0

Niektórzy tutaj dysponują taką "wiedzą", jakby byli w zarządzie Barcelony. Normalnie wszystko wiedzą, nawet lepiej od Thiago

0

Bo Barcelona B przegrała z Bayernem? :D

0

Hahaha, tyś piwo widział ;o

0

Upadek? Jaki upadek ?:)

0

PiS wjedzie na stadion i zadymę zrobi :D

0

A co? Zabronisz mu się śmiać? Poza tym, jak zaczynał się mecz to Thiago rozmawiał z piłkarzami Barcy, i właśnie śmiał się. Widać, że dobrze się czuje w Bayernie, więc o co Ci chodzi?

0

Alexis to nieporozumienie? Sergi Roberto nigdy nie zagra? Oj, żebyś się nie zdziwił :)

0

W każdym języku ma Tata.

0

Oczywiście, że tak ;)

0

Sukcesy przyjdą wraz z Martino !;)

0

A ja byłbym za tym, żeby Enrique został trenerem Barcelony. To, że nie poszło mu dobrze w Rzymie, nie musi oznaczać, że tak samo będzie z Barceloną. Spędził on wiele lat w tej drużynie, zna ją od środka na wylot, jej grę, wartości oraz politykę (choć te dwa ostatnie zostały dość mocno nadszarpnięte przez obecny zarząd). Poza tym dobrze zna piłkarzy Barcelony, na pewno będzie miał z nimi dobry kontakt i nie będzie problemów komunikacyjnych w zespole. Enrique ma moje poparcie.

0

To znaczy, o kurde... ;) Przepraszam za słownictwo, ale nieźle mnie zatkało.

0

O ja pierdole.

0

Oj, daj spokój z tymi koszulkami. Transfery wszyscy chcą, więc pieniądze na to muszą być. Też wolałbym już innego sponsora, ale niestety. Jest jak jest.

0

l0Messini,

Od dłuższego czasu się mówi o tym, że Mourinho nie widzi Luiza w Chelsea. Co do Maty, to raczej to plotka.

0

Bale nie pójdzie do Realu. Wydaje mi się, że Ibrahimović też raczej nie.

0

Pomocnika do obrońcy porównujesz ? :O

0

Prawdziwy kibic z krwi i kości się odezwał, haha :c

0

Ciota? Popatrz najpierw na siebie, potem oceniaj innych :)

0

Zdrajców? O czym Ty w ogóle mówisz. Przecież Thiago nie podpisywał żadnego cyrografu na lata. Uznał, że to dla niego będzie dobre i tak zrobił. Nikt nie ma prawa wyzywać go, bo za co? Za to, że zmienił pracodawcę?

0

Chłopie, jakie fochy? Przecież to jest jak z pracą. Chce zmienić pracodawce więc zmienia. Nikt nie ma prawa go osądzać.

0

Zobaczymy ; )

0

Villa strzeli bramkę Barcelonie... I co? Myślisz, że wtedy Tito będzie żałował, że go sprzedał ...?

0

Czekał na swoje miejsce w składzie? Chyba będzie czekał do 30 :D

0

0

"Hiszpański oddział Media Markt na twitterze: "Nie, nie mamy nic wspólnego z ceną, którą Barça ustaliła za Villę. Nic nam nie wiadomo".

Hahahahahaha.

0

W sumie może i coś w tym jest, ale popatrz na charakter Ibrahimović'a a Neymara ;) Ibra przychodził do Barcelony jako gwiazda, prawdziwy napastnik. Myślę, że Ney spokojnie się "dogada" z Messim.

0

Lew Jaszyn:

812 meczów w karierze (480 bez straconego gola)
326 meczów rozegranych dla Dinama Moskwa w wyjściowym składzie
78 meczów w reprezentacji (70 goli straconych)
13 występów na Mistrzostwach Świata (4 mecze bez straconego gola)
2 występy w meczach Reszty Świata, przeciwko Anglii w 1963 oraz Brazylii w 1968 roku
150 obronionych rzutów karnych (średnio bronił co trzeci rzut karny)

0

Rosell nie tak dawno powiedział: "Nie rozpoczęliśmy żadnych działań ws. Thiago Silvy, ponieważ jego pensja jest bardzo wysoka i zaburzyłaby harmonię w szatni".

0

Dołączy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?