43

Beka z ocen użytkowników dla Rafinhii i Gomesa.
Rafinha musiał dla zasady dostać od Was większą ocenę niż Gomes, pomimo iż zagrał kiepsko, bo jest biednym Rafinhą, a Gomes to ten zły drewniak za grube miliony.
Lepsze oceny tym dwóm Panom wystawiła redakcja.

2

Ale kogo to obchodzi?

0

Powinien był dostać. Nie ma co się wypierać, w odwrotnej sytuacji, wszyscy byśmy się domagali kartki dla przeciwnika.

0

Dobrze, że jest walczak Arda, bo jakby miał wyjść Denis, to znowu przeciwnicy by robili co im się podoba.

1

Valencia zrobiła dobry deal, nawet jak na to że Fabian ma 31 lat. Orellana potrafił zakręcić obrońcami z tego co pamiętam, również w meczach z Barcą (wtedy gdy wygrali 4:1). Jeszcze gdy był tam z nimi Nolito, to do spółki z Aspasem i Guidettim potrafili narobić dymu.

0

No to zwracam honor.

Powiedzmy, że akceptuję takie wytłumaczenie. :)

1

A Denis Suarez to co? Grał coś? Czy był tylko duszą a nie ciałem? Po tym jak wlazł to przeciwnicy mogli robić co im się podobało, bo Denis nawet zablokować nie potrafił, a co dopiero odebrać piłkę. Chyba z zasady się przemilcza jego słabe spotkanie, bo trzeba się skupić tylko na Gomesie.

1

Nie tylko nie odmienili w meczu, ale to co Denis Suarez gra w defensywie to jest jakaś parodia, on nie potrafi nawet doskoczyć do zawodnika i go zablokować, a co dopiero mówić o odbiorze. Najskuteczniejszy w tym aspekcie jest wtedy, gdy popełni faul.

0

Jeszcze za wcześnie by oceniać transfer Gomesa, a co dopiero by już go sprzedawać.

3

Boże, ten Denis robi totalne 0 w defensywie, przeciwnik może przy nim robić co mu się podoba.

1

Szkoda, ze za Rakiticia i Gomesa wchodzą takie mizeroty, w dodatku słabe w destrukcji, jak Denis i Rafa. Teraz to Atletico może już w całkiem przejąć kontrolę...

0

Nikt ich nie broni, więc nie wymyślaj.

0

Najsłabsi dzisiaj dla mnie byli Rakitić, Denis, Leo.

2

To jest cenny punkt biorąc pod uwagę jak słaba była Barca. Sędzia okradł z bramki, ale to nie może być usprawiedliwieniem.

1

W pomocy Denis słabo, Rakitić jeszcze gorzej. Arda to jasny punkt. Obrona to w większości zmiennicy, więc nic dziwnego, że niepewnie. Vidal w obronie mocno odstaje, nie oszukujmy się, ale w ofensywie coś tam próbuje. Neymar się stara, Suarez trochę walczy, ale Messi coś mało widoczny.

0

Co to za szalone zestawienie obrony? :D Dobrze że chociaż Pique zostawił. Zobaczymy co to będzie.

0

"Poniżej przedstawiamy listę trzynastu meczów ligowych rozegranych przez Barcelonę na stadionie Betisu w XXI wieku.

1999/2000"

Ani rok 1999, ani 2000 to nie jest XXI wiek...

0

Już tak nie przeżywajcie tych 2-3 sytuacji...

0

Alba to akurat jeden z moich ulubieńców, bardzo go cenię. Co nie zmienia faktu że mi ręce opadają, gdy widzę jak mu odbija.

2

Ależ mnie irytuje Alba z tym łapaniem kartek za pyskówki z sędziami. Gdzie jakieś awanti, tam pojawia się on, wydrze japę i zaraz żółtko, ehh...

5

O ja pierdziu, przekombinował z pomocą moim zdaniem. Oby się to źle nie skończyło...

15

Zawsze, gdy widzę Neymara podchodzącego do karnego obawiam się czegoś takiego:
http://imgur.com/8BiHks1

0

Jakby Suarez przez dłuższy czas grał jak Benzema to inna byłaby śpiewka...

1

Niczego nie pokazali? Byli wyróżniającymi się zawodnikami. A co Ty byś chciał? Żeby wygrali Ligę Mistrzów z Valencią w kryzysie?

0

Gdyby nie błędy arbitra w pierwszym meczu z #chelsea, to wypominanego drugiego meczu nie byłoby nawet po co oglądać. ;)

5

Sędziowie sędziami, ale co to za usprawiedliwienie, Barca gra w tym sezonie ujowo i to jest główna przyczyna strat punktów i takiego miejsca w tabeli.

0

Roberto praktycznie nic nie gra do przodu, a i w obronie tak sobie, no dramat po prostu...

1

No i za co go karać? Za to że ma własne zdanie?

0

No moim zdaniem Messi za tą sytuację w końcówce mógł obejrzeć kartkę, ale albo arbiter się zlitował i to było już ostatnie ostrzeżenie, albo po prostu zabrakło mu jaj, bo to już by było czerwo.
Z drugiej strony, czy ta pierwsza żółta była konieczna, to pewien nie jestem.

0

Zgaduję, że w tym akapicie pisał tak ogólnie, a nie konkretnie o tym meczu. (?)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?