0

IceMan - Sanchez korzysta z dryblingu ale dobrze wiemy jak to sie konczy... zdecydowana wiekszosc to dziecinne straty

0

- skoro reprezentacja Hiszpanii daje rade bez Messiego to i Barca by dała

0

siael, - czemu w takim razie Iniesta , Tello i Adriano nie boja sie dryblować? :)
Messi to juz jest w Barcelonie bardziej rozgrywajacy/snajper niz skrzydlowy. Niestety coraz rzadziej sie zdarza aby minal 2/3 rywali, tak jak kiedys - dlatego tez moim zdaniem Neymar jest potrzebny. Ktos musi robic przewage

0

jest pracowity ale pytam sie co z tego?! Ja cenie go za walecznosc i starania ale kompletnie to nie przeklada sie na jego gre w ofensywie. Do tego to "przywiazanie" do Barcelony... gdyby patrzac tylko i wylacznie na to, to powinni grac sami wychowankowie.

Sanchez zawodzi, i to bardzo

0

Brak balotelliego to wcale nie musi byc oslabienie, to moze byc wzmocnienie :) Dminacji na boisku jesli chodzi o posiadanie pilki "Super Mario" moglby nie wytrzymac :)

0

jacobFCB, - oczywiscie ze zle. Pedro Alexis Villa Messi Tello Cuenca Afellay Bojan + Iniesta ktory w tym sezonie gra czesciej na skrzydle niz na srodku.

w zeszlym sezonie Pep stosowal rotacje spore w kazdym meczu i jak to sie skonczylo? porażką

0

jacobFCB - skoro zostanie Villa i Sanchez a dodatkowo przyjdzie Neymar to bedziemy mieli z 10 napastnikow

0

duch toma joad - oczywiscie, ze Cesc nie gral na skrzydle. Nie ma zadnych predyspozycji na te pozycje.

0

gdy przychodzil bylem zachwycony jednak jego gra juz taka wspaniala nie byla... solidny zawodnik jesli chodzi o epizod w Barcelonie

0

kiedys bylem na nie ale teraz jestem jak najbardziej na TAK. obecnie nie mamy skrzydlowego ktory potrafilby minac 2/3 zawodnikow oprocz iniesty i messiego ktoremu i tak zdarza sie juz to coraz rzadziej.
neymar messi pedro ... cos pieknego

0

CuleLbn, - bo Bojan to zawodnik Barcelony?

0

hahahahahahaha, teraz nagle wszyscy cenią i uwielbiają Gattuso tylko dlatego, ze pochwalil Messiego i Barce :D

0

oper21 - on jest w ogole bez jakiejkolwiek formu

0

dlugo20 - adriano ze wzgledu na wiek? co ty pieprzysz?

0

Hen - taki spalony to nie spalony

0

Teraz bedzie schodzil nawet jak go cos zacznie swędzieć :P

0

Bajdek84 - dla mnie to byl chyba najnudniejszy mecz od kilku lat. z trudem dotrwalem do konca 1 polowy

0

SANCHEZ ZŁOTA PIŁKA

0

silver912 - gdzie Ty tu widzisz zyczenia? Mowi to co kazdy ambitny pilkarz powinien powiedziec. Trzeba wyjsc na boisko, dac z siebie wszystko i postarac sie wygrac. Co Ty myslisz, ze kazdy przed Barcelona bedzie sie wykladal bo to Barcelona? Jak mnie takie cos denerwuje..,

-------------
"Gdy zobaczyłem go pierwszy raz od razu ujęło mnie jego nietypowe prowadzenie piłki które jest zupełnie niespotykane"

a mnie ujal twoj nietypowy komentarz

0

Sakho moze jest i dobry ale... wyprowadzanie pilki nie nalezy do jego najmocniejszych stron

0

Agger, Skrtel - niezle porpozycje :D Aggera na lawce posadzil stary dziadek Carrager

0

ja Bartre bym sprowadził.

0

Geble - teraz pierwokup ma Milan i to za nizsza kwote. cos chyba okolo 15 mln ale nie pamietam dokladnie

0

constantine16 - to ze masz peoblemy z czytaniem ze zrozumieniem to juz nie moj problem. zawsze powtarzalem ze OCENIAM ICH PATRZAC NA GRE W BARCELONIE. i tak Bojan dawal duzo wiecej w tamtej formie Barcelonie niz Ibra. zrozumiales juz czy dalej bedziesz robil z siebie idiote?

0

co do celebracji gola to sie z nim zgodze. po bramce przeciez nie bedzie plakal. kazdy normalny cieszy sie z gola, oczywiscie z szacunku do klubu mysle ze ta radosc bylaby umiarkowana

0

lubie goscia, potencjal niesamowity ale cos go blokuje, niestety

0

piachuFCB - na pewno warto zaryzykowac. Jak wypali to bedziemy mieli znow amgika w skladzie.

0

pozwolilem sobie "porownac" Becka do Villi bo kolega master stwierdzil, ze Villa przy Angliku jest nikim :)

0

VenoM - a czy ja twierdze, ze odejdzie? :) Nic takiego nie napisalem, napisalem za to ze WG MNIE powinien odejsc

0

do tego lige hiszpanską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?