0

no ale sadzac takiego bramkarza jak Bravo na ławce to grzech

0

dziwny ruch... Bravo jak i ter Stegen nie sa zawodnikami na lawke rezerwowych. Nie sadze, ze zadowoli ktoregos z nich gra tylko w pucharze Hiszpanii

0

dorosnij, potem pisz komentarze

0

moja wina, ze Xavi juz kilkanascie/kilkadziesiat razy sie w tym stylu osmieszal?

0

niekonicznie. Ci, ktorzy zanizaja poziom, a Xavi i Alves obecnie do tych sie zaliczają

0

a po meczu Xavi bedzie mówił, ze rywale nie chcieli grać w piłke i Hiszpania powinna wygrywac bo kontrolowala mecz oraz miala 80% posiadania piłki

3

Obaj powinni odejsc jesli chcemy nowej jakosci, tyle w temacie

0

wstyd, zenujace komentarze. myslalem ze sezonowcy tak zanizaja poziom, mylilem sie

0

czy wy ludzie niemyslacy nie rozumiecie ze Napoli nie chce sprzedawac Higuaina?!

0

dawac sprawdzonego Piszczka!

1

tylko Reus!

0

swietny zawodnik. Swoja droga smieszne, ze na mundial zostal powolany marny Maxwell, a powolania nie dostal Luis Filipe czy Adriano

0

obecnie Xavi to przecietniak. Swoja droga Ty chcesz zeby Rafinha stal sie zawodnikiem swiatowej klasy w ogole nie grajac? Czy chcesz miec w srodku 5 swiatowej klasy pomocnikow na lawce Rafinha i Sergi Roberto, ktorzy nie mieliby szans na wystep?

Przypomnij sobie jak rozwineli sie Pique, Busquets, Pedro, czy chociazby ostatnio Bartra

1

to ty gosciu mnie pierwszy zaatakowales nazywajac mnie "koneserem futbolu", takze...

2

a dla was zaslepionych fanatykow Argentynczyka, co by nie robil, bedzie najlepszy :)

0

a po co wraca Rafinha?

0

dokladnie. Haslo Mes que un club od dawna(przynajmniej dla mnie) jest nieaktualne.

1

no to niech juz konczy

3

ta? To jakim cudem Barcelona Guardioli w jego pierwszym sezonie byla nazywana najlepiej grajaca druzyna pressingiem?

19

to czas zeby Messi zaczal biegac. Ja jestem osobiscie zazenowany jak widze co on na boisku wyprawia... z wielkiego zawodnika przeradza sie w typowa gwiazdeczke. Luis Enrique ciezkie zadanie bedzie mial - utemperowac "Mesjasza"

0

Robben jest obecnie, zaznaczam OBECNIE lepszym pilkarzem niz Messi

0

tu nie chodzi o odblokowanie... tu chodzi o checi i zaangazowanie. Messi obecnie zachowuje sie jak rozwydrzona gwiazdeczka, niestety..

1

hahahaha, zwykly gol a sie zachwycacie jakby strzelil niewiadomo jakiego gola. "fanboye"

0

tak widzialem, a widziales Messiego 2 lata temu?

4

nie, Messi gra fatalny mecz

0

stracil pasje, a przede wszystkim szybkosc

0

narka

1

dziekuje Bogu ze moge czytac twoje madrosci!

1

My jako Barca

0

nie czepia sie a stwierdza fakt. Rakitic nic takiego nie powiedzial bo nie ma zacytowanych jego slow. ale dla ciebie destro i twoja glowke to zbyt skomplikowane, co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?