Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IceMan - Sanchez korzysta z dryblingu ale dobrze wiemy jak to sie konczy... zdecydowana wiekszosc to dziecinne straty
0
- skoro reprezentacja Hiszpanii daje rade bez Messiego to i Barca by dała
0
siael, - czemu w takim razie Iniesta , Tello i Adriano nie boja sie dryblować? :)
Messi to juz jest w Barcelonie bardziej rozgrywajacy/snajper niz skrzydlowy. Niestety coraz rzadziej sie zdarza aby minal 2/3 rywali, tak jak kiedys - dlatego tez moim zdaniem Neymar jest potrzebny. Ktos musi robic przewage
0
jest pracowity ale pytam sie co z tego?! Ja cenie go za walecznosc i starania ale kompletnie to nie przeklada sie na jego gre w ofensywie. Do tego to "przywiazanie" do Barcelony... gdyby patrzac tylko i wylacznie na to, to powinni grac sami wychowankowie.
Sanchez zawodzi, i to bardzo
0
Brak balotelliego to wcale nie musi byc oslabienie, to moze byc wzmocnienie :) Dminacji na boisku jesli chodzi o posiadanie pilki "Super Mario" moglby nie wytrzymac :)
0
jacobFCB, - oczywiscie ze zle. Pedro Alexis Villa Messi Tello Cuenca Afellay Bojan + Iniesta ktory w tym sezonie gra czesciej na skrzydle niz na srodku.
w zeszlym sezonie Pep stosowal rotacje spore w kazdym meczu i jak to sie skonczylo? porażką
0
jacobFCB - skoro zostanie Villa i Sanchez a dodatkowo przyjdzie Neymar to bedziemy mieli z 10 napastnikow
0
duch toma joad - oczywiscie, ze Cesc nie gral na skrzydle. Nie ma zadnych predyspozycji na te pozycje.
0
gdy przychodzil bylem zachwycony jednak jego gra juz taka wspaniala nie byla... solidny zawodnik jesli chodzi o epizod w Barcelonie
0
kiedys bylem na nie ale teraz jestem jak najbardziej na TAK. obecnie nie mamy skrzydlowego ktory potrafilby minac 2/3 zawodnikow oprocz iniesty i messiego ktoremu i tak zdarza sie juz to coraz rzadziej.
neymar messi pedro ... cos pieknego
0
CuleLbn, - bo Bojan to zawodnik Barcelony?
0
hahahahahahaha, teraz nagle wszyscy cenią i uwielbiają Gattuso tylko dlatego, ze pochwalil Messiego i Barce :D
0
oper21 - on jest w ogole bez jakiejkolwiek formu
0
dlugo20 - adriano ze wzgledu na wiek? co ty pieprzysz?
0
Hen - taki spalony to nie spalony
0
Teraz bedzie schodzil nawet jak go cos zacznie swędzieć :P
0
Bajdek84 - dla mnie to byl chyba najnudniejszy mecz od kilku lat. z trudem dotrwalem do konca 1 polowy
0
SANCHEZ ZŁOTA PIŁKA
0
silver912 - gdzie Ty tu widzisz zyczenia? Mowi to co kazdy ambitny pilkarz powinien powiedziec. Trzeba wyjsc na boisko, dac z siebie wszystko i postarac sie wygrac. Co Ty myslisz, ze kazdy przed Barcelona bedzie sie wykladal bo to Barcelona? Jak mnie takie cos denerwuje..,
-------------
"Gdy zobaczyłem go pierwszy raz od razu ujęło mnie jego nietypowe prowadzenie piłki które jest zupełnie niespotykane"
a mnie ujal twoj nietypowy komentarz
0
Sakho moze jest i dobry ale... wyprowadzanie pilki nie nalezy do jego najmocniejszych stron
0
Agger, Skrtel - niezle porpozycje :D Aggera na lawce posadzil stary dziadek Carrager
0
ja Bartre bym sprowadził.
0
Geble - teraz pierwokup ma Milan i to za nizsza kwote. cos chyba okolo 15 mln ale nie pamietam dokladnie
0
constantine16 - to ze masz peoblemy z czytaniem ze zrozumieniem to juz nie moj problem. zawsze powtarzalem ze OCENIAM ICH PATRZAC NA GRE W BARCELONIE. i tak Bojan dawal duzo wiecej w tamtej formie Barcelonie niz Ibra. zrozumiales juz czy dalej bedziesz robil z siebie idiote?
0
co do celebracji gola to sie z nim zgodze. po bramce przeciez nie bedzie plakal. kazdy normalny cieszy sie z gola, oczywiscie z szacunku do klubu mysle ze ta radosc bylaby umiarkowana
0
lubie goscia, potencjal niesamowity ale cos go blokuje, niestety
0
piachuFCB - na pewno warto zaryzykowac. Jak wypali to bedziemy mieli znow amgika w skladzie.
0
pozwolilem sobie "porownac" Becka do Villi bo kolega master stwierdzil, ze Villa przy Angliku jest nikim :)
0
VenoM - a czy ja twierdze, ze odejdzie? :) Nic takiego nie napisalem, napisalem za to ze WG MNIE powinien odejsc
0
do tego lige hiszpanską