Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gielar00 - po 1 meczu? Bojan ostatnie spotkania rozgrywa bardzo dobrze. Tak jak juz pisalem wczesniej, Bojan umiejetnosci juz ma, teraz potrzeba mu minut na boisku aby stac sie klasowym zawodnikiem.
0
Gielar00 - to kwestia czasu.
A co do wystepow Bojana to jest jeszcze wariant Henry Messi Pedro, wiec nic pewnego. Pep juz tyle niespodzianek sprawil, ze ciezko przewidziec :)
0
Balcer9 - ogladam kazdy mecz, wiec mialo mi sie prawo pomieszac, ale czy sie osmieszylem? Chyba nie.
0
Balcer9 - toz pisze.
Iniesta1899 - wymien inne mecze Ibry :) Rowniez wesolych swiat zycze.
0
Jason - to ty chyba meczow nie ogladasz, skoro piszesz ze Bojan gral slabo. WYjatek to Valencia, ale to tylko 1 polowa.
0
maciej83 - to jest moje zdanie i wisi mi co o nim sadzisz. Jednak naraze wiekszosc co pisze sie potwierdza :)
0
zly przyklad. Z Valencia WSZYSCY w 1 polowie zagrali slabiutko, a Bojan w tym sezonie gdy tylko dostaje szanse to pokazuje ze wnosi bardzo duzo. Dzisiaj 2 gole + kilka pieknych podan do Messiego.
0
Nie ma tragedii bo jest lepszy Bojan :D
0
Ja rowniez uwazam ze Dimi zagral niezle. Drobne bledy byly to logiczne, ale dla mnie dobry mecz.
0
Mecz niesamowity i to w takim skladzie! Pokazuje po raz kolejny jak wspanialych mamy wychowankow. Dos Santos pozytywny wystep.
ja czekam na wypowiedz Barosa1990 na temat BOJANA :D
0
Dla mnie ewidentny karny ale mniejsza z tym.
Jak mozecie sie dziwic za co czerwo?! W takiej sytuacji jak sedzia odgwizduje faul to musi dac czerwona! Nie znacie w ogole przepisow a potem wielkie oburzenie
0
oczywiscie ze jestem za. ktos tu pisal, ze moze czyscic Xaviemu buty... hmm, pewnie tak ale juz niewiele mu do Xaviego brakuje a jest sporo mlodszy. Trzeba go sprowadzic bo jak Xaviego zabraknie to nie bedzie zaciekawie. Typowy rozgrywajacy musi byc, a dodatkowo wiadomo, ze w sezonie sa kontuzje, wiec na pewno Cesc by nie siedzial. Do tego rotacje.
Nawet za te 50mln, bo co lepiej wydac 50mln na innego, gorszego, dlatego ze cesc jest wychowankiem a ten 2 nie? Moim zdaniem cel nr 1 w pzryszlym okienku transferowym.
0
ekwi - zrozum, ze jak sedzia podyktowal karnego to MUSIAL dac czerwona kartke.
Mial sie przyznac i w nagrode jeszcze ofiarowac karnego dla Barcelony :)
0
Zreszta nawet jak sobie symulowal to mial prawo. Dlaczego nie zwrocisz uwagi na to jak Alves sie zachowuje po faulu na nim?:)
0
ekwi - Puyol mu przeszkodzil, Fabregas normalnie uderzal. A ty myslisz, ze takie cos nie boli? Widocznie nigdy nie grales, dodatkowo w tej sytuacji raczej juz poczul, ze odnowil mu sie uraz, zreszta o tym juz mowil.
0
larry - jakby wczensije nie napisal, tak teraz musial napisac, ze mu sie to nie podobalo bo zrobilby z siebie totalnego debila :)
Ale ja go nie oceniam bo nie pamietam co on pisal, jezeli w ogole cos wtedy pisal
0
ekwi - przyaktorzyl? w ktorym momencie?
0
ekwi- dlaczego? Bo strzelil bramke? ^^ haha masakra
0
No dokladnie to jezdzenie po Fabregasie rowniez mnie smieszy, ale tacy sa polscy kibice.
0
sirkamillo - czy ja bronilem Henryego? Smieszy mnie fakt, ze jest tak osadzany, ale nic nie pisalem o jego grze. Czytaj ze zrozumieniem czlowieku
0
Juz go wszyscy zegnaja, powtorzy sie dobry jego mecz i juz bedzie dla wsyztskich od zawsze idolem, ale to jest smieszne.....
0
u99artur1 - tak, Henry wchodzac na boisku mial jeden cel. Strzelil samoboja, aby samemu nie miec szansy obronic to trofeum. Idz do lekarza.
0
ekwi - Puyol tak sie ustawil, ze fabregas nie mial jak tej pilki uderzyc, a blokowal mu dostep pilki moim zdaniem nieprzepisowo. A skoro wtakiej sytuacji sedzia podyktowal karnego to czerwona musial wyciagnac!!
0
stlifer111 - nie powinno byc karnego! TO jest sport twardy, kontaktowy i na prawde badzcie w takich sytuacjach obiektywni. W meczu z Chelsea takich sytuacji bylo wiele.
0
dla mnie faul jak i czerwona zasluzone.
Jak to zart to toche slaby, cos lepszego mogliscie wymyslec :)
0
michal_59 - pisalem juz, ale usuwaja sie komentarze.
gdy faulowany jest napastnik, ktory ma przed soba tylko bramkarza(w tym przypadku tam bylo) to obronca musi dostac czerwona kartke. Nawet jakby go lekko pchnal, spowodowalby jego upadek, wiec czerwona.
0
Widzial ktos opis tego Lasoty na gg? I taki czlowiek reprezentuje FCBP .....
0
w wykonywaniu wolnych oczywiscie, zeby nie bylo
0
kzatek - Ronaldinho? Tez calkiem niezly, chociaz lepsi sa :)
0
larry - a gdzie kapitalnie grajacy Puyol i Busquets? Dla mnie to oni zagrali najlepiej.