Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe*
Pingwinek - jak mozesz porownywac Eto'o z tym przecietniakiem?
0
e jak zareaguje Pep. Bo jak wystawi Ibre, a posadzi Henryego to bedzie baaardzo niesprawiedliwy wobec Henryego.
0
Jak mozna szukac pozytywow w tak fatalnej grze Szweda. To, ze jestescie fanami nie oznacza, ze kazdego zawodnika macie glupio bronic. Oceniajcie obiektywnie.
0
Titi1419 - a co mam pisac, ze jest kapitalny, niesamowity, fantastyczny skoro gra jak ostatnia ...?
0
oper21 - nie nic nie wychodzilo, tylko mu sie niechce. Zauwaz to.
0
Armandi - mam spore, i nie zobaczysz bo tak nie bedzie - niestety nie te umiejetnosci. A przypominam, ze Ibra zostal kupiony po to, aby odrazu strzelac gole a nie 5 sezonow sie aklimatyzowac.
0
A kto pamieta jak w tamtym sezonie 90% kibicow pisalo, ze kazdy inny napastnik majac za soba Xaviego, Inieste, Messiego strzeli 50bramek? :)
0
a no faktycznie Toure mial zolta, wiec w tym przypadku zmiana prawidlowa, ale ogolnie chcialbym duzo czesciej widziec Toure.
0
Armandi - jak chciales mnie rozbawic to ci sie udalo.
Co do meczu to zaczne oczywiscie od Ibry. Kolejny fatalny mecz i gdyby Real zrobil taki transferza taka kase kazdy kibic Barcelony by z tego zartowal. Co mecz zadaje sobie pytanie co taki zawodnik robi w najlepszej druzynie na swiecie, szukam jakis jego plusow, ale nic nie widze kompletnie nic. Szkoda, ze Pedro i Messi podawali mu w sytuacjach gdzie mogli strzelac bo wtedy zapewne bylby wyzszy wynik. Ocena za mecz to 0 lub 1.
Messi - fenomen i nie ma co wiecej dodawac. Oczywiscie 10.
Valdes interweniowal pewnie, a przy golach zbyt duzo do powiedzenia nie mial, tak wiec nota mysle 6 bylaby dobra.
Zaluje tez po raz kolejny, ze tak wczesnie Pep zdjal Toure. Keita co prawda po kontuzji, ale byl kompletnie zagubiony.
Mam tez nadzieje, ze Guardiola da w koncu odpoczac Messiemu bo nie chce nawet myslec co by bylo gdyby Leo nabawil sie jakiejs kontuzji...
0
Ja bym posadzil kolejny mecz na lawce Ibre. Uswiadomilby sobie, ze na 1 sklad trzeba sobie zapracowac.
Henry - Bojan - Pedro
0
Chcialbym zobaczyc ponownie w 1 skladzie Czyhrynskiego i Bojana.
0
orzeł - Real jest 1, ale ma tyle samo pkt co Barca. A kto gra dalej w LM? Kto wygral poprzednie GD? Zreszta ja nie mam zamiaru sie klocic kto jest lepszy bo wisi mi to. Dla mnie liczy sie tylko jak gra Barcelona.
0
Widac, ze Muniesa to obronca bo techniką to on wtedy nie grzeszyl :D
0
szafarz - chyba nie czytales calego newsa. Link do 1 jak i 2 odcnika jest podany na samym dole.
0
na fotce do newsa to oczywiscie ze to Dani. A w galerii fajnie Henry polecial :D
0
ja jako obronca czekam na czesc z Puyolem :D
0
Kuba1899 - MU byloby najgorsze, dlatego ze im zalezy tylko na zwyciestwie nie na stylu. Zamurowaliby sie na Camp nou. A mysle, ze Arsenal tego robil nie bedzie. Szykuje sie widowiskowy dwumecz :D
0
Glowek_FCB - Bordeaux moim zdaniem mimo, ze nie ma wielkich nazwisk gra sporo ciekawsza pilke od Lyonu, dlatego bede za nich trzymal kciuki. Zreszta, 1 miejsce w grupie razem z Bayernem i JUve to potwierdza.
0
jojko - maja chwilowa znizke formy, podobnie jak w tamtym sezonie. Na podobnym etapie maja zadyszke, wiec mysle, ze w tym czasie sa stosowane intesywniejsze treningi.
0
Widze stawiacie Bordeaux w straconej pozycji, a wedlug mnie to oni sa faworytami. Ja tam bede za nich kciuki trzymal bo graja ciekawa pilke.
0
widze faktycznie zbyt pewnosc siebie. Arsenal to nie sa chlopcy do bicia, tak wiec troche szacunku.
0
gunnersfan9 - wyjdz i nie kompromituj sie wiecej. Niech przykryją Messiego, ale wtedy Iniesta, Henry, Pedro beda jezdzic az milo.
CO do losowania to chcialem Bordo lub Arsenal bo graja ofensywnie. Trafilimy na Arsenal, czyli gramy z druzyna, ktora bardzo podobnie gra do nas. Nie watpiliwie jest to pojedynek 2 najpiekniej grajacych druzyn. Juz sie nie moge doczekac :)
0
"Następnie agent Ibrahimovicia w pewnym stopniu skrytykował grę podopiecznych Guardioli. Stanowczo zaapelował, by ci pomogli mu na boisku i zagrali bardziej 'pod niego'."
Chyba zapomnial, ze to nie jest Inter, a Barcelona. Tu sie gra zespolowo.
Co do tego wojownika tez mocno przesadzil - ja na boisku tego nie widze.
0
brunionasty - co? w ostatnim meczu gral tylko 1 polowe, gdzie wszyscy grali slabo. W poprzednich meczach gdzie wystepowal od 1 minuty prezentowal sie bardzo dobrze, widze krotka pamiec masz.
0
Tak, a wiadomo od kogo sie tego strzalu nauczyl :)
0
No wedlug mnie tez spalony, ale nie ma co przezywac. Byla piekna gra i wysokie zwyciestwo 2 raz z rzedu, wiec tylko miec nadzieje, ze wrocila Barca z zeszlego sezonu :)
0
ekwi - no cos takiego krzyczal, ale tez zachowanie znow niepotrzebne i takie gwiazdorskie(nie czepiam sie).
Ja bym chcial trafic na Arsenal lub Bordeaux.
0
Tak apropo to znow zobaczyc miny zawodnikow Chelsea po meczu Interu bezcenne :D Identycznie jak po naszym meczu z nimi:D A gol Eto'o kapitalny.
0
azyl - a nazywaj mnie jak chcesz, wisi mi to. Ja tylko napisalem prawde, czyli ze barca bez Ibry gra ladniej. Tylko to, to jest atakowanie? MAsz problemy z czytaniem? Napisalem prawde i tyle.
Nie mam zamiaru wiecej dyskutowac bo wole cieszyc sie z tego jakze pieknego zwyciestwa :)
0
FCB keres -ja wiem czy Orlowski to taki wybitny komentator... zero emocji i w ogole przed meczem moge sie spodziewac co bedzie mowil.