Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i co, destro ekspercie od siedmiu bolesci?
0
polaczek cebulaczek
11
To ty gosciu robisz z siebie pajaca na lamach tej strony. Szkoda ze z tego nie zdajesz sobie sprawy :)
0
Nie mowie, ze Mathieu nie zasluzyl bo nie wiem jak prezentuja sie inni stoperzy Francji tylko chodzi mi o to, ze gdyby teraz gral w Valencii to prawdopodobnie o grze w kadrze moglby sobie tylko pomarzyc
0
to byla Barcelona głodna sukcesu, z charakterem, spektakularna. Predko takiej druzyny nie zobaczymy niestety :) Puyol, Toure, Henry, Eto'o...
1
chore to jest. Gral w Valencii - nie bylo zainteresowania jego osoba jesli chodzi o reprentacje, transfer do Barcelony i 1 sklad w reprezentacji... Czasem mam wrazenie ze niektorzy selekcjonerzy patrza tylko i wylacznie na kluby jakie reprezentuja zawodnicy. Podobna sytuacja byla u nas z Salomonem gdy przyszedł do Milanu.
4
bylo wiele obaw o zachowanie Neymara przed transferem i jak sie okazuje zupelnie niepotrzebnie. Swietny zawodnik, nie jakas gwiazdka.
0
ostatnim zdaniem znow u mnie stracił...
0
jestes po prostu ... niemądry
0
komentarze jak rok czy dwa temu o Bartrze :)
0
Wolski, Ryczel, Twarowski,Roslon, Nahorny najlepsi! Za To Orlowski i Laboga to jest jakis niesmaczny zart i trwa juz wiele lat :/
1
Nic nie wiesz, poszperaj ile Bojan strzelil bramek w druzynach juniorskich
3
No to widac ze Bartra faworytem Enrique nie jest, szkoda
1
"mamy bana" - bez komentarza :)
0
no wlasnie, w Celcie, a to jest wielka Barcelona. Narazie zawodzi na calej linii, zobaczymy jak bedzie dalej
0
a co Rafinha takiego pokazal? Narazie slynie z tego ze jest bratem Thiago
0
a to niby z jakiego powodu?
0
jakie 3 okna? na 2. Zima w tym roku i wakacje w przyszłym. W zimie za rok juz beda transfery
0
obrazasz Adriano i Sylvinho..
0
oby, swietny bramkarz
1
najpierw musialby nauczyc sie pisac po polsku
0
Adriano ma byc podstawowym prawym obroncom! Na lewa obrone w razie problemow Alby Mathieu i problem z glowy. Nie wiem po co byl sciagany Douglas gdy mamy jeszcze 2 przecietniakow Alvesa i Montozie ...
1
najgorszy lewy obronca jaki gral w FCB
0
Nadzieja matką głupich
0
Jedno mile slowo i nagle ma szacunek wsrod uzyfkownikow(nie mylcie z kibi ami) fcbarca.com - smieszne i zenujace
5
No ale Eto'o obecnie dawalby wiecej niz Pedros
0
Dzisiaj? Jego sie nigdy nie da sluchac, pieprzy te swoje madrosci jak potluczony. Nc+ ma tylu swietnych komentatorow a akurat Barce musza komentowac dwaj nieudacznicy Laboga i Orlowscy. Nie dosc ze sa nudni jak flaki z olejem to dodatkowo ciagle szukaja jakichs sensacji tam, gdzie ich nie ma. Jakas petycje by sie przydalo wyslac do nc+
0
mam jedno pytanko. DLaczego kierujesz swoja wypowiedz do Ronaldo? Nie wejdzie tu i tego nie odczyta. Myśl troche bo takie posty irytują
2
mi jego gadanie nie przeszkadza, co wiecej, udowadnia jak sam mowi ze jest ambitny
0
jakby tak kazdemu dawac szanse na zrehabilitowanie sie.... Az dziwne co sie dzieje ostatnio z Pique... za Guardioli abolutny top wsrod obroncow a teraz potrafi zagrac wybitny mecz, a zaraz zagrac slabiutki. Bartra trzyma ciagle rowny bardzo dobry poziom i moim zdaniem moze sie jeszcze rozwinac, warunek to regularna gra, a na taka u LE sie chyba nie zapowiada, niestety