Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w koncu klasowy skrzydlowy!
0
zmadrzejesz kiedys?
0
skompromiyowania? Bartra ma niesamowity potencjal, dostawalby regularnie szanse to by to udowodnil, jestem pewien
0
a co ma siedzec ze lzami w oczach?
0
sprzedaz Toure jak i Eto'o to najwieksze grzeszki Guardioli :)
0
i to jest wlasnie problem gdy sie ma na lqwce klasowych zawodnikow. ta sqma sytuacja bylaby gdyby zostal sxiagniety klasowy obronca
0
szkoda, ze Bartra jest 2 sezon tam hamowany...
0
sam zes kretyn patryczku
0
dziewczyny dziękują
0
mam glupie przeczucie ze to Reina nas zasili(osłabi)
0
szkoda tylko ze czasem sie zachowuje jak nastoletni chłopczyk. Swoja droga to Adriano w niczym nie jest gorszy, nawet bym powiedzial ze bardziej kompletny. Szkoda tylko, ze rowniez czesciej lapie kontuzje
0
ale idiota :) nigdy nie bylem jego zwolennikiem, a z tym wykarmiemiem rodziny to sie totalnie skompromitowal : )
0
Abidal to bardzo dlugo niedoceniany zawodnik w Barcelonie. skrzydla rozwinal wlasnie pod wodza Guardioli, zreszta podobnie jak Iniesta, Xavi, Messi, Busi, Pedro. serio nie rozumiem dlaczego zarzad podjal taka a nie inna decyzje, tym bardziej ze Abidal jako stoper gra jak prosefor z ogromnym spokojem przy wyprowadzaniu pilki... Rosella w wielu kwestiach nie rozumiem
0
dzieciaki maja ubaw z literowki :) zenada:)
0
on MUSI tak teraz mówić, nawet jesli jest/było inaczej :)
0
jeszcze miesiac temu byl wg wiekszosci beznadziejny :D
0
gdyby byl Laporta bylby do dzis Abidal:) kompletnie czasem nie rozumiem Rosella
0
jeden z moich ulubionych zawodnikow! Za niego jak i za Bartre trzymam mocno kciuki!
0
juz za rok zmiana nazwy na: FC Qatar Barcelona. Rosell mistrz!
0
Eto'o? Byloby pieknie :)
0
Wybitny zawodnik, krotko i na temat
0
widze ze jakis idiota sie pode mnie podszywa :)
0
ja zawsze bede mu kibicował, to jego zycie i mial prawo tak zadecydowac. Nie deklarowal nigdy jakiegos niieziemskiego przywiazania do Barcelony ;)
0
krotka pamiec tutaj niektorzy mają :)
0
ABidal to swietny srodkowy obronca.
0
czas leci a ty jak glupi byles tak jestes, przykre :/
0
z Benitezem na pewno nie wygraja :)
0
CO ty gosciu pieprzysz... Jesli Thiago nie bylby potrzebny Guardioli to by go nie sciagal, proste. Takze nie pisz, ze zmiany sa tylko po to zeby Thiago grał bo to chore
0
Nie ma to jak ocenianeie trenera przed sezonem :)
0
jestem