0

i tak by odszedl, tyle, ze za ciut wiecej pieniedzy

0

nie kazdy jest dobrym mówcą, przestancie go w koncu krytykować... niektorzy sie zachowuja jakby wczesniej deklarowal wielka milosc Barcelonie, a odszedl do Realu jak Figo...

0

Licze, ze bedzie dobrze reprezentowal szkolke Barcelony w Niemczech, co zaowocuje powolaniem na MŚ!

0

przeciez sciagniecie Thiago Silvy jest niemozliwe, nie wiem kiedy to do was dotrze, zreszta wiecej niz 20 mln wart nie jest biorac pod uwage jego wiek

0

no dokladnie, tez trzeba pamietac, ze LE21 zmienil w Romie bardzo wiele. Wielu nowych zawodnikow + "barcelonska" taktyka. Moim zdaniem Enrique to bedzie strzal w 10. Lepszymi kandydatami byliby tylko Simeone i Oscar Garcia

0

Jesli Barcelona Vilaniovy mialaby jakikolwiek styl to spoko, ale ta druzyna to byly "pozostalosci" po Pepie

0

ja sie osmieszam? a to niby dlaczego? Ten dwumecz to było upokorzenie

0

zdrowia tez mu zycze ale bron Boze prowadzenia Barcelony

0

Dziwie sie, ze praktycznie wszyscy sa przeciw. Ja jestem jak najbardziej za. Rezerwy prowadzil swietnie. Jesli chodzi o Rome to przed 1 sezonem zapowiadał, ze wyniki jak i gra przyjdą w 2 lub 3 sezonie, wiec ostrzegał od razu, ze bedzie ciezko.

0

jak nie? a dwumecz z bayernem?

0

a LE jest trenerem w Hiszpanii, i co?

0

Oscar Garcia, Simeone, Luis Enrique - kogos z tej 3 bym chciał

0

taktyką

0

wiekszego idiotymu jak z ta klauzula nie slyszalem... co do tego mial Pep? przeciez to od Vilanovy zalezalo jaka w ostatecznosci ta klauzula bedzie (chodzi oczywiscie o liczbe meczow rozegranych przez Thiago)

0

szkoda ze nie mowi sie o oscarze garcii...

0

a jednak nie była, juz zle widze chyba :)

0

to nie miala byc odpowiedz do posta bareq, jak coś

0

Nigdy jego zwolennikiem nie bylem no ale teraz to nie ma znaczenia. Oby wszystko poszlo tak dobrze jak poprzednio.


Co do nastepcy Tito to Oscar Garcia :)

0

widze ze strasznie was boli wybor Thiago...

0

jaki?

0

uwielbiam goscia! mam nadzieje ze w tymsezonie bedzie wazniejszym ogniwem niz slabiutki sanchez!

0

niesamowite chłopaki :)

0

Widze, ze wielkie wsriod nastolatkow. Dzieciaki, Silva to jeden z wazniejszych zawodnikow PSG, tak jak dla nas Messi, to chyba normalne, ze Paryzanie chca za wszelka cene zatrzymac u siebie?

0

Czyli 7 wezmie Pedro, nawet w reprezentacji ja mial podczas nieobecnosci Villi

0

sluchajcie destro, to jest znawca pilkarski :D

0

Tyle, ze on nic obrazliwego nie napisal. To ty go zaatakowales bezpodstawnie :)

0

adam czyli jesli jestem kibicem Barcelony nie mam prawa wchodzic na strone Realu Madryt? Dziwne

0

Piszesz o Kondogbii, a mamy Sergi Roberto :)

0

po co skoro mamy Bartre?

0

to jest normalne. Po mistrzostwach U21 był tutaj królem, dzis jest slabym zawodnikiem, ktory nie da rady sobie w Bayernie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?