0

Ciemno to widzę.

0

Meh, jak dla mnie zagrał mocno przeciętnie. Problem polega na tym, że to Neymar, więc przymykacie oczy na jego grzechy, a gdy zaliczy jedną asystę to wychwalacie pod niebiosa.
Jakby to ulubieniec tej strony - Kapitan Grzmot - zaliczył taki występ, to wszyscy by tu z radością obwieścili, że kolejny słaby mecz Ronaldo (i słusznie).


Albo to ja faktycznie inny mecz oglądałem i Neymar nie grał tak mizernie? :)

2

Okej, okej, faktycznie asysta... ale przyćmiona burackim zachowaniem.
A z samej gry, to poza asystą był to typowy Neymar ostatnich tygodni, czyli zaliczający mnóstwo niepotrzebnych strat.

2

Neymar poza burackim zachowaniem nie pokazał dzisiaj nic ciekawszego.

0

tobie to by się na pewno słownik przydał

2

Robienie obrony Częstochowy na ostatnie 10 minut meczu zwykle tak się kończy... Szkoda, bo gdyby wygrali, to przeskoczyliby Romę i byliby 5 punktów za Juventusem. :/

0

Znowu? Dopiero co widziałem to niedawno w telewizji...

5

Patrzę na grę Bonaventury z Milanu i mam wrażenie, że chyba jest spokrewniony z Iniestą

0

Nie pytamy o lepszą jedenastkę wczorajszego meczu derbowego. XD

3

Jakim Bonaventura z Milanu jest przekotem to można by esej napisać. Szkoda że nie ma 23 lat, bo Denisa czy Gomesa, to wciąga nosem, a zagrać może i w pomocy i na skrzydle, a kosztowałby pewnie stosunkowo małe pieniądze.

0

Może nawet by mu to dobrze zrobiło jakby obejrzał Gran Derbi z trybun?

1

Savić MVP Realu XD

0

Gomes to przynajmniej był widoczny przez ten krótki czas od swojego wejścia, nie to co Denis Suarez, który grał od początku, a ja się zastanawiałem gdzie On się podział...

1

I tak jest jeszcze za wcześnie by oceniać jego transfer.

4

Turan biegał? Chyba jak mucha w smole (mówimy o jego początkach w Barcy)...

0

Tak, od razu o utrzymanie... Najlepiej od razu weź gruby sznur i szukaj wytrzymałej gałęzi w lesie...

0

Jak dla mnie tylko karny na Pique był oczywisty.
Ten spalony można by dyskutować, wyrzucenie z boiska może być, ale karny na Turanie - WTF?

0

No okej, ale to akurat nie ja napisałem, że dno totalne. :) Aż tak źle bym go nie określał, dla mnie jest irytujący i niewiele z niego pożytku, oprócz wywalczania wolnych i kartek dla przeciwników.

1

Statystyki nie grają. Ronaldo też wykręca niezłe liczby, i co?

3

Jak żadnych zmian? Były zmiany, kogo on miał jeszcze wprowadzić? Sam miał wejść na boisko?

1

Tiaa, już to widzę, przecież oni by zagrali porównywalną kaszanę w TAKIM meczu! Może tylko trochę lepiej, bo dostawaliby podania od kolegów. Paco albo nie znalazł jeszcze wspólnego języka z resztą drużyny, albo oni po prostu nie chcą do niego grać.

3

Ale oczekuje się od niego czegoś więcej, to raz. Dwa, że strasznie irytuje swoja grą. Holuje piłkę i wdaje się w niepotrzebne dryblingi aż do przesady, co skutkuje częstymi stratami. A o jego podejmowaniu decyzji podać/strzelić, jak podać, jak strzelić, to też można by trochę poopowiadać.

4

Pożytek z Neymara w tym sezonie prawie żaden. Tak naprawdę najlepsze co daje drużynie, to stałe fragmenty gry i kartki dla rywali.

0

Aaa, to już wiem czemu mi się zdawało, że w obu sezonach z Enrique Barca z nimi traciła punkty, a to wszystko było w jednym sezonie.

0

Ale 2 sezony temu to już musieliśmy z nimi stracić, bo jak nic pamiętam, że już za Luisa Enrique była jakaś strata z nimi.

0

No to jednak pomyliłem coś z innym przeciwnikiem, ale uwzględniałem taką możliwość przecież, więc nie rób wielkiego halo.

2

Nie dziwota, że Paco nie strzela, jak nikt z nim nie gra... :P

0

BA-DUM-TSSS
XD

12

Nie podoba mi się to. Za dużo zmian w wyjściowej jedenastce. A Malaga to jest drużyna, która potrafi skarcić za takie kombinowanie. I już to robiła, jak mnie pamięć nie myli, zarówno sezon temu, jak i dwa sezony temu. Wtedy również Enrique kombinował ze składem i traciliśmy punkty. No chyba, że jednak pomyliłem to z innym przeciwnikiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?