Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ale sadzac takiego bramkarza jak Bravo na ławce to grzech
0
dziwny ruch... Bravo jak i ter Stegen nie sa zawodnikami na lawke rezerwowych. Nie sadze, ze zadowoli ktoregos z nich gra tylko w pucharze Hiszpanii
0
dorosnij, potem pisz komentarze
0
moja wina, ze Xavi juz kilkanascie/kilkadziesiat razy sie w tym stylu osmieszal?
0
niekonicznie. Ci, ktorzy zanizaja poziom, a Xavi i Alves obecnie do tych sie zaliczają
0
a po meczu Xavi bedzie mówił, ze rywale nie chcieli grać w piłke i Hiszpania powinna wygrywac bo kontrolowala mecz oraz miala 80% posiadania piłki
3
Obaj powinni odejsc jesli chcemy nowej jakosci, tyle w temacie
0
wstyd, zenujace komentarze. myslalem ze sezonowcy tak zanizaja poziom, mylilem sie
0
czy wy ludzie niemyslacy nie rozumiecie ze Napoli nie chce sprzedawac Higuaina?!
0
dawac sprawdzonego Piszczka!
1
tylko Reus!
0
swietny zawodnik. Swoja droga smieszne, ze na mundial zostal powolany marny Maxwell, a powolania nie dostal Luis Filipe czy Adriano
0
obecnie Xavi to przecietniak. Swoja droga Ty chcesz zeby Rafinha stal sie zawodnikiem swiatowej klasy w ogole nie grajac? Czy chcesz miec w srodku 5 swiatowej klasy pomocnikow na lawce Rafinha i Sergi Roberto, ktorzy nie mieliby szans na wystep?
Przypomnij sobie jak rozwineli sie Pique, Busquets, Pedro, czy chociazby ostatnio Bartra
1
to ty gosciu mnie pierwszy zaatakowales nazywajac mnie "koneserem futbolu", takze...
2
a dla was zaslepionych fanatykow Argentynczyka, co by nie robil, bedzie najlepszy :)
0
a po co wraca Rafinha?
0
dokladnie. Haslo Mes que un club od dawna(przynajmniej dla mnie) jest nieaktualne.
1
no to niech juz konczy
3
ta? To jakim cudem Barcelona Guardioli w jego pierwszym sezonie byla nazywana najlepiej grajaca druzyna pressingiem?
19
to czas zeby Messi zaczal biegac. Ja jestem osobiscie zazenowany jak widze co on na boisku wyprawia... z wielkiego zawodnika przeradza sie w typowa gwiazdeczke. Luis Enrique ciezkie zadanie bedzie mial - utemperowac "Mesjasza"
0
Robben jest obecnie, zaznaczam OBECNIE lepszym pilkarzem niz Messi
0
tu nie chodzi o odblokowanie... tu chodzi o checi i zaangazowanie. Messi obecnie zachowuje sie jak rozwydrzona gwiazdeczka, niestety..
1
hahahaha, zwykly gol a sie zachwycacie jakby strzelil niewiadomo jakiego gola. "fanboye"
0
tak widzialem, a widziales Messiego 2 lata temu?
4
nie, Messi gra fatalny mecz
0
stracil pasje, a przede wszystkim szybkosc
0
narka
1
dziekuje Bogu ze moge czytac twoje madrosci!
1
My jako Barca
0
nie czepia sie a stwierdza fakt. Rakitic nic takiego nie powiedzial bo nie ma zacytowanych jego slow. ale dla ciebie destro i twoja glowke to zbyt skomplikowane, co?