0

Nie przesadzajmy. Maja prawo sie nie lubic poza boiskiem. Wazne zeby w czasie meczu to normalnie wygladalo

0

Salvian - to ty ochłon. Beda dowody to uwierze,nie ma dowodow - nie wierze.
Proste

0

Salvian - moze dlatego, ze zona Arbeloi zaprzeczyła?

0

Scorpion22 - ale nikt nie głosi takich herezji jak ty

0

julian - patrze na twoj rok urodzenia i nie wierze.

0

Maciej83 - ma prawo chciec rozwijac sie w Barcelonie. Sam sobie kontraktu i przeniesienia z rezerw do 1 druzyny nie zaoferował

0

Brakuje wysmienitego Thiago :)

0

barcatikitaka - tylko ze to jest inna sytuacja niz inne. Cuenca mial zaufanie trenerow, cenili go. i mysle ze wlasnie dlatego Tito namawial Cuence na wypozyczenie, zeby go miec juz na przyszly sezon gotowego

0

julian 0-1 czytanie ze zrozumieniem

Cuenca odszedl po to aby po bardzo dlugiej kontuzji wrocic do rytmu meczowego. dodam ze to TYLKO wypozyczenie

0

destro - skoncz pieprzyc glupoty. jednego jak i drugiego zapewne na oczy nie widziales.

0

a tak byli nim zachwyceni na poczatku w Benfice, to bylo do przewidzenia. za malo zalet ma ten pilkarz

0

"wielki" Nolito wypozyczony do Grenady

0

Ja sie wciaz zastanawiam czy w Barcelonie przyznaja sie do bledu i w lecie sprzedadza Alexisa...

0

Messi jako zawodnik sie zmienil i to bardzo. z dryblera stal sie takim kreatorem a jednoczesnie snajperem. w moich oczach stracik nieco szybkosc, ale to chyba przez to ze jest bardziej masywny

0

"Borze"

0

Rafinha tez nie zachwyca. Wydaje sie strasznie wolny

0

Robertinho, - faktycznie. Chociaz wzrok mam dobry, wiec wizyte u okulisty sobie odpuszcze

0

ŻENADA! Zaraz mini GD Barca B - Castilla a tu zadnego niusa....

0

Tak sie zastanawiam.... czemu szans nie dostaje Bartra? Mam nadzieje, ze nie skonczy jak Fontas bo ma niesamowity potencjal

0

1:18 - Pinto w barwach Celty Vigo :)

0

Pisze to 123123 raz! najlepsza "9" na swiecie!

0

Dla zainteresowanych:

W niedziele jest mini GD Barca B vs Real B i ten mecz bedzie mozna obejrzec w canal+ sport :)

0

Swioja droga ostatnie zdanie mnie rozmieszylo.

"Na wyraźne życzenie piłkarza, klub prosi o poszanowanie jego prywatności i zachowanie dyskrecji."

Nikomu nie mówcie, ok?

0

Mam złe przeczucia.....

0

Shadow_Man - to nie bedzie takie proste. Alba jak i Adriano sa w wysmienitej formie

0

oper21 - co? wolisz ogladac mecze z grenadami czy innymi osasunami?

Gran Derbi to jest pilkarskie swieto, ja te mecze uwielbiam, nawet ta niezdrowa atmosfere

0

wojciech6 - wyjdz

0

widze znawcy chca wysylac 30letnich bramkarzy na emeryture :D

0

Astad - hmmm...Dos Santos to bardziej rozgrywajacy niz defensywny pomocnik. To, ze kilka meczow zagral w 1druzynie jako def. nie oznacza, ze to jest jego pozycja

0

Własnie co tam u FONTASA? Ogladalem jego 2 pierwsze mecze, nie popisal sie. A teraz gra w ogole?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?