0

casillas i buffon co by nie zrobili i tak beda w czolowce, nawet jak juz nie beda bronic. Najbardziej przereklamowani bramkarze

0

N2O - glupoty piszesz. Ronaldinho byl magiczny, tak, ale pod wzgledem asyst i goli Messi czarodzieja niszczy. Jednak zgadzam sie z tym, ze ronaldinho dawal wiecej radosci swoimi drylingami czy zagraniami

0

silver912, - ehh, pseudo gwiazdy? To sa nasi rodacy! Od ilus tam lat znow mamy Polakow w lm, a zazdrosne polaczki zazdroszcza i pieprza glupoty. Zreszta ten mecy jest dlatego ze najwiecej smsow na ten mecz przyszlo.

0

irytuje jeszcze kogos uzytkownik o nicku "Dinio"?

0

natall11 - smieszna jestes ksiezniczko

0

faktycznie zabawny ten blog skorpiona. Redaktor skorpion haha!

0

betfages, - Orlowski , Laboga i emocje?! Dowaliłeś chłopie teraz :D

0

messaldo - a bilbao potrafilo wygrac z united

0

szkoda ze tak pozno go doceniacie, i to glownie przez media wiekszosc uwaza go za fenomena. Niestety duzo osob tutaj nie ma wlasnego zdania

0

Bulioner- jak ma sie cieszyc z gry skoro jest kontuzjowany?

0

Bingoo - chcesz byc fałszywym człowiekiem?

0

fałszywy pysk

0

silver912 - jezeli nie znasz hatema Ben Arfy to bardzo mi przykro i smutno.

0

mara7villa - Forlan, Sneijder? Obudz sie chlopie

0

piachuFCB - co ty pieprzysz za glupoty? Jakie drewno? Gosc zostal uznany najlepszym graczem CALEJ LIGI NIEMIECKIEJ, ale zazdrosni, zakompleksieni Polacy pieprza ze drewniak. No brak mi slow

0

z ktorego sezonu koszulki zostaly uznane najladniejszymi? bo napewno nie z tego :)

0

Zagorzały Fan F.C.B, - najpierw piszesz, ze nie powinno sie kopiowac stylu gry Barcelony i, ze kazdy klub powinien miec swoj styl... a za chwile krytykujesz styl w jakim zagrala Chelsea :o

0

costantine16 - ciezko odpisac gdy nie jest sie przy komputerze

0

waclo popieram :)

0

constantine16 - fajne to byly czasy. Ibra na ławie, a lepszy Bojan na boisku. Dla takich chwil sie żyje.

0

Bozian jeszcze wystrzeli z formą, stać go na to

0

nic na to nie poradze ale rzygam alexisem

0

nie puszczac Roberto bo ma ogromny potencjal. chyba ze wypozyczenie do klubu z 1 ligi

0

Scorpion22 - na avatar wklej swoją morde zamiast Masche. Wszystko bedzie sie zgadzało.

0

dzieki panowie, wszytsko do mnie dotarło :D

0

dzieki, dzieki, juz sam do tego doszedlem :D

0

Moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc dlaczego Milan bez losowania zostal dobrany do Barcelony? Tylko prosilbym o dokladne wytlumaczenie bo nie ogladalem i ciekawi mnie to :)

0

z cieniutkim milanem bedzie ciezko? szacunek szacunkiem ale milan obecnie jest po prostu slaby i nie mamy prawa z nimi nawet zremisowac

0

natall11 - dlaczego? zle polakom zyczysz?

0

kobu7 - to wystarczy wykupic pakiet.

Pener - no to niech ta osoba nie prosi o smsy skoro nie chce jej sie sprawdzic w internecie w telefonie. Dodam, ze internetu nie trzeba aktywowac ani nic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?