0

No i git, liczy sie dla niego kariera, ma do tego prawo. Co ci w tym przeszkadza? bo nie rozumiem.

Jesli tobie nie odpowiada dany zaklad pracy(na bank jeszcze nie pracujesz bo to widac) to chcesz zmienic na lepszy, w ktorym bedziesz sie czul wazniejszy i doceniany, oraz bedziesz mogl liczyc na lepszą pensje. Proste? Czy dalej twoja główka tego nie ogarnia?

TO jest zycie Thiago i skoro odszedl to znaczy, ze w Barcelonie nie czul sie wystarczająco dobrze.

0

Skoro ja pieprze to ja nie wiem co ty w tym momencie robisz :)

0

zupelnie co innego, czyli co? Ja jakos nie pamietam zeby Thiago mowil, ze jakos szczegolnie jest przywiazany do Barcelony. Jestem pewnien ze podziekowal(akurat w tym wywiadzie nie), jak nie przez wywiad to osobiscie zawodnikom jak i trenerom.
Zostawia bez szacunku? Nie rozumiem, serio :)

0

widze ze jak zwykle zdanie wiekszosci z was o danym zawodniku zmienilo sie calkowicie :)

Ja jak go szanowalem tak szanuje, i nadal jestem jego fanem. Nie kazdy musi grac cale zycie w Barcelonie tylko dlatego, ze "kibice" z Polski tego chca :)

0

Thiago sprzedawczyk? Nie rozumiem... To, ze jest wychowankiem Barcelony nie oznacza, ze ma tu grac do konca kariery. Czlowieku ogarnij sie.

0

co to znaczy "Erikseny i Gundogany"? Eriksena widzialem malo razy wiec sie nie wypowiadam ale Gundogan jest niesamowity. WIec z szacunkiem

0

ale Pep sądzi

0

Abidal nie zostal sprzedany

0

zeby tylko nie bylo spadku...

0

Nastasic :)

0

i gitara!

0

a nie na srodek ataku?

0

sporo dostalismy biorac pod uwage mocno przecietny poprzedni sezon. Ten transfer ma swoje plusy, przede wszystkim Sergi Roberto skorzysta, taka przynajmniej mam nadzieje

0

a trenerem bedzie Oscar Garcia :)

0

Czy ja wiem czy taki lepszy w defensywie... pamietam jego pojedynki z zawodnikami Realu

0

Problemem Fabregasa jest to, ze nie potrafi w Barcelonie ustabilizowac formy. Kapitalne mecze( a raczej dluzsze okresy) przeplata z fatalnymi... Ale mysle ze to tez wina tego, ze nie ma stalej pozycji, a jest rzucany po calym boisku.

0

Odpowiedni ludzie wiedza gdzie Thiago chce grac.

0

Ciezko bedzie mial u Mourinho jak juz wroci :) W koncu wychwanek Barcelony :)

0

TO jeszcze moze Guardiola jako cule powinien oddac mecz walkowerem gdy spotkaja sie Bayern z Barca? Coz za brednie

0

nie ufam tym ludziom, za to ufam Guardioli. Nie widze powodow dla ktorych Guardiola mialby klamac.

0

po ostatnich wypowiedziach kompletnie juz nie ufam obecnegmu zarzadowi

0

czytalem dluzsza wypowiedz Guardioli i wg mnie mial pretensje do Rosella o to, ze probowal go nakowic do powrotu gdy Tito byl chory, a gdy Guardiola odmowil to Sandro zasugerowal mu ze nie interesuje go klub. ja tak to interpretuje, moze blednie, nie wiem

0

Tylko ze Thiago od tego czasu dojrzal i nabral doswiadczenia :)

0

dlaczego? Skoro sam Thiago chce(a tak sie mowi) odejsc, no to dlaczego Guardiola ma go nie sciagac, skoro wg niego bedzie przydatny Bayernowi?

0

proponowalbym juz nie "Chwalic" sie tym haslem. Barcelona to juz klub jakich wiele

0

"Mes que un club" :)

0

Najpiekniejszy sezon t byl 2008/2009... Iniesta, Xavi w gazie, Toure nie do przejscia i niesamowite trio z przodu Henry, Eto'o, Messi... Bylo to fajnie wszystko rozlozone. Potem wszystko zaczelo byc zalezne od Messiego, a szkoda...

0

to jest wlasnie skrzydlowy. Przebojowy, odwazny, skuteczny, szybki, dynamiczny. Licze na duzo wystepow Tello!

0

juz do tresci komentarza sie nie przyczepie choc powinienem, ale... dlaczego po wykrzykniku i znaku zapytania dajesz kropke?

0

1 wypowiedz Sergi Roberto i zyskal tylu fanow... i to na tyle, ze juz wiekszosci nie zalezy na zostaniu w Barcelonie Thiago :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?