0

"I jeszcze apel do tych wszystkich zakochanych i wielbiacych wychowanków barcy. W tamtym sezonie spuszczaliscie sie nad Denisem Suuarezem, przyjdzie i bedzie jak drugi Iniesta, Xavi, czy Bog wie kto jescze a teraz macie, ale do was to nie dociera ze obecnie nie ma zadnego wychowanka Barcy ktory by dal nam świezosc i najwyzszy poziom."

10/10

0

Pedro strzela na zawołanie... Który Pedro? XD

0

No spoko, tylko niech się liczy z tym, że minut będzie dostawał coraz mniej. Umtiti już teraz można powiedzieć, że go wygryzł.

0

Dzięki!

1

Ktoś wie co się dzieje z Gimenezem w Atletico? Bo ma nieporównywalnie mniej rozegranych minut w tym sezonie w porównaniu do poprzedniego. Mocny zjazd formy, Simeone woli Savicia, czy może kontuzje?

1

Denis za co to 5? Za uroczą chłopięcą twarz i to że jest wychowankiem?

0

"jak dla mnie", "ja obstawiam"
Aha, czyli masz gówno nie źródło, żadnych konkretnych argumentów. I kto tu pisze bzdury? Wyssane z palca...

0

Szkoda, że nie wygrali chociaż tego meczu (nie mówiąc już o awansie), ale nie mam wielkiego żalu, starali się i walczyli, było widać zaangażowanie, nie wyszło, trudno.

0

Różne źródła donoszą, że ponoć pomimo zainteresowania Barcy Deulofeu nie chce tutaj wracać.

2

Mnie śmiesy takie określanie rywali jak "juventusik"...

0

To już wolałbym zostawić Rakieticia, a zdjać Iniestę, bo ostatnio strasznie cieniuje, motorycznie nie daje rady. Dużo biegający Chorwat przyda się tu bardziej.

0

Dobrze, że Mascherano tym razem na ławce.

6

Limit szczęścia w tym sezonie raczej już wykorzystaliśmy.

Niech chociaż wygrają jakimkolwiek wynikiem i się ładnie z twarzą pożegnają z tegoroczną LM. Chociaż, przed rewanżem z PSG też tak mówiłem...

0

Jak strzelą 3 i doprowadzą do dogrywki, to już będzie coś (bez względu na to, kto ostatecznie przejdzie dalej).

4

Jako samozwańczy znawca sztuki muszę docenić kunszt artysty, który stworzył kamienną rzeźbę pt. "Ter Stegen przy drugiej bramce".

0

Gomes był niewidoczny. Mascherano był widoczny w negatywnym sensie. Gołym okiem było widać jego zagubienie i to, że nie jest Busquetsem.

1

Ze wszystkim zgoda tylko nie z Ter Stegenem. On naprawdę zasłużył na krytykę i niską ocenę. Nic w tym meczu nie dał ekstra od siebie, nie wyciągnął nic "niemożliwego".

1

Przecież ten chaos i brak kontroli w środku w pierwszej połowie to zasługa nieporadności Mascherano. Był jak dziecko we mgle. Miał udział w straconych bramkach. W drugiej połowie padła jedna bramka i zgadnij co, padła po główce Chelliniego, którego krył właśnie Javier.

0

Ter Stegen nie wyjął żadnej piłki, która normalnie "powinna byc bramką". Nie zrobił różnicy jak już słusznie zostało zauważone. Buffon zrobił różnicę, Neuer wczoraj też zrobił różnicę, bo wyciągnął kilka niesamowitych strzałów. A Marc? Żadnego podejścia do tych dwóch Panów. A na tej stronie co jakiś czas przy lepszym spotkaniu MATS-a pojawiają się głosy, że to światowy top, no bez jaj. Jest dobry, ale do topu na pewno się nie zalicza.

0

Wczorajszy Ter Stegen to by już co najmniej z 6 wpuścił.

1

Dla mnie tu równie dobrze mógłby grać Wojtek Szczęsny, bo to podobny poziom. Żeby nie było, obaj to dobrzy bramkarze, ale nie jakiś top, dobrzy i tyle. Co z tego, że Marc to być może melodia przyszłości (pobożne życzenia), Barcelonie potrzeba bramkarza na już.
Ter Stegen jest chimeryczny. Raz gra super (choć te wielkie zachwyty często były na wyrost moim zdaniem), a potem gra jak betonowy słup, stoi jak wryty, zero refleksu, często odpuszcza piłki. Już nie będę mu wypominał tego pajacowania z piłką a'la Neuer oraz tych bramek lobem z połowy boiska, bo to przeszłość i chyba już się z tego na szczęście wyleczył.

0

W pełni rozumiem nieprzekonanie Rio wobec Ter Stegena. Dla mnie tu równie dobrze mógłby być Wojtek Szczęesny, bo to podobny poziom. Żeby nie było, obaj to dobrzy bramkarze, ale nie jakiś top, dobrzy i tyle. Co z tego, że Marc to być może melodia przyszłości (pobożne życzenia), Barcelonie potrzeba bramkarza na już. Ter Stegen jest chimeryczny raz gra super (choć te wielkie zachwyty często były na wyrost moim zdaniem), a potem gra jak betonowy słup, stoi jak wryty, zero refleksu, często odpuszcza piłki. Już nie będę mu wypominał tego pajacowania z piłką a'la Neuer oraz tych bramek lobem z połowy boiska, bo to przeszłość i chyba już się z tego na szczęście wyleczył.

Co do Umtitiego to Rio przesadził. Jest świeżakiem, a prezentuje najrówniejszy, naprawdę niezły poziom przez większość pierwszego swojego sezonu.

0

Mógł je obronić. Jakby był Buffonem to by je obronił, ale był tylko Ter Stegenem w betonowych butach, bez refleksu. :P

2

Kurna. I niech ktoś spróbuje dać po takim meczu Ter Stegenowi ocenę wyższą niż 2. Prawie wszystko co miał to wpuścił.

0

No i frytki do tego.

0

Nad czym ten Masche się zastanawia... gooosh

0

A z graniem 4-3-3 to już dłuższy czas temu powinniśmy sobie byli dać spokój moim zdaniem.
Wcale lepiej nie bronią w 4, często nawet gorzej niż we 3, a z większą ilością graczy w pomocy gołym okiem widać większą kontrolę na boisku. Na ogół.

1

Mathieu bym zmienił, bo jest niepewny i nerwowy, ale to też nie do końca jego wina, ma więcej roboty niż Pique, Umtiti czy Roberto. A to zasługa głównie Mascherano, który nie robi totalnie NIC jako DP.

79

Szkoda, że z powodu tego wybuchu w Dortmundzie nie odwołali też na wszelki wypadek meczu w Turynie. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?