0

Proponuję wkleić to w komentarzach, pod każdym kolejnym artykułem mówiącym o powrocie Deulofeu, bo malkontentów na pewno brakować nie będzie. :)

0

Wg. Wikipedii jest właśnie wypożyczony.

0

No właśnie, co się z nim stało?

9

Mascherano:

- 7 sezonów w La Liga
- 1 Bramka
- 4 Tytuły La Liga!

Ronaldo:

- 8 sezonów w La Liga
- 395 Bramek
- 1 Tytuł La Liga!

PS. Nie moje, z Wykopu pożyczyłem. :)

1

Jak to się stało, że On skończył w takiej Osasunie? Jak grał w PSG, to podobał mi się, całkiem solidny bramkarz.

0

Jakby nie zostawił Mathieu na trybunach, to można by zmienić Pique.

1

AG21, bo 2 bramki + cały czas pod grą.

0

Widziałem, nawet w okienko nie leciał. Jak mu mur zasłonił, to tez żadne usprawiedliwienie, to po części od niego zależy, bo to On ustawia mur.

0

I to jest właśnie ta chimeryczność Marca. W meczu z Realem łapie wszystko w zęby, staje na głowie by wyjąć każdą piłkę, a w meczu z ogórkami stoi jak figura z wosku i odprowadza piłkę wzrokiem...

2

Ma ktoś link do ładnego acstreama?

0

Ma ktoś link do acestream?

0

A no z doświadczenia wiem. Już ze dwa albo nawet trzy razy takiego dostałem. Raz to nawet nie za linka, tylko za cytat, nie artykuł, a cytat czyjegoś komentarza...

0

Jakby ktoś z Barcy (najlepiej Gomes, Mathieu albo Rakiti) w podobnej sytuacji nie zatrzymał gracza Realu, to by wielu z Was zareagowało tak samo jak Krisztianu, tylko że w swoich domkach. A jaki byłby ryk, płacz i hejty w komentarzach po meczu, to bania mała...

94

Za zasługi w tym sezonie Roberto należy się "Order Puyola" i przydomek "Waleczne serce".

0

Nie, nie, nie. Teraz każdy mecz jest jak finał, nawet taki z Osasuną. Nasi już w tym sezonie wiele razy dawali "popisy" ze słabszymi rywalami. Nie ma co ryzykować.
A poza tym, to właśnie po to były rotacje przez cały sezon, by teraz w końcówce, zwłaszcza w tak niestabilnej sytuacji, grać podstawą. Można wpuścić 2-3 zmienników, okej, ale bez takich szaleństw o jakich myślisz. Jeśli Osasuna jest faktycznie taka cienka, to nasi powinni im jeszcze przed przerwą wcisnąć 2-3 bramki minimum i wtedy można od razu zrobić zmiany i dać odpocząć najważniejszym ogniwom.

0

Nie przekonują mnie zawodnicy z Anglii, no chyba że to byłaby taka firma jak nasz kozak z numerem 9.

0

Właśnie o ten filmik mi chodziło. :)

Swoją drogą, ogarnia ktoś hiszpański na tyle by przetłumaczyć co on tam gada? Mam na myśli szczególnie to o Pique.

To co ja (chyba) zrozumiałem to "Piqe habla ahora", a wg. Google Translate to będzie "speak now", czyli to pewnie oznaczało coś w stylu "powiedz teraz Pique!" / "pogadaj sobie teraz Pique ". Ale tak naprawdę nigdy się nie uczyłem hiszpańskiego, więc mogę wymyślać głupoty. :)

1

Laporte? Krychowiak?? WTF?!

0

A co jest nie tak z jego głową/charakterem?

0

Może jutro wstawię, bo dzisiaj chcę jeszcze trochę pokomentować, a z ewentualnym banem nie będę mógł. :P Ale na razie wyślę Ci na PW.

1

Widzieliście filmik, na którym Tomas Roncero - główny redaktor sekcji Realu w dzienniku AS - żywiołowo reaguje na bramkę Jamesa, krzyczy coś o Pique, a potem wychodzi wkurzony po zwycięskiej bramce Messiego? Całkiem zabawny... :D

Wstawiłbym link, ale nie wiem czy tutejszy reżim mnie znów nie zbanuje? Mogę wstawić? To ze strony AS-a oficjalnej jest.

0

Nie tylko strzelił gola, ale i asystował przy pierwszej bramce. Ocena po meczu musi być wysoka, pomimo iż z przebiegu meczu wydawał się jednym ze słabszych ogniw drużyny.

0

Żółta dla Ramosa? Za wjazd DWIEMA nogami, w dodatku od tyłu?

3

Messi jak Batman, Roberto jak jego Robin!

3

Messi przy bramce pozbył się chusteczki z ust, tak jak i pozbył się uśmieszków z ust kibiców Realu XD

0

Wolałbym żeby ten mecz się dzisiaj nie odbył. Mam złe przeczucia...

0

Ściągnij AceStream'a

0

Skąd ta pewność że by grzał? W zeszłym sezonie zachwycał, był nawet łączony z Barcą, a jak ktoś zachwyca grając w defensywie świetnie broniącego Atleti, to już chyba coś.

0

Sporo więcej niż od 3 lat.

1

Z wszystkim się zgadzał w całości lub w większości, ale nie z Rakiticiem. Jak gra i jest formie, to robi robotę, pracuje za dwóch. Różnicę też robi to, że nie ma za plecami konkretnego prawego obrońcy, tylko Roberto, który z przodu daje niewiele, a w obronie to wręcz dramat. Dobrze, że Alves odszedł, jego czas się skończył dawno temu, ale źle że nie sprowadzono nikogo konkretnego lub nie dano więcej szans Vidalowi.
Co do Paco, to moim zdaniem ma potencjał, bo w Valencii dawał radę. Niestety nie każdy od razu dostosowuje się do poziomu Barcy, a i szans przy Suarezie aż tyle nie dostawał. Munira nie chciałbym tu więcej widzieć, bo gość jest ślamazarny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?