Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dinio - to chyba falcao musi sie postarac zeby przegonic Ville...
0
Karny po wejsciu Songa? wg mnie nie.
0
Song.... mam nadzieje ze narazie sie uczy gry w Barcelonie bo za ciekawie to nie wyglada. Jakby sie bal dostac pilke, a jak juz ja dostanie to podaje do najblizszego. Busi niby robi to samo ale robi to duzo szybciej i jakby dokladniej. Czekam na prawdziwego SONGA!
0
N2O - tak, jakis czas temu, oczywiscie nie w tym niusie.
0
walle' - dziwi cie to? poziom komentarzy w czasie meczu jest bardzo slabiutki.
0
N2O, - juz wiesz ze w kostce sa wiezadla czy dalej nie?
0
To co mi sie podoba w Tello, Deulofeu i reszcie ze po nieudanym dryblingu w ogole sie tym nie przejmuja. Mentalnosc Polakow niestety czesto jest inna
0
wy ludzie ogladacie w ogole mecz? mozna napisac komentarz raz na 5-10min, ale nie co minute.
0
zachowanie obrony Alaves fatalne... gdzie ten lewy obronca w ogole był
0
dzieci spokoj
0
Feanor85, - z calym szacunkiem ale wiekszosc tutaj piszacych w trakcie meczu to dzieciaki, ktore co akcje maja inne zdanie o zawodniku. Tak wiec nie ma sie czym sugerowac.
0
ludzie przestancie pieprzyc glupoty tylko zacznijcie ogladac.
0
Feanor85, - co ty chcesz chlopie od Sergi Roberto?
0
Martwi mnie to, ze Song sprawia wrazenie jakby nie chcial pilki,...
0
za to uwielbiam ADRIANO!
0
ale Wizia szarpnął
0
Wizia
0
fatalny błąd Montozi...
0
obronca swietny, pomocnik przecietny
0
jeszcze jak atletico wygra z realem... to bedzie cos pieknego :)
0
trzymam kciuki za atletico ze ciagle beda tak naciskac na Barcelone. mimo ze real jest w tym sezonie slaby to atletico naciska wiec nie ma czasu na rozluznienie. a ciesze sie tym bardziej ze od lat ich lubie. ciekawa druzyna i tylko mam nadzieje ze nie beda sprzedawac swoich najlepszych zawodnikow a dokupowac nowych ktorzy wniosa nowa jakosc
0
Stelios23 - jesli tylko nie beda odstawac sportowo to tak.
0
bramkarzy tak jesli na to zaskuguja. obecnie nie ma takich bramkarzy moim zdaniem, a na pewno nie przereklamowwny casillas. dobry byl z 5 lat temu, teraz jest jednym z wielu
0
szary powinien wygrac
0
nie rozumiem tego najazdu na scorpiona. to juz wlasnego zdania miec nie mozna? i tez napisal duzo prawdy bo Alba pilkarzem jest bardzo dobrym ale glownie ma walory ofensywne. w defensywie nie jest tak dobry jak abidal. swoja droga trzeba sie zastanowic dlaczego tracimy tak wiele bramek i moim zdaniem niekoniecznie przez kontuzje. a jeszcze co do Puyola to nie trzeba nikogo za niego slrowadzac tylko trzeba zaufac Bartrze bo jest genialny, potrzebuje tylko gry
0
jak nieraz widze jak sie nasi zawodnicy rozgrzewaja to sie nie dziwie ze sa kontuzje miesniowe.
0
widze ze niektorzy tu zapominaja ze to nagroda TYLKO za 2012 rok
0
a messi?
0
constantine16 - no to ja oczekuje ze Vilanova rowniez wprowadzi nowa jakosc. narazie Barca wygrywa ale ta gra jest srednio piekna dla oka, przynajmniej dla mnie.
coz, nazywaj sobie mnie jak chcesz, wiesz gdzie twoje zdanie mam na moj temat :-)
0
az 2 powtorzenia walnalem :-)