkowicie :)
Ja jak go szanowalem tak szanuje, i nadal jestem jego fanem. Nie kazdy musi grac cale zycie w Barcelonie tylko dlatego, ze "kibice" z Polski tego chca :)
0
Thiago sprzedawczyk? Nie rozumiem... To, ze jest wychowankiem Barcelony nie oznacza, ze ma tu grac do konca kariery. Czlowieku ogarnij sie.
0
co to znaczy "Erikseny i Gundogany"? Eriksena widzialem malo razy wiec sie nie wypowiadam ale Gundogan jest niesamowity. WIec z szacunkiem
0
ale Pep sądzi
0
Abidal nie zostal sprzedany
0
zeby tylko nie bylo spadku...
0
Nastasic :)
0
i gitara!
0
a nie na srodek ataku?
0
sporo dostalismy biorac pod uwage mocno przecietny poprzedni sezon. Ten transfer ma swoje plusy, przede wszystkim Sergi Roberto skorzysta, taka przynajmniej mam nadzieje
0
a trenerem bedzie Oscar Garcia :)
0
Czy ja wiem czy taki lepszy w defensywie... pamietam jego pojedynki z zawodnikami Realu
0
Problemem Fabregasa jest to, ze nie potrafi w Barcelonie ustabilizowac formy. Kapitalne mecze( a raczej dluzsze okresy) przeplata z fatalnymi... Ale mysle ze to tez wina tego, ze nie ma stalej pozycji, a jest rzucany po calym boisku.
0
Odpowiedni ludzie wiedza gdzie Thiago chce grac.
0
Ciezko bedzie mial u Mourinho jak juz wroci :) W koncu wychwanek Barcelony :)
0
TO jeszcze moze Guardiola jako cule powinien oddac mecz walkowerem gdy spotkaja sie Bayern z Barca? Coz za brednie
0
nie ufam tym ludziom, za to ufam Guardioli. Nie widze powodow dla ktorych Guardiola mialby klamac.
0
po ostatnich wypowiedziach kompletnie juz nie ufam obecnegmu zarzadowi
0
czytalem dluzsza wypowiedz Guardioli i wg mnie mial pretensje do Rosella o to, ze probowal go nakowic do powrotu gdy Tito byl chory, a gdy Guardiola odmowil to Sandro zasugerowal mu ze nie interesuje go klub. ja tak to interpretuje, moze blednie, nie wiem
0
Tylko ze Thiago od tego czasu dojrzal i nabral doswiadczenia :)
0
dlaczego? Skoro sam Thiago chce(a tak sie mowi) odejsc, no to dlaczego Guardiola ma go nie sciagac, skoro wg niego bedzie przydatny Bayernowi?
0
proponowalbym juz nie "Chwalic" sie tym haslem. Barcelona to juz klub jakich wiele
0
"Mes que un club" :)
0
Najpiekniejszy sezon t byl 2008/2009... Iniesta, Xavi w gazie, Toure nie do przejscia i niesamowite trio z przodu Henry, Eto'o, Messi... Bylo to fajnie wszystko rozlozone. Potem wszystko zaczelo byc zalezne od Messiego, a szkoda...
0
to jest wlasnie skrzydlowy. Przebojowy, odwazny, skuteczny, szybki, dynamiczny. Licze na duzo wystepow Tello!
0
juz do tresci komentarza sie nie przyczepie choc powinienem, ale... dlaczego po wykrzykniku i znaku zapytania dajesz kropke?
0
1 wypowiedz Sergi Roberto i zyskal tylu fanow... i to na tyle, ze juz wiekszosci nie zalezy na zostaniu w Barcelonie Thiago :)