0

w koncu klasowy skrzydlowy!

0

zmadrzejesz kiedys?

0

skompromiyowania? Bartra ma niesamowity potencjal, dostawalby regularnie szanse to by to udowodnil, jestem pewien

0

a co ma siedzec ze lzami w oczach?

0

sprzedaz Toure jak i Eto'o to najwieksze grzeszki Guardioli :)

0

i to jest wlasnie problem gdy sie ma na lqwce klasowych zawodnikow. ta sqma sytuacja bylaby gdyby zostal sxiagniety klasowy obronca

0

szkoda, ze Bartra jest 2 sezon tam hamowany...

0

sam zes kretyn patryczku

0

dziewczyny dziękują

0

mam glupie przeczucie ze to Reina nas zasili(osłabi)

0

szkoda tylko ze czasem sie zachowuje jak nastoletni chłopczyk. Swoja droga to Adriano w niczym nie jest gorszy, nawet bym powiedzial ze bardziej kompletny. Szkoda tylko, ze rowniez czesciej lapie kontuzje

0

ale idiota :) nigdy nie bylem jego zwolennikiem, a z tym wykarmiemiem rodziny to sie totalnie skompromitowal : )

0

Abidal to bardzo dlugo niedoceniany zawodnik w Barcelonie. skrzydla rozwinal wlasnie pod wodza Guardioli, zreszta podobnie jak Iniesta, Xavi, Messi, Busi, Pedro. serio nie rozumiem dlaczego zarzad podjal taka a nie inna decyzje, tym bardziej ze Abidal jako stoper gra jak prosefor z ogromnym spokojem przy wyprowadzaniu pilki... Rosella w wielu kwestiach nie rozumiem

0

dzieciaki maja ubaw z literowki :) zenada:)

0

on MUSI tak teraz mówić, nawet jesli jest/było inaczej :)

0

jeszcze miesiac temu byl wg wiekszosci beznadziejny :D

0

gdyby byl Laporta bylby do dzis Abidal:) kompletnie czasem nie rozumiem Rosella

0

jeden z moich ulubionych zawodnikow! Za niego jak i za Bartre trzymam mocno kciuki!

0

juz za rok zmiana nazwy na: FC Qatar Barcelona. Rosell mistrz!

0

Eto'o? Byloby pieknie :)

0

Wybitny zawodnik, krotko i na temat

0

widze ze jakis idiota sie pode mnie podszywa :)

0

ja zawsze bede mu kibicował, to jego zycie i mial prawo tak zadecydowac. Nie deklarowal nigdy jakiegos niieziemskiego przywiazania do Barcelony ;)

0

krotka pamiec tutaj niektorzy mają :)

0

ABidal to swietny srodkowy obronca.

0

czas leci a ty jak glupi byles tak jestes, przykre :/

0

z Benitezem na pewno nie wygraja :)

0

CO ty gosciu pieprzysz... Jesli Thiago nie bylby potrzebny Guardioli to by go nie sciagal, proste. Takze nie pisz, ze zmiany sa tylko po to zeby Thiago grał bo to chore

0

Nie ma to jak ocenianeie trenera przed sezonem :)

0

jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?