Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i tak by odszedl, tyle, ze za ciut wiecej pieniedzy
0
nie kazdy jest dobrym mówcą, przestancie go w koncu krytykować... niektorzy sie zachowuja jakby wczesniej deklarowal wielka milosc Barcelonie, a odszedl do Realu jak Figo...
0
Licze, ze bedzie dobrze reprezentowal szkolke Barcelony w Niemczech, co zaowocuje powolaniem na MŚ!
0
przeciez sciagniecie Thiago Silvy jest niemozliwe, nie wiem kiedy to do was dotrze, zreszta wiecej niz 20 mln wart nie jest biorac pod uwage jego wiek
0
no dokladnie, tez trzeba pamietac, ze LE21 zmienil w Romie bardzo wiele. Wielu nowych zawodnikow + "barcelonska" taktyka. Moim zdaniem Enrique to bedzie strzal w 10. Lepszymi kandydatami byliby tylko Simeone i Oscar Garcia
0
Jesli Barcelona Vilaniovy mialaby jakikolwiek styl to spoko, ale ta druzyna to byly "pozostalosci" po Pepie
0
ja sie osmieszam? a to niby dlaczego? Ten dwumecz to było upokorzenie
0
zdrowia tez mu zycze ale bron Boze prowadzenia Barcelony
0
Dziwie sie, ze praktycznie wszyscy sa przeciw. Ja jestem jak najbardziej za. Rezerwy prowadzil swietnie. Jesli chodzi o Rome to przed 1 sezonem zapowiadał, ze wyniki jak i gra przyjdą w 2 lub 3 sezonie, wiec ostrzegał od razu, ze bedzie ciezko.
0
jak nie? a dwumecz z bayernem?
0
a LE jest trenerem w Hiszpanii, i co?
0
Oscar Garcia, Simeone, Luis Enrique - kogos z tej 3 bym chciał
0
taktyką
0
wiekszego idiotymu jak z ta klauzula nie slyszalem... co do tego mial Pep? przeciez to od Vilanovy zalezalo jaka w ostatecznosci ta klauzula bedzie (chodzi oczywiscie o liczbe meczow rozegranych przez Thiago)
0
szkoda ze nie mowi sie o oscarze garcii...
0
a jednak nie była, juz zle widze chyba :)
0
to nie miala byc odpowiedz do posta bareq, jak coś
0
Nigdy jego zwolennikiem nie bylem no ale teraz to nie ma znaczenia. Oby wszystko poszlo tak dobrze jak poprzednio.
Co do nastepcy Tito to Oscar Garcia :)
0
widze ze strasznie was boli wybor Thiago...
0
jaki?
0
uwielbiam goscia! mam nadzieje ze w tymsezonie bedzie wazniejszym ogniwem niz slabiutki sanchez!
0
niesamowite chłopaki :)
0
Widze, ze wielkie wsriod nastolatkow. Dzieciaki, Silva to jeden z wazniejszych zawodnikow PSG, tak jak dla nas Messi, to chyba normalne, ze Paryzanie chca za wszelka cene zatrzymac u siebie?
0
Czyli 7 wezmie Pedro, nawet w reprezentacji ja mial podczas nieobecnosci Villi
0
sluchajcie destro, to jest znawca pilkarski :D
0
Tyle, ze on nic obrazliwego nie napisal. To ty go zaatakowales bezpodstawnie :)
0
adam czyli jesli jestem kibicem Barcelony nie mam prawa wchodzic na strone Realu Madryt? Dziwne
0
Piszesz o Kondogbii, a mamy Sergi Roberto :)
0
po co skoro mamy Bartre?
0
to jest normalne. Po mistrzostwach U21 był tutaj królem, dzis jest slabym zawodnikiem, ktory nie da rady sobie w Bayernie :)