0

i co, destro ekspercie od siedmiu bolesci?

0

polaczek cebulaczek

11

To ty gosciu robisz z siebie pajaca na lamach tej strony. Szkoda ze z tego nie zdajesz sobie sprawy :)

0

Nie mowie, ze Mathieu nie zasluzyl bo nie wiem jak prezentuja sie inni stoperzy Francji tylko chodzi mi o to, ze gdyby teraz gral w Valencii to prawdopodobnie o grze w kadrze moglby sobie tylko pomarzyc

0

to byla Barcelona głodna sukcesu, z charakterem, spektakularna. Predko takiej druzyny nie zobaczymy niestety :) Puyol, Toure, Henry, Eto'o...

1

chore to jest. Gral w Valencii - nie bylo zainteresowania jego osoba jesli chodzi o reprentacje, transfer do Barcelony i 1 sklad w reprezentacji... Czasem mam wrazenie ze niektorzy selekcjonerzy patrza tylko i wylacznie na kluby jakie reprezentuja zawodnicy. Podobna sytuacja byla u nas z Salomonem gdy przyszedł do Milanu.

4

bylo wiele obaw o zachowanie Neymara przed transferem i jak sie okazuje zupelnie niepotrzebnie. Swietny zawodnik, nie jakas gwiazdka.

0

ostatnim zdaniem znow u mnie stracił...

0

jestes po prostu ... niemądry

0

komentarze jak rok czy dwa temu o Bartrze :)

0

Wolski, Ryczel, Twarowski,Roslon, Nahorny najlepsi! Za To Orlowski i Laboga to jest jakis niesmaczny zart i trwa juz wiele lat :/

1

Nic nie wiesz, poszperaj ile Bojan strzelil bramek w druzynach juniorskich

3

No to widac ze Bartra faworytem Enrique nie jest, szkoda

1

"mamy bana" - bez komentarza :)

0

no wlasnie, w Celcie, a to jest wielka Barcelona. Narazie zawodzi na calej linii, zobaczymy jak bedzie dalej

0

a co Rafinha takiego pokazal? Narazie slynie z tego ze jest bratem Thiago

0

a to niby z jakiego powodu?

0

jakie 3 okna? na 2. Zima w tym roku i wakacje w przyszłym. W zimie za rok juz beda transfery

0

obrazasz Adriano i Sylvinho..

0

oby, swietny bramkarz

1

najpierw musialby nauczyc sie pisac po polsku

0

Adriano ma byc podstawowym prawym obroncom! Na lewa obrone w razie problemow Alby Mathieu i problem z glowy. Nie wiem po co byl sciagany Douglas gdy mamy jeszcze 2 przecietniakow Alvesa i Montozie ...

1

najgorszy lewy obronca jaki gral w FCB

0

Nadzieja matką głupich

0

Jedno mile slowo i nagle ma szacunek wsrod uzyfkownikow(nie mylcie z kibi ami) fcbarca.com - smieszne i zenujace

5

No ale Eto'o obecnie dawalby wiecej niz Pedros

0

Dzisiaj? Jego sie nigdy nie da sluchac, pieprzy te swoje madrosci jak potluczony. Nc+ ma tylu swietnych komentatorow a akurat Barce musza komentowac dwaj nieudacznicy Laboga i Orlowscy. Nie dosc ze sa nudni jak flaki z olejem to dodatkowo ciagle szukaja jakichs sensacji tam, gdzie ich nie ma. Jakas petycje by sie przydalo wyslac do nc+

0

mam jedno pytanko. DLaczego kierujesz swoja wypowiedz do Ronaldo? Nie wejdzie tu i tego nie odczyta. Myśl troche bo takie posty irytują

2

mi jego gadanie nie przeszkadza, co wiecej, udowadnia jak sam mowi ze jest ambitny

0

jakby tak kazdemu dawac szanse na zrehabilitowanie sie.... Az dziwne co sie dzieje ostatnio z Pique... za Guardioli abolutny top wsrod obroncow a teraz potrafi zagrac wybitny mecz, a zaraz zagrac slabiutki. Bartra trzyma ciagle rowny bardzo dobry poziom i moim zdaniem moze sie jeszcze rozwinac, warunek to regularna gra, a na taka u LE sie chyba nie zapowiada, niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?