1

Z Paco czy bez powinni byli coś więcej strzelić. Wątpię by taki wariant jak mówisz dużo zmienił, bo prawie wszyscy byli dzisiaj bezużyteczni, a Rafinha był w tym jednym z przodujących.

0

Jakby nie patrzeć, to gra podobnie do Suareza w ostatnim czasie, a więc chyba stara się brać z niego przykład...

10

Mówta co chceta, ale jak dla mnie największym pozytywem był Aleix Vidal. Zagrał przyzwoicie jak na to, że w ogóle nie gra, no i porównując go z resztą grających i aspirujących do gry w pierwszym składzie.

1

Vidal jak na razie całkiem spoko gra, oczywiście jak na to, że tyle nie grał, no i wiadomo jaki to przeciwnik.

0

Mathieu to solidny zmiennik, oby szybko wrócił do zdrowia, bo mimo wszystko w sytuacji podbramkowej lepiej postawić na niego niż na żółtodzioba Marlona.

0

Tak było zawsze, ale dopiero po tak tragicznym meczu ludzie to zauważyli. Choć z reguły to częściej od użytkowników zawodnicy dostawali oceny za nazwisko i z sentymentu. W tym wypadku, to użytkownicy zauważyli, że coś jest nie tak.

0

Nie ma sprawy!

2

Taki Suarez czy Rakitić mogliby moim zdaniem pograć chociaż te 45 minut, może odnajdą trochę formy.

0

Jak nie zagra w PK to wątpię by w Klasyku zagrał od pierwszej minuty... (o ile w ogóle faktycznie zagra)

1

Najzabawniejsze w czytaniu takich komentarzy jest to tzw. "deja vu", bo na stronie białych w ostatnich 2 sezonach też było takie optymistyczne kalkulowanie punktów na zasadzie "nie jest źle, wystarczy tylko wygrać...". :D
Oczywiście to nic złego wierzyć w drużynę, wręcz dobrze, że nie wszyscy lamentują już w tej części sezonu, ale po prostu zabawnie się to czyta mając wrażenie, że już gdzieś się takie coś widziało.

9

Ogólnie to tak, sezon jest długi i wiele może się jeszcze wydarzyć, ale roztrwonienia tych 12 pkt. nie ma co wspominać, bo to akurat był ewenement.

0

Dokładnie. Celta, Malaga i Sociedad to mocne ekipy, lecz nie żadna czołówka, mimo to są one słabymi punktami Barcy Luisa Enrique.

10

W kontekście walki o mistrzostwo ten 1 punkt to porażka, ale w kontekście beznadziejnego meczu na Anoeta ten 1 punkt to i tak sukces.
RSSS należały się 3 punkty, powinni byli to wygrać.

0

Ter Stegen nawet się nie rzucił. Może trzeba było wpuścić za niego jeszcze jednego gracza pola, skoro bramki i tak nikt nie broni?

2

Gdzie niby?

0

Rakitić tak, w ogóle niewidoczny, ale Gomes to chociaż walczy, wątpię by Denis był w stanie coś więcej dać, a Andre to chociaż ma te warunki fizyczne.

0

Dostanie ją prawie na pewno. Jednak jeśli zagra dzisiaj ujowe zawody, to nawet nie będzie szkoda jego nieobecności w Klasyku, a nuż Arda zagra godnie na jego pozycji.

0

Ja dopiero co przeczytałem taką wymianę zdań fanów Juve:
http://www.wykop.pl/wpis/20805433/czy-ktos-w-ogole-widzi-ze-to-co-sie-dzieje-w-juve-/
Stąd mój post.

1

Słuszna uwaga, w okolicach podpisania kontraktu nagle grał jak za najlepszych lat...

0

Ja po obiecujących początkach Roberto na PO zapomniałem całkiem o istnieniu Alvesa.

0

No ten z trypletem był spoko, ale te wcześniejsze i ten ostatni, to moim zdaniem bardziej słabe niż dobre.

1

Chyba w ostatniej chwili pożegnaliśmy się z Alvesem, bo podobno w Juve cieniuje ostro (choć i u nas ostatnie jego sezony pozostawiał wiele do życzenia).

5

Ja tam nie jestem optymistą co do tego meczu, RSSS z pewnością nie zajmuje wysokiego 5. miejsca w tabeli przez przypadek. A i forma Barcy nie powala...

3

A kto powiedział, że Alenii się należy miejsce w pierwszej drużynie? Jak rzeczywiście jest dobry to prędzej czy później tam trafi.

0

Takich młodych zdolnych było, jest i będzie jeszcze wielu, a ilu z nich wypaliło...? Więc nie ma się czym podniecać tak wcześnie.

0

Oficjalne info takie na początku było. Masz nawet na głównej stronie w ramce z kontuzjowanymi.

A skoro przewidywano luty, a ma wrócić już zaraz, to się zdziwiłem, bo to spora rozbieżność.

0

No właśnie o to mi chodzi, na tym głównie polegam, bo to chyba na podstawie oficjalnych informacji jest. A to że gdzieś tam w jakimś Sporcie czy Mundo jakiś pismak wróży z fusów, że może piłkarz wróci wcześniej, to mnie niezbyt zadowala.

2

To w końcu kiedy ma wrócić do gry? Bo początkowo przewidywano że jakoś w lutym 2017 r.

2

A gdyby tak... Azpilicueta?

0

Kurna, korupcja. Serio węszysz macki Pereza, a może nie znasz znaczenia tego słowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?