Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzajmy. Maja prawo sie nie lubic poza boiskiem. Wazne zeby w czasie meczu to normalnie wygladalo
0
Salvian - to ty ochłon. Beda dowody to uwierze,nie ma dowodow - nie wierze.
Proste
0
Salvian - moze dlatego, ze zona Arbeloi zaprzeczyła?
0
Scorpion22 - ale nikt nie głosi takich herezji jak ty
0
julian - patrze na twoj rok urodzenia i nie wierze.
0
Maciej83 - ma prawo chciec rozwijac sie w Barcelonie. Sam sobie kontraktu i przeniesienia z rezerw do 1 druzyny nie zaoferował
0
Brakuje wysmienitego Thiago :)
0
barcatikitaka - tylko ze to jest inna sytuacja niz inne. Cuenca mial zaufanie trenerow, cenili go. i mysle ze wlasnie dlatego Tito namawial Cuence na wypozyczenie, zeby go miec juz na przyszly sezon gotowego
0
julian 0-1 czytanie ze zrozumieniem
Cuenca odszedl po to aby po bardzo dlugiej kontuzji wrocic do rytmu meczowego. dodam ze to TYLKO wypozyczenie
0
destro - skoncz pieprzyc glupoty. jednego jak i drugiego zapewne na oczy nie widziales.
0
a tak byli nim zachwyceni na poczatku w Benfice, to bylo do przewidzenia. za malo zalet ma ten pilkarz
0
"wielki" Nolito wypozyczony do Grenady
0
Ja sie wciaz zastanawiam czy w Barcelonie przyznaja sie do bledu i w lecie sprzedadza Alexisa...
0
Messi jako zawodnik sie zmienil i to bardzo. z dryblera stal sie takim kreatorem a jednoczesnie snajperem. w moich oczach stracik nieco szybkosc, ale to chyba przez to ze jest bardziej masywny
0
"Borze"
0
Rafinha tez nie zachwyca. Wydaje sie strasznie wolny
0
Robertinho, - faktycznie. Chociaz wzrok mam dobry, wiec wizyte u okulisty sobie odpuszcze
0
ŻENADA! Zaraz mini GD Barca B - Castilla a tu zadnego niusa....
0
Tak sie zastanawiam.... czemu szans nie dostaje Bartra? Mam nadzieje, ze nie skonczy jak Fontas bo ma niesamowity potencjal
0
1:18 - Pinto w barwach Celty Vigo :)
0
Pisze to 123123 raz! najlepsza "9" na swiecie!
0
Dla zainteresowanych:
W niedziele jest mini GD Barca B vs Real B i ten mecz bedzie mozna obejrzec w canal+ sport :)
0
Swioja droga ostatnie zdanie mnie rozmieszylo.
"Na wyraźne życzenie piłkarza, klub prosi o poszanowanie jego prywatności i zachowanie dyskrecji."
Nikomu nie mówcie, ok?
0
Mam złe przeczucia.....
0
Shadow_Man - to nie bedzie takie proste. Alba jak i Adriano sa w wysmienitej formie
0
oper21 - co? wolisz ogladac mecze z grenadami czy innymi osasunami?
Gran Derbi to jest pilkarskie swieto, ja te mecze uwielbiam, nawet ta niezdrowa atmosfere
0
wojciech6 - wyjdz
0
widze znawcy chca wysylac 30letnich bramkarzy na emeryture :D
0
Astad - hmmm...Dos Santos to bardziej rozgrywajacy niz defensywny pomocnik. To, ze kilka meczow zagral w 1druzynie jako def. nie oznacza, ze to jest jego pozycja
0
Własnie co tam u FONTASA? Ogladalem jego 2 pierwsze mecze, nie popisal sie. A teraz gra w ogole?