0

Niech za Roberto wejdzie Rakitić albo Rafinha, bo granie 4 obrońców z Roberto nie ma najmniejszego sensu. Jest tragiczny do potęgi dzisiaj.

0

Ja nie nie mogę patrzeć na mordę tego banana, a Ty jego filmiki oglądasz...

0

Nie czytałem go w oryginale, po francusku, jedynie tekst który na tej stronie się pojawił.

0

Podpisuję się obiema ręcami, w pełni zgadzam się co do całej 3 wspomnianych graczy.

0

W tym kontekście tego nie rozpatrywałem przyznam, ale kolega wyżej już chyba wyjaśnił, że to tak czy tak była "broszka" Pique. Nawet jak nie tym swoim "rajdem", to przy kryciu dał ciała.

0

Co do redakcyjnych ocen...

Rakitić tylko 7? Niesłusznie obarczony winą za straconego gola. Pracował przez cały mecz jak mróweczka, pełno go było i z przodu i z tyłu, a dostał jedynie 7?

Stracona bramka to ewidentnie "zasługa" Pique, który wypuścił się w swój idiotyczny "rajd" do przodu. W ogóle Pique grał bez szału na tle takiego Umtitiego, ale to może być zasługa tego niepotrzebnego faulu i kartki na początku.

Rafinha aż całe 8,5? Zagrał dobrze, cieszę się że to na niego Enrique postawił od początku (ze względu na to jak zagrał z Celtą), ale na tle kolegów bez szału. Miał więcej swobody po swojej stronie niż Neymar, gracze PSG go wyraźnie odpuścili, a niewiele zdziałał. Ogólnie wydaje mi się, że to trochę takie na siłę wynoszenie Rafy na piedestał, bo jest wychowankiem i każdy jego przebłysk trzeba traktować jako objaw ukrytego geniuszu.

Osobiście mocniej wyróżniłbym Umtitiego, który w moich oczach momentami przyćmiewał i Pique i Busquetsa jednocześnie (!). Bo nie dość, że był wszędzie (albo się tak dobrze ustawiał, albo jakoś fartownie piłka leciała ciągle do niego), to jeszcze wyprowadzał piłkę jak profesor. Zwłaszcza w 2 połowie - i to już po stracie bramki - zdawało się że przejął robotę Pique i Busiego.

1

Rakitić: "Główny winowajca przy straconym golu."
Mocno niesprawiedliwe. On ratował sytuację faulem, po tym jak Pique się wypuścił w swój nieudolny "rajd" do przodu. Oj chyba znowu są równi i równiejsi w ocenach.

0

No refleks ma genialny, ale te jego wybicia albo gra nogami to dramat.

0

Jak dla mnie się nie wyróżniał jakoś specjalnie.

2

Jaki?

0

Ma chrapkę na bramkę Bacca, nie ma co... :P

0

"Cudem pozwolił wykonać rzut karny Neymarowi..."
To był chyba jedyny mecz Barcy jaki Domenech oglądał w ostatnich sezonach.

32

Rudy uczy i wychowuje!

0

Myślę, że jakby na ich miejscu był Pique to toczyłby gównoburzę na Twitterze. I raczej nie miałoby to charakteru jakiejś walki z systemem, raczej wyglądałoby to jak obwinianie sędziego o odpadnięcie.

0

To mnie rozbawiło. Choć z drugiej strony, jeśli go faktycznie nie interesowały te tematy to po cholerę tam jechał? :P

0

Rakitić zawalił kluczowego gola? W którym meczu?
We wczorajszym meczu to pupilek użytkowników tej strony Pique zawalił swoim idiotycznym "rajdem". Pique stracił, to Ivan po tym musiał ratować sytuację faulując Draxlera.

3

Ja to w kinie czasem siedzę do końca napisów, a co dopiero taki mecz. No cóż, współczuć gościowi, ale wolałbym takie coś, niż gdybym miał siedzieć na stadionie do końca, a Barca by odpadła. :)

0

I to faktycznie bardziej wina Pique i jego idiotycznego "rajdu" z piłką do przodu niczym jeździec bez głowy.

0

Jak dla mnie po Neymarze to właśnie Rakitić i Umtiti byli najlepsi.

2

No tak, pozbywać się zawodnika w najlepszym dla piłkarza wieku. Najlepiej sprawmy sobie cały skład złożony z 23-latków, nie ważne jakiej jakości, muszą być młodzi i już.

0

Ja wierzę, że sędzia nie podyktował karnego na Suarezie, bo zobaczył że ten się złapał za głowę czy coś innego, tylko za to, że widział kontakt między zawodnikami. I za to był karny. W trakcie meczu na żywo (przed powtórkami) tak to wyglądało i sądzę, że w oczach sędziego też tak musiało wyglądać. Potem na powtórkach widać, że jakiś tam kontakt był, wiec moim zdaniem były podstawy i sędzia się z tego wybroni. Aczkolwiek jest to właśnie taka sytuacja pt. "na dwoje babka wróżyła", jeden arbiter by to gwizdnął, a inny nie. I zgadzam się ze stwierdzeniem autora tekstu, że paradoksalnie to przesadna (aktorska) reakcja Sureza sprowokowała dyskusje i wątpliwości, gdyby upadł tak po prostu, to możliwe że nie byłoby aż takiej burzy.

0

A co za różnica czy wierzył czy nie, co ma piernik do wiatraka. I fajnie, że stara się spojrzeć na sprawę obiektywnie.

2

Co za brednie.

0

No i powiało hipokryzją...

3

Ale po co tu znowu przywoływać tą personę? To coś odkrywczego? Czy jakąś obsesję na jego punkcie masz?

0

Jakie piramidy?

0

Nie, tak czysto z ciekawości spytałem. Myślałem że może masz jakieś statystyki bramkarzy czy coś. Ale masz prawo do subiektywnej opinii.

1

Nie no, wielkie halo z tego wypominania krytyki pod adresem Ter Stegena, wtedy kiedy przecież faktycznie na to zasługiwał.
A teraz (nie tylko dziś) pojawiają się takie głosy w stylu "no i gdzie są przeciwnicy Ter Stegena?! NO I CO?! KTO MIAŁ RACJĘ!!!11!1". Ten przykład trochę wyolbrzymiony akurat w Twoim poście aż tak nie jest. :P

0

A jaki masz stosunek do komentarzy Pique nt. pracy sędziów?

0

To co powiesz o Pique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?