Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
casillas i buffon co by nie zrobili i tak beda w czolowce, nawet jak juz nie beda bronic. Najbardziej przereklamowani bramkarze
0
N2O - glupoty piszesz. Ronaldinho byl magiczny, tak, ale pod wzgledem asyst i goli Messi czarodzieja niszczy. Jednak zgadzam sie z tym, ze ronaldinho dawal wiecej radosci swoimi drylingami czy zagraniami
0
silver912, - ehh, pseudo gwiazdy? To sa nasi rodacy! Od ilus tam lat znow mamy Polakow w lm, a zazdrosne polaczki zazdroszcza i pieprza glupoty. Zreszta ten mecy jest dlatego ze najwiecej smsow na ten mecz przyszlo.
0
irytuje jeszcze kogos uzytkownik o nicku "Dinio"?
0
natall11 - smieszna jestes ksiezniczko
0
faktycznie zabawny ten blog skorpiona. Redaktor skorpion haha!
0
betfages, - Orlowski , Laboga i emocje?! Dowaliłeś chłopie teraz :D
0
messaldo - a bilbao potrafilo wygrac z united
0
szkoda ze tak pozno go doceniacie, i to glownie przez media wiekszosc uwaza go za fenomena. Niestety duzo osob tutaj nie ma wlasnego zdania
0
Bulioner- jak ma sie cieszyc z gry skoro jest kontuzjowany?
0
Bingoo - chcesz byc fałszywym człowiekiem?
0
fałszywy pysk
0
silver912 - jezeli nie znasz hatema Ben Arfy to bardzo mi przykro i smutno.
0
mara7villa - Forlan, Sneijder? Obudz sie chlopie
0
piachuFCB - co ty pieprzysz za glupoty? Jakie drewno? Gosc zostal uznany najlepszym graczem CALEJ LIGI NIEMIECKIEJ, ale zazdrosni, zakompleksieni Polacy pieprza ze drewniak. No brak mi slow
0
z ktorego sezonu koszulki zostaly uznane najladniejszymi? bo napewno nie z tego :)
0
Zagorzały Fan F.C.B, - najpierw piszesz, ze nie powinno sie kopiowac stylu gry Barcelony i, ze kazdy klub powinien miec swoj styl... a za chwile krytykujesz styl w jakim zagrala Chelsea :o
0
costantine16 - ciezko odpisac gdy nie jest sie przy komputerze
0
waclo popieram :)
0
constantine16 - fajne to byly czasy. Ibra na ławie, a lepszy Bojan na boisku. Dla takich chwil sie żyje.
0
Bozian jeszcze wystrzeli z formą, stać go na to
0
nic na to nie poradze ale rzygam alexisem
0
nie puszczac Roberto bo ma ogromny potencjal. chyba ze wypozyczenie do klubu z 1 ligi
0
Scorpion22 - na avatar wklej swoją morde zamiast Masche. Wszystko bedzie sie zgadzało.
0
dzieki panowie, wszytsko do mnie dotarło :D
0
dzieki, dzieki, juz sam do tego doszedlem :D
0
Moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc dlaczego Milan bez losowania zostal dobrany do Barcelony? Tylko prosilbym o dokladne wytlumaczenie bo nie ogladalem i ciekawi mnie to :)
0
z cieniutkim milanem bedzie ciezko? szacunek szacunkiem ale milan obecnie jest po prostu slaby i nie mamy prawa z nimi nawet zremisowac
0
natall11 - dlaczego? zle polakom zyczysz?
0
kobu7 - to wystarczy wykupic pakiet.
Pener - no to niech ta osoba nie prosi o smsy skoro nie chce jej sie sprawdzic w internecie w telefonie. Dodam, ze internetu nie trzeba aktywowac ani nic :)