0

jak mozna w tych czasach nie posiadac internetu w telefonie?

0

Iker Casillias do sedziego po meczu z Barceloną: "Idz świętować z nimi"

0

leazard, - chcialem cie zbesztac jednak spojrzalem ile masz lat i sobie odpuscilem

0

A i tez przestancie tak płakać. Vilanova ma wszystko zapewnione. Najlepszych lekarzy i tak dalej. Jak zwykli szarzy ludzie umieraja bo nie maja pieniedzy na leczenie to jest dramat, a Vilanova jest traktowany najlepiej jak moze byc.

0

hubert_nik - nie chcesz komentarzy to nie czytaj, proste

0

brak słów...

0

A jak mowilem, ze jest niegorszy niz Alba, a nawet lepszy to bylem minusowany, Polacy hehe

0

niwrad - ale to jest chyba dla zagranicznyxb pilkarzy, a Messi ma chyba hiszpanskie obywatelstwo. chociaz pewny nie jestem

0

ma ktos moze gola Adriano z POLSKIM komentarzem z canal+?

0

ma ktos moze gola Adriano z POLSKIM komentarzem z canalu+?

0

ma ktos moze gola Adriano z komentarzem Wolskiego? Bo to bylo kapitalne :D

0

Neckard - widze nie wyczules ironii

0

czemu gra ten nieefektywny alexis a nie Thiago...

0

Villa_2001 - dziecko piszesz ze jeden normalny kibic Realu, a przed chwila co pisales na temat Mourinho? no ja pieprze...

0

Villa_2001 - mowi mi per Pan

0

swoja droga nie dziwie sie, ze kibice innych klubow kibicoe Barcelonh maja za dzieci i sezonowcow. wystarczy poczytac komentarze chociazby pod tym newsem

0

mi to pasuje, mam beke z idiotow :D

0

napinajcie sie dzieci, napinajcie

0

ale wy jestescie ludzie smieszni :D

0

Chudini dlaczego zwracasz sie do mourinho? zreszta do kogo ma pretensje?

mourinho sobie ironizuje liczac wlasnie ze tacy ludzie jak wy beda sie spinac. ja takiego mou akurat lubie, kpi z idiotow i to skutecznie

0

Licze ze Atletico sie nie zamknie na wlasnej polowie. Chce nie tylko zwyciestwa Barcelony, a tez swietnego meczu.

0

Napisz komentarz...Mam nadzieje, ze ustawienie Barcelony nie ulegnie zmianie. jeydnie zmiana za Fabregasa Thiago i wygrywamy. Jednak znajac VIlanove pewnie wyjdzie Sanchez

0

Przyjscie Songa pokazalo niektorym, jak waznym dla ans zawodnikiem jest Busquets. Co do Songa to potrzebuje czasu bo gracz wyborny

0

Oriol jest obecnie połamany

0

lukasoon15 - moja niechec do Keity? Cos ci sie musialo pomylic :) owszem na samym poczatku bylem na nie, ale z biegiem czasu mnie przekonal do siebie. jednak nie az tak zeby mowic, ze brakuje go na boisku

0

lukasoon15 - odczuwamy braki w grze poprzez nieobecnosc Keity? Prosze cie, bez przesady. Keita byl dobrym, solidnym zawodnikiem, tyle.

0

christo - przypomnij sobie czasy z Eto'o.

0

Casillas do sedziow po meczu z Barceloną:
"IDZCIE Z NIMI ŚWIĘTOWAĆ"
Pamiętamy!

0

na cyfrze nie ma meczu nie?

0

Z villa Vilanova pododnie postepuje jak Guardiola z Henrym w ostatnim dla Francuza sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?