QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że rewanż na Camp Nou, bo się nie zdziwię jak dzisiaj będą męczarnie i niekoniecznie to Barca wygra.
0
Carvajal? Za co? Za granie w szpitalu? Kroos zapewne klasycznie - za nazwisko.
0
tak mógł napisać tylko jakiś Janusz futbolu
0
Nic zadziwiającego.
4
W czym jest lepszy od Vidala?
1
Ani mnie to cieszy, a nie mnie to martwi. Za mało pokazał by móc się o nim jednoznacznie wypowiedzieć.
0
Czy Ty nie masz czasem konta na wypoku? :D
1
A co takiego tam mają do ukrycia? Ponoć wszystko zgodnie z prawem?
0
Jest jedno takie miejsce... strona w kolorze fioletowym (choć dla mnie to granatowy), tylko to miejsce przewyższa fcbarca.com :D
0
Ze wszystkim zgoda, oprócz jednego:
- Alves
- pędziwiatr
Wybierz jedno.
0
A Ty pamiętasz w ogóle na ławce trenerskiej Barcy takiego gościa jak Pep Guardiola?
0
Ja tam się cykam tego meczu z Herculesem...
0
No taaa, teraz to jak po ptokach, wiadomo. Ale chodzi mi o to, co ja bym zrobił będąc trenerem, decyzję bym podjął oczywiście wcześniej i nie zwalniał Messiego i reszty tak szybko.
4
Wygląda podejrzanie, ale nie ma co wszczynać rabanu bez poznania szczegółów.
Ostatni akapit w tekście jest istotny, oby Bartomeu się dokładnie wszystkiego wywiedział i wtedy ewentualnie można toczyć gównoburzę o nierówne traktowanie.
0
No jak na Lahoza to było całkiem przyzwoite sędziowanie. Jakieś błędy na pewno by się znalazły, ale nie było żadnych większych kontrowersji. I tak powinno być zawsze, to powinien być standard i minimum, do którego byśmy byli przyzwyczajeni.
1
Niech zgadnę, klasyczne 4-3-3? Bo czemu miałoby być inaczej?
0
Ja tam bym dmuchał na zimne i powołał wszystkich podstawowych włącznie z Messim. Zagrałby 30 min, zapewnił awans i na razie.
Przeciwnik słaby, ale piłka bywa nieprzewidywalna, a Barca powinna była już w pierwszym meczu sobie zapewnić awans.
0
A jakby nie przeszedł latem do tego beznadziejnego United, to pewnie miałby ich jeszcze więcej.
0
"Nie ma sensu mówić, że Ronaldo jest od niego lepszy..."
Jeszcze bardziej nie ma sensu po raz milionowy roztrząsać tematu Messi vs Ronaldo.
"... bo tak mówia tylko dzieci ktorzy myślą tak bo darzą wiekszą sympatia Cristiano."
Zabawne, bo zdanie złożone tak niezgrabnie, że chyba również jego autorem było dziecko... :P
1
Samych Sherlocków tutaj mamy... XD
0
Co Suarez miał tam na wewnętrznej stronie dłoni, że się tak jej przyglądał schodząc na przerwę? Mapę skarbów? Listę zakupów? Numer do dziewczyny?
0
W Gdyni popularne są JatuTattoo, Alpha Ink i Red Candy (tak ze słyszenia i polubień znajomych na fejsie wnioskuję), więc chyba złe nie są. Ale co jest najlepsze i to w całym Trójmieście, to się nie wypowiem, bo sam nie mam nawet jednego tatuażu.
2
Daj spokój, dla niektórych jakiekolwiek zestawienie/porównanie z Messim to już świętokradztwo. :P
0
Chciałbym żeby to działało w ten sposób, że Roberto będzie grał głównie w pomocy, a Vidal i Srna rywalizowaliby o miejsce w składzie na równych prawach.
Choć to chyba tylko moje pobożne życzenia...
0
"to znaczy, że klub schodzi na psy"
haha, litości...
0
Przy takim podparciu to też liczy się jako rekord skoczni, czy koniecznie musi to zrobić dobrze technicznie?
0
Pfff, Kroos? Tylko nie On. Nigdy nie rozumiałem jego fenomenu, ani w Realu ani w Bayernie. Gra tak samo do najbliższego jak Rakitić, a przy tym mniej daje w defensywie. Nie raz na niego narzekali że pressing w jego wykonaniu pozostawia wiele do życzenia, a oprócz tego jest powolny.
Już wolę Rakiticia. Cudze chwalicie, a swego nie znacie...
2
Dajcie już spokój z tym Denisem Suarezem, co z tego ze ma ciąg na bramkę jak nic nie daje w defensywie. Kiedy gra Iniesta nie ma sensu w ogóle rozważać jego gry, no chyba że mecze z ogórkami, bo potrzeba kogoś, kto będzie wykonywał czarną robotę jak Rakitić czy Gomes.
0
Ale w imię czego miały oddawać te bramki Messiemu?
0
Arabskie panienki szaleją!