QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Dodam jeszcze, że Munir może występować nie tylko na pozycji 9 ale też na skrzydłach co jest dodatkowym atutem na korzyść wychowanka w porównaniu z Paco."
No może grać, i jaki był z tego pożytek?
0
Szkoda, że Susa z Milanu złapał kontuzję. Po tym co pokazywał w obecnym sezonie, należałoby mu się powołanie jak psu buda. Może nawet by wyszedł w wyjściowym? Bo Silva chyba nie jest w wybitnej formie, a kto inny na prawej mógłby lepiej zagrać?
0
Patrzy tylko na nazwy klubów.
0
A ja myślę, że limit szczęścia wyczerpaliśmy i trzeba się w końcu wziąć w garść i grać jak należy.
0
I co z tego że kontrakt? Z niewolnika nie ma zawodnika. A pensję dalej będzie pobierał.
0
To jest tylko tłumaczenie ze "Sportu", a tamtejszy dziennikarz moze mieć jakieś dojścia do zawodników.
2
I dobrze w sumie, jak już brać kogoś niezwiązanego z klubem, to tylko trenera z przyzwoitym CV, z doświadczeniem na poziomie klubowym, w Europie!
Jego 2 triumfy w Copa America i niecały sezon w Sevilli to trochę mało.
3
"Na więcej transferów Barcę nie stać ,ale akurat te dwa powinny być priorytetem i są do zrealizowania bez problemu" Szkoda, że nie dałeś tego zdania na początek, to bym wiedział by dalej nie czytać. :D Choć te określenia IN i OUT już mnie ostrzegały trochę.
4
Bellerin przereklamowany. Przyjdzie i po parunastu kolejkach będziecie płakać, że tyle siana na niego poszło. Skoro już teraz płaczecie o te 30 baniek za Gomesa.
7
Za żadnego gracza z wysp bym nie dał 40 mln. Bellerin też mi się wydaje przereklamowany. W Anglii wiele nie trzeba by zabłysnąć (a potem zgasnąć za granicą), tam to i ja bym sobie poradził. :P
0
Jak mógł. Jak chciał odejść już wcześniej niż odszedł, tylko łaskawie zgodził się zostać, bo Barca miała bana. Jakby Alves miał znowu łaskawie zostać na kolejny sezon i dalej grać jakby od niechcenia, to ja podziekuje.
0
Ja tylko widzę jego avatar i już wiem co zaraz przeczytam... :P
0
W nawiązaniu do artykułu który się tutaj pojawił jesienią (http://www.fcbarca.com/72928-barcelona-obserwuje-manolasa.html).
Co myślicie o jego ewentualnym przyjściu po sezonie? Przypomniało mi się o nim, bo pomyślałem, że nieźle wychodziła gra trójką obrońców, ale do tego wypadałoby mieć kogoś wyższego by tworzył trio z Pique i Umtitim. No i przypomniało mi się, że Barca ma prawo pierwokupu Manolasa. Ma 189 cm, więc znacznie więcej niz Alba, Digne czy Mascherano, a i broni na pewno lepiej niż Roberto, jest podstawowym obrońcą Romy. Oczywiście nie zapominam też o naszym Mathieu, ale On ma już swoje lata, a i kontuzje mu się przytrafiają coraz częściej.
0
To całe "Najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com" czasem powoduje, że aż ciśnie się na usta słynne "No shit Sherlock", tak jak dzisiejsze "Najgorsze: Strata punktów". :D
0
No tak, kozioł ofiarny musi być. Podczas gdy dzisiaj wcale nie był gorszy od reszty kolegów, a Messi czy Suarez to w ogóle dzisiaj nic nie grali, wiec czego oczekiwać od takiego Gomesa? Przynajmniej miał spory udział przy bramce Suareza...
0
A i tak dostanie ocenę minimum 6 :P
0
Szkoda, bo jeszcze przed meczem z PSG były 2 dobre mecze i zwycięstwo z Atletico przed nimi, zdawało się że Barca wraca na właściwe tory...
0
Miejcie jakąś godność ludzie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego ten Denis tak usilnie chce być Neymarem albo Messim i próbuje założyć każdemu sito, w kółko bezskutecznie...
0
Gdyby nie On, nie byłoby tej bramki. Dziękuję, dobranoc. :D
0
Bramka Sureza to zasługa Gomesa. Boli? ;)
0
Powiedziałbym ze dzisiaj to takie 50/50, ale gdziekolwiek gra, to kiepsko mu to dzisiaj idzie...
0
Fakt, zapomniałem.
0
Gomes bez szału, ale też ciężko co oczekiwać więcej jak dostaje mniej piłek od takiego Denisa. Zauważyłem, że gdy Gomes idzie na skrzydło, to Turan zamiast z nim pograć, to idzie do środka albo oddaje Messiemu piłkę.
0
Od ponad roku nie było festiwalu takich tekstów, a piszesz jakby to był standard gdy przegrywamy...
0
Aktywny w czym? W graniu do tyłu albo oddawaniu piłki Messiemu? Gomes też słabo, ale mniej piłek dostaje.
0
Doliczyłbym jeszcze Roberto.
0
Nie ważne jak słabo by grał Denis, zawsze będzie miał taryfę ulgową u użytkowników tutaj, bo przecież wychowanek, następca Iniesty!
1
Częściowo się zgadzam, ale w tej sytuacji ciężko go winić, leje deszcz, piłka śliska, pewnie dlatego mu uciekła z rąk.