0

w koncu gra ktora mnie cieszy

0

mati1515 - nie cwaniakuj gosciu. ja juz swoje w tej kwestii powiedzialem i nie bez powodu podobnie do mnie mysli sedzia i inni.

0

on*****

0

Arlen - czlowieku pilka leciala w swiatlo bramki! o. probowal wybic (nie strzelic do wlasnej bramki) wiec o samoboju w ogole nie ma mowy. jesli takie sytuacje bylyby traktowane jak samoboje to bramkarze na sezon mieliby takich po kilkanascie lub wiecej.

0

czyli tak jak mowilem. a niedoinformowani szczekali...

0

caratan - sytuacja calkowicie inna. on tylko "polozyl" glowe na nim. ramos za to uderzyl

0

Geble - ramos mial prawo tylko i wylacznie zastawiac pilke. w tej sytuacji rowniez CELOWO machnal reka do tylu na wysokosci glowy Falcao. to jest czerwona ewidentna

0

mati 1515 - poczytaj troszke przepisy i wtedy sie odezwij do wujka pyrza

0

a mi sie wlasnie takie prowokacje podobaja, oczywiscie w ramach rozsadku bo takich zagran jak to ramosa nie popieram. ale czuc ze to sa derby

0

messicocacola - gowno mnie obchodzi jak sie zwijal. bylo celowe uderzenie w okolice twarzy i za to powinna byc czerwona. jesli ktos twierdzi inaczej to jest slepy, koniec kropka

0

przecies to bylo ewidentne uderzenie ludzie, wy jestescie slepi czy co?

0

ewidentna czerwona

0

Fabs jest genialny!

0

Fetta - nie pieprz glupot. zapoznaj sie z przepisami

0

a czemu mial byc samoboj? pilka leciala w bramke, obronca chcial wybic ale nie zdolal tego zrobic wiec oczywista sprawa jest ze gol Messiego

0

jaki samobojczy? to jest gol Messiego

0

MR10- dlatego tam potrzebny jest dobry motywator, a Pep za takiego uchodzi

0

jesli tak bedzie to Balotelli z Tevezem chyba dlugo nie pograja :)

0

merida18, - Sergi Roberto Busiego?!

0

Dinio - haha, Xabi Alonso, Gerrard? reprezentuja wysoki poziom, owszem, ale NIE SA NEJLEPSI na swiecie.

0

chudini - ciekawe jak ma dawac mu szanse jak na tej pozycji mamy sporo zawodnikow wysokiej klasy. do tego sergi roberto ktory rowniez jest kapitalny.

0

statystyki Messiego i Iniesty mialo byc oczywiscie

0

dinio - ehhh, wystarczy popatrzec na statystyki Messiego i Ronaldo. wiem ze to nie jest wyznacznik ale Messi ma przygniatajaca przewage, do tego ma ogromny wplyw na gre Barcelony. Iniesta rowniez jest wybitny ale Messi ten rok mial genialny i to do niego musi trafic zlota pilka. Dodam ze Iniesta to moj ulubiony zawodnik.
i przestan z tym falcao, swietny jest ale nie wiadomo co bedzie za 2 lata

0

Xavi tylko za nazwisko niestety.

0

slodkie? co wy ludzie pieprzycie... komentarze niczym glupiutkich nastolatek. dziecko jak dziecko

0

szkoda ze nie ma ben arfy..

0

Macio93 - ta nagroda nie jest za caloksztalt. Jesli bylaby przyznawana za caloksztalt to dostalby ja pewnie ktos z dwojki - Giggs, Scholes

0

nie rozumiem ludzi ktorzy zachwycaja sie tak nad Casillasem. Zwykly bramkarz, bardzo przereklamowany. Co on takiego robi ze tak go ludzie ubostwiaja? Jest dobry i tylko dobry. Gdzie takiemu komus do Messiego czy Iniesty.

0

Bardzo bym chcial zeby byl to Iniesta ale MEssi w tym sezonie zmazdzyl wszskich i to jemu sie nalezy ta nagroda

0

Y4Qb, - zaszczyt dla Messiego, a dla Kobiego juz nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?