Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak mozna w tych czasach nie posiadac internetu w telefonie?
0
Iker Casillias do sedziego po meczu z Barceloną: "Idz świętować z nimi"
0
leazard, - chcialem cie zbesztac jednak spojrzalem ile masz lat i sobie odpuscilem
0
A i tez przestancie tak płakać. Vilanova ma wszystko zapewnione. Najlepszych lekarzy i tak dalej. Jak zwykli szarzy ludzie umieraja bo nie maja pieniedzy na leczenie to jest dramat, a Vilanova jest traktowany najlepiej jak moze byc.
0
hubert_nik - nie chcesz komentarzy to nie czytaj, proste
0
brak słów...
0
A jak mowilem, ze jest niegorszy niz Alba, a nawet lepszy to bylem minusowany, Polacy hehe
0
niwrad - ale to jest chyba dla zagranicznyxb pilkarzy, a Messi ma chyba hiszpanskie obywatelstwo. chociaz pewny nie jestem
0
ma ktos moze gola Adriano z POLSKIM komentarzem z canal+?
0
ma ktos moze gola Adriano z POLSKIM komentarzem z canalu+?
0
ma ktos moze gola Adriano z komentarzem Wolskiego? Bo to bylo kapitalne :D
0
Neckard - widze nie wyczules ironii
0
czemu gra ten nieefektywny alexis a nie Thiago...
0
Villa_2001 - dziecko piszesz ze jeden normalny kibic Realu, a przed chwila co pisales na temat Mourinho? no ja pieprze...
0
Villa_2001 - mowi mi per Pan
0
swoja droga nie dziwie sie, ze kibice innych klubow kibicoe Barcelonh maja za dzieci i sezonowcow. wystarczy poczytac komentarze chociazby pod tym newsem
0
mi to pasuje, mam beke z idiotow :D
0
napinajcie sie dzieci, napinajcie
0
ale wy jestescie ludzie smieszni :D
0
Chudini dlaczego zwracasz sie do mourinho? zreszta do kogo ma pretensje?
mourinho sobie ironizuje liczac wlasnie ze tacy ludzie jak wy beda sie spinac. ja takiego mou akurat lubie, kpi z idiotow i to skutecznie
0
Licze ze Atletico sie nie zamknie na wlasnej polowie. Chce nie tylko zwyciestwa Barcelony, a tez swietnego meczu.
0
Napisz komentarz...Mam nadzieje, ze ustawienie Barcelony nie ulegnie zmianie. jeydnie zmiana za Fabregasa Thiago i wygrywamy. Jednak znajac VIlanove pewnie wyjdzie Sanchez
0
Przyjscie Songa pokazalo niektorym, jak waznym dla ans zawodnikiem jest Busquets. Co do Songa to potrzebuje czasu bo gracz wyborny
0
Oriol jest obecnie połamany
0
lukasoon15 - moja niechec do Keity? Cos ci sie musialo pomylic :) owszem na samym poczatku bylem na nie, ale z biegiem czasu mnie przekonal do siebie. jednak nie az tak zeby mowic, ze brakuje go na boisku
0
lukasoon15 - odczuwamy braki w grze poprzez nieobecnosc Keity? Prosze cie, bez przesady. Keita byl dobrym, solidnym zawodnikiem, tyle.
0
christo - przypomnij sobie czasy z Eto'o.
0
Casillas do sedziow po meczu z Barceloną:
"IDZCIE Z NIMI ŚWIĘTOWAĆ"
Pamiętamy!
0
na cyfrze nie ma meczu nie?
0
Z villa Vilanova pododnie postepuje jak Guardiola z Henrym w ostatnim dla Francuza sezonie.