0

robokochambarce - jaki atak? Odpowiedzialem ci i przy okazji napisalem o interpunkcji bo to troche razace jest.

I nie wszystkim odpowiadam, tylko tym z ktorymi sie nie zgadzam, wiec? Czekam na odpowiedz - jezeli sie nie doczekam to znaczy, ze nie wiesz jak odpowiedziec na moj "atak" :)

0

gczo777 - ale jak on ma kogos "okiwac" skoro po przyjeciu pilki staje w miejscu i robi dziwne ruchy w miejscu? Drybling musi byc w szybkim biegu. No chyba ze jest sie Messim wtedy w miejscu mozna kogos skrecic :)

0

I pewnie 70% ludzi twierdzi, ze Ibra jest lepszy technicznie, ale to tylko gdybanie bez dowodow. To, ze potrafil(juz nie potrafi) przejsc kilku rywali i w efektowny sposob zdobyc bramki nie znaczy, ze jest dobry technicznie. Technika to wedlug mnie przede wszytskim przyjecie pilki, odegranie jej a to u Szweda co juz wczesniej pisalem szwankuje i to mocno.

0

kris32134564 - co mialo oznaczac to "srodowisko Bykuuna to Pyrzo"?

Widze, ze wciaz dyskutujecie o technice Ibry. Tak tak, naogladaliscie sie filmikow na YT i z Ibry wielki technik, tylko niech on to wreszcie pokaze. Ja wciaz nie moge uwierzyc, ze dalismy 70mln za takiego muła, gdzie moglismy zostawic Eto'o(nikt nie zna dokladnie sprawy, ale na pewno daloby rade go pozostawic w zespole) albo kupic 100razy lepszego od Ibry Ville.

0

robokochambarce - tak sie rozpisales, ze nie wiem o co ci kompletnie chodzi. I nie zwracam sie zawsze do kogos, tylko jak ktos pisze glupoty to musze to zrobic. Aa i nauczylbys sie w koncu jak poprawnie stawiac znaki interpunkcyjne.

0

Pajo - a co ma do tego Pudzian? I co ma znaczyc to "hehe"? Skoro masz cos do napisania konkretnego to to napisz, a nie rzucasz zdaniem, ze nie wiadomo o co ci chodzi. Ja juz koncze bo szkoda czasu na dyskusje z takimi ludzmi.

0

A ile dzieki VV mamy pktow... ojojoj bije na glowe zlatana :)

0

haha dzieki Ibrze mamy 2 pkt wiecej. Co ty czlowieku w ogole piszesz. SKoro tak stawiac sprawe to Pedro jest liderem w takich golach.

0

to wlasnie rozni Barcelone od Realu, ze styl jest mega wazny.

0

hell998 - a dlaczego uwazasz, ze Ibra jest lepszy technicznie? Przeciez on nie potrafi dobrze przyjac i odegrac pilki!(jakbys ogladal mecze to bys wiedzial:)

0

W kamerunie co robi? Jest najlepszym ich pilkarzem, najlepszym strzelcem, najlepszym strzelcem PNA. W Interze moze bramek duzo nie zdobywa, ale przez niego idzie duzo kombinacyjnych akcji i jak zwykle swietny w pressingu. ZReszta taka np. akcja w meczu z Chelsea orzy 1 golu - swietne przyjecie i wypuszczenie kolegi, a Ibra by to przyjal i kiwalby w miejscu:)

0

no to widac, ze jestes kibicem Realu bo Barcelona owszem wygrywa, ale nie w jakims powalajacym stylu.

0

a4tech - no pewnie, ze Eto'o jest lepszy. Technika, dynamika, szybkosc, bramkostrzelnosc - wszystko na korzysc Samuela.

0

a4tech - oj wymienilbym baaaaaardzo duzo lepszych pilkarzy niz Szwed.

0

ludzie wy naprawde nie dostrzegacie tego, ze Barcelonia po odejciu Eto'o stracila jakosc? Stoi przed polem karnym i zero ruchu.

0

Gielar000 - nie mozemy sie odczepic bo gra f.a.t.a.l.n.i.e.

Co to kontuzji to ja osobiscie sie ciesze z tego, ze Bojan bedzie mial wieksza szanse na gre :) (nie ciesze sie z kontuzji Ibry - zbey potem nie bylo)

0

Ja bym go zostawil w Barcelonie. Moze grac na skrzydle jak i na srodku pomocy, wiec na pewno by sie przydal.

0

Zielony164 - dojdzie i to nie raz.

0

Amsterdam - chyba nie wiesz co to jest pressing. Ja pressing ostatni raz widzialem, gdy Eto'o byl w skladzie.

0

messi85 - nie znasz filizofii Barcelony, wiec nie mamy o czym rozmawiac

0

maniek - a co moze gramy rownie efektownie co w tamtym sezonie? Nie ma juz tylu swietnych kombinacyjnych akcji.

0

messi85 - naucz sie czytac czlowieku. Nie chodzi mi o wyniki a o gre, i kto tu jest sezonowcem. Licza sie dla ciebie tylko wyniki.

vares999 - nie jest tragiczna bo wciaz gramy najladniej, ale jest duzo gorzej niz w tamtym sezonie. No ale to byl jeden wyjatakowy sezon i trudno bedzie takie cos powtorzyc.

0

Wiecej pktow, duzo gorsza gra.

0

uwazany za lepszego niz*

0

lopezinho - bede najezdzal bo slabo gra. IDzie szybka akcja podanie do Ibry i co? Przyjecie, kiwanie sie ze samym soba w miejscu i albo strata albo podanie do tylu. Tak gra zawodnik, ktory jest uwazany za Eto'o?

0

lopezinho - nikt tu nie mowi o 10, ale o sprawiedliwym ocenaniu. A skoro w twoich ocenach Zlatan dostal 7 to Pedro powinienen 9.

0

lopezinho - Pedro niewidoczny? hehe, przeciez on prawym skrzydlem przeprowadzil kilka swietnych akcji. Raz po kapitalnej akcji wylozyl Messiemu pilke jak na tacy lecz ten zle przyjal. Do tego bardzo wazny gol. Jeden z lepszych dzisiaj na boisku.

0

sphinks - ta moze stac ile chce, tylko, ze w odpowiednim momencie ma zrobic tak, zeby przy podaniu tego spalonego nie bylo. Zreszta, jak to napisales on "stoi", wiec nawet nie ma jak do niego pilki zagrac na dobieg, czy pilki prostopadlej. gdyby biegal to latwo taka pozycje by sobie wyrobil.

A taka akcja, gdzie rozpedzony Messi pedzio srodkiem, a Ibra stoi doprowadza mnie do szalu. Momentami gra tak jakby mu nie zalezalo - wygramy do dorbrze, nie to trudno.

0

obiektywniejade - ok "łosiu" tyle tych zapatrzonych zwollenikow Ibry, ze myslalem ze to na serio napisales :p

0

Santana10 - no popatrz kolejny. Pokaz swoimi wypowiedziami jaki ty jestes madry:) Bo jedno zdanie o meczu moze kazdy wyrazic, nawet nie ogladajac tego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?