0

MasterFCB - przypomne jeszcze raz.

Villa wygrał:

puchar Hiszpanii x2
LM
Klubowe mistrzostwa swiata
Mistrzostwa swiata
mistrzostwa europy
krol strzelcow mistrzostw eurpy

to nie jest legenda na skale światową?

0

jak nie szanuje? czy ja ci cos wpieralem? Wyrazilem swoje zdanie i to ty mnie zaatakowales jak i pozniej samego Ville nazywajac go drewnem

0

mosqiuito1234 - no i git, ja Twoje zdanie szanuje. Kazdy takiego samego zdania na dany temat przeciez miec nie moze

0

a sam wczesniej innych wyzywales... :)

poziom strony spada, szkoda

0

MasterFCB - prosze cie... Villa to jeden z najlepszych napastnikow w historii pilki noznej. Akurat w Barcelonie krotko gra aby nazywac go legendą Barcelony.

A Becks to bardziej media niz pilka

0

i jest drewnem*

0

MasterFCB, - dalej twierdzisz, ze Villa nie jest legendą i drewnem?

0

a i do tego wygral LM

0

MasterFCB, - podejrzewam ze Villa osiagnal wiecej. Wygral Lige hiszpanska, puchar hiszpani, jest mistrzem swiata, mistrzem europy, najlepszym strzelcem w historii Hiszpanii. Chociaz moge sie mylic, moze i Becks osiagnal wiecej, nie pamietam

0

mosqiuito1234 - no ja staralem sie bronic Alexisa, mimo ze na poczatku niezbyt usmiechal mi sie jego transfer do Barcelony. Tyle, ze ja cierpliwosc juz trace. Umiejetnosci Alexis zapewne ma ale nie potrafi sobie poradzic z presją i to go eliminuje jak dla mnie.

0

MasterFCB - a co takiego zrobil Becks ze jest legendą, skoro twierdzisz, ze Villa nią nie jest?

0

co do Beckhama to podejrzewam to on do PSG zostal sciagniety nie ze wzgledu na aspekty sportowe :)

0

MasterFCB - jestem zaskoczony w takim razie twoim zachowaniem :)

0

MasterFCB - widze po twoich wypowiedziach ze pradopodobnie przechodzisz okres dojrzewania :)

0

mosqiuto1234 - czy as... hmmm... Villa to jest zapewnienie przynajmniej solidnego wystepu. Potrafi zaskoczyc dobrym prostopadlym podaniem jak i dysponuje wysmienitym uderzeniem z dystansu, do tego niesamowity instynkt strzelecki, co udowadnia chociazby w tym sezonie.

Co do tamtego sezonu i Pique. Dla mnie on caly czas gral na bardzo solidnym poziomie, nie rozumialem i nie rozumiem krytyki za zeszly sezon. Owszem, zdarzyly sie 3/4 mecze mniej pewne ale to normalne.

0

MasterFCB - mlody wyluzuj bo widze ze powoli nie wytrzymujesz napiecia.

0

za to nazwanie Villi drewnem powinienen dostac dozywotniego bana :)

0

MasterFCB - ty tez jestes upierdliwy.

Villa drewno? bez komentarza

0

mosqiuito1234 - tak, lepiej trzymajmy mlodego goscia, ktory jest przecietny, ale za to mlody i dlatego ma zostać

0

ACRAB95, - staystyki to i Ibra mial dobre. Co z tego skoro z nim w skladzie Barca tracila jakosc?

Dla mnie statystyki sa srednio wazne. Przyklad? Iniesta

0

MasterFCB - nie wiem gdzie to wyczytales ale nie napisalem tak. Ogolnie jestem za tym aby go sprzedac. Czasu mial bardzo duzo ale niestety nie pasuje. Takie moje zdanie

0

Sytuacja Sancheza troche przypomina mi sytuacje Afellaya. Poparcie wsrod kibicow spore tylko... nie wiem czym sobie zasluzyli na takie poparcie

0

MasterFCB - tyle, ze ja pisalem o Alexisie :)

0

ACRAB95, - mi tu nie chodzi o gole, a o jego wklad w gre ofensywna. Daje mało, za mało.

0

VenoM - skad ta pewnosc? Jezeli dalej bedzie gral jak zwykly przeciatniak to powinien odejsc.

Nam w ataku trzeba kogos, kto zrobi roznice, odciazy troche Messiego, ktory warto zauwazyc juz jest innym typem zawodnika niz np. 3 lata temu. Nie ma juz tej latwosci w mijaniu rywali, dlatego mysle, ze Neymar bylby tu idealny, a na pewno duzo lepszy niz Alexis, ktory owszem walczy, biega... ale to troche malo

0

ta jeszcze falcao i cavaniego

0

tak tak tak!!

0

seba7 - mow za siebie polglowku

0

nawet jesli jest porozumienie to logiczne ze i Barca jak i sam ter Stegen beda zaprzeczac.

0

20 mln za goscia ktoremu za rok sie konczy kontrakt? myslcie trzezwo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?