Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w koncu gra ktora mnie cieszy
0
mati1515 - nie cwaniakuj gosciu. ja juz swoje w tej kwestii powiedzialem i nie bez powodu podobnie do mnie mysli sedzia i inni.
0
on*****
0
Arlen - czlowieku pilka leciala w swiatlo bramki! o. probowal wybic (nie strzelic do wlasnej bramki) wiec o samoboju w ogole nie ma mowy. jesli takie sytuacje bylyby traktowane jak samoboje to bramkarze na sezon mieliby takich po kilkanascie lub wiecej.
0
czyli tak jak mowilem. a niedoinformowani szczekali...
0
caratan - sytuacja calkowicie inna. on tylko "polozyl" glowe na nim. ramos za to uderzyl
0
Geble - ramos mial prawo tylko i wylacznie zastawiac pilke. w tej sytuacji rowniez CELOWO machnal reka do tylu na wysokosci glowy Falcao. to jest czerwona ewidentna
0
mati 1515 - poczytaj troszke przepisy i wtedy sie odezwij do wujka pyrza
0
a mi sie wlasnie takie prowokacje podobaja, oczywiscie w ramach rozsadku bo takich zagran jak to ramosa nie popieram. ale czuc ze to sa derby
0
messicocacola - gowno mnie obchodzi jak sie zwijal. bylo celowe uderzenie w okolice twarzy i za to powinna byc czerwona. jesli ktos twierdzi inaczej to jest slepy, koniec kropka
0
przecies to bylo ewidentne uderzenie ludzie, wy jestescie slepi czy co?
0
ewidentna czerwona
0
Fabs jest genialny!
0
Fetta - nie pieprz glupot. zapoznaj sie z przepisami
0
a czemu mial byc samoboj? pilka leciala w bramke, obronca chcial wybic ale nie zdolal tego zrobic wiec oczywista sprawa jest ze gol Messiego
0
jaki samobojczy? to jest gol Messiego
0
MR10- dlatego tam potrzebny jest dobry motywator, a Pep za takiego uchodzi
0
jesli tak bedzie to Balotelli z Tevezem chyba dlugo nie pograja :)
0
merida18, - Sergi Roberto Busiego?!
0
Dinio - haha, Xabi Alonso, Gerrard? reprezentuja wysoki poziom, owszem, ale NIE SA NEJLEPSI na swiecie.
0
chudini - ciekawe jak ma dawac mu szanse jak na tej pozycji mamy sporo zawodnikow wysokiej klasy. do tego sergi roberto ktory rowniez jest kapitalny.
0
statystyki Messiego i Iniesty mialo byc oczywiscie
0
dinio - ehhh, wystarczy popatrzec na statystyki Messiego i Ronaldo. wiem ze to nie jest wyznacznik ale Messi ma przygniatajaca przewage, do tego ma ogromny wplyw na gre Barcelony. Iniesta rowniez jest wybitny ale Messi ten rok mial genialny i to do niego musi trafic zlota pilka. Dodam ze Iniesta to moj ulubiony zawodnik.
i przestan z tym falcao, swietny jest ale nie wiadomo co bedzie za 2 lata
0
Xavi tylko za nazwisko niestety.
0
slodkie? co wy ludzie pieprzycie... komentarze niczym glupiutkich nastolatek. dziecko jak dziecko
0
szkoda ze nie ma ben arfy..
0
Macio93 - ta nagroda nie jest za caloksztalt. Jesli bylaby przyznawana za caloksztalt to dostalby ja pewnie ktos z dwojki - Giggs, Scholes
0
nie rozumiem ludzi ktorzy zachwycaja sie tak nad Casillasem. Zwykly bramkarz, bardzo przereklamowany. Co on takiego robi ze tak go ludzie ubostwiaja? Jest dobry i tylko dobry. Gdzie takiemu komus do Messiego czy Iniesty.
0
Bardzo bym chcial zeby byl to Iniesta ale MEssi w tym sezonie zmazdzyl wszskich i to jemu sie nalezy ta nagroda
0
Y4Qb, - zaszczyt dla Messiego, a dla Kobiego juz nie?